HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #2206
    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mitmel laual HU SNG'id tuleks/võiks mängida?

    Ise kõigun 1 ja 2 laua vahel...
    (aga ma alles alustanis HU õppimisega)

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #2207
      Re: HUSNG üldine arutlusteema

      Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
      Mitmel laual HU SNG'id tuleks/võiks mängida?

      Ise kõigun 1 ja 2 laua vahel...
      (aga ma alles alustanis HU õppimisega)
      alguses soovitan rõhuda mängu kvaliteedile, mitte kvantiteedile. seega alguses ikka üks laud korraga.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #2208
        Re: HUSNG üldine arutlusteema

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        No kuhu ma panen siis selle käe? Tainas "valuebetib" oma A high, peab standardiks, et ma sitemaga seda callin ja ei tea, kuidas Handhistoryt vaadata? See on lahe käsi!
        see on lahe ja huvitav käsi - sobib siia ilusti.

        Comment

        • räim
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 135

          #2209
          Re: HUSNG üldine arutlusteema

          tüüp oli näidand, et tahab callida kui midagigi on. parim käsi mul mängu jooksul.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          järgmine mäng, call kuna nad shovevad tihti iga ässaga AT, AJ iga ilmaga, ikkagi flip

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          järgm mäng. vastane oli agro 3 betti pref ja ch-raises flopp OOP pidevalt. Panin ta riveris 2 paari peale.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          paar kaotatut mängu jätan vahele, vastane hittis paremini lihtsalt

          siis mingi crazy japanese nagu ta ennast kutsus, kes raises igat potti ja panustas igat tänavat ja riveriks oli tavaliselt maja käes. lol. ootasin mingitki kaarti või floppi, kus raiseda ta suuri bette. parim käsi lõpuks


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          järgm mäng. read, et vastane teeb selliseid liigutusi väga lightilt. nii et call.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          sama mängija, stabby, oleks oodanud flopi bluffi, aga..

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          lõppfaas.tahtsin trappida, ta ju agro vend. panin ta tõmbele või 5 või 6. teadsin, et A-d pole. lõppkokkuvõttes halvasti mängitud käsi, ei tahtnud uskuda, et iga turn ja river annab talle suckoudi

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          järgm vastane. nats agro liigutus mu poolt, aga noh suht flip
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          järgm suur pott. riveril uskusin, et olen taga, aga kuna ma kaotan 99% suurte paaridega, siis ma pidin seda nägme lol
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          10 mängu. - 6 BI

          eile sama jooks ja üleeile jne
          Last edited by räim; 04.10.10, 13:01.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #2210
            Re: HUSNG üldine arutlusteema

            Wow, lugesin selle posti poole peale :,D . Millest ma ilma olen jäänud, et seda teemat eriti pingsalt vahepeal ei jälginud?

            Comment

            • räim
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 135

              #2211
              Re: HUSNG üldine arutlusteema

              järgmine suur pocket, mille ma sain ja ühtlasi ka actionit sain. See päev, mil üks neist vastu peab, saab olema eriline päev ja jääb kindlasti kauaks meelde. aga ma olen siiski õnnelik, et sain üle pika aja seti lol

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2212
                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                Lihtsalt ütlen, et neid PF all'in beate pole siia mõtet postitada, sest esiteks ei hakka sa nende postitamise tõttu kohe võitma ja teiseks ei huvita kedagi.

                Ja sellele postile ära isegi vaevu mingis: " tahad minuga HU teha või? " stiilis sõimuga vastata, sest ma ignoreerin seda.

                Comment

                • räim
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 135

                  #2213
                  Re: HUSNG üldine arutlusteema

                  aga äkki ikka tahad HU teha ?

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #2214
                    Re: HUSNG üldine arutlusteema

                    Algselt postitas räim Vaata postitust
                    aga äkki ikka tahad HU teha ?

                    ma tahan teha

                    sry alles nüüd vaatasin et pokerstarsis mängid...mulle FTP sobiks

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #2215
                      Re: HUSNG üldine arutlusteema

                      WTF räim tõesti ole hea ja mine asgdhsg threadi nende kätega :/
                      Lisaks esimene käsi AJo kui erilist 3bettimist ei toimu siis call on parem kui 4bet shove.

                      Comment

                      • räim
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 135

                        #2216
                        Re: HUSNG üldine arutlusteema

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        WTF räim tõesti ole hea ja mine asgdhsg threadi nende kätega :/
                        Lisaks esimene käsi AJo kui erilist 3bettimist ei toimu siis call on parem kui 4bet shove.
                        Flopist oleks ikka nupud sisse läind. cold deck ei miskit muud

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #2217
                          Re: HUSNG üldine arutlusteema

                          Algselt postitas räim Vaata postitust
                          Flopist oleks ikka nupud sisse läind. cold deck ei miskit muud
                          Olen ennegi tähele pannud sinu puhul result oriented mõtlemist - et nagunii oleks sisse läinud seal rahad - vahet pole kuidas oleks mänginud. See mõtlemine on aga vale. Igas olukorras tuleb mõelda optimaalselt antud infole kohaselt.

                          parim käsi mul mängu jooksul.
                          see ka megaLOL, vsiuga ükskord ka täiega naersime oly-s, kui live mängija tõi vabanduseks, et päeva parim käsi - nagu sellel oleks MILLEGAGI pistmist.

                          Comment

                          • räim
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 135

                            #2218
                            Re: HUSNG üldine arutlusteema

                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            Olen ennegi tähele pannud sinu puhul result oriented mõtlemist - et nagunii oleks sisse läinud seal rahad - vahet pole kuidas oleks mänginud. See mõtlemine on aga vale. Igas olukorras tuleb mõelda optimaalselt antud infole kohaselt. .

                            Absoluutselt nõus. Ja tunnistan natuke seda pattu, aga räme jooks, paneb nii vahel tegutsema, ära ütle, et sul ei juthu.
                            Antud olukorra ja antud levelil on siiski kasulik AJ+ shoveda raise peale, sest nad väga lightilt callivad ragimate ässadega ja muu prahiga vahel. Ma leian.


                            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                            see ka megaLOL, vsiuga ükskord ka täiega naersime oly-s, kui live mängija tõi vabanduseks, et päeva parim käsi - nagu sellel oleks MILLEGAGI pistmist.
                            aga mis ma peaksin siis tegema nendega seal levelis, kui kätt ootama ja siis kütma. Olen Alaskaga täiesti nõus, et seal bluffida pole absoluutselt mõtet, seda ma olen omal nahal ära katsetand.
                            Last edited by räim; 04.10.10, 20:49.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #2219
                              Re: HUSNG üldine arutlusteema

                              Algselt postitas räim Vaata postitust
                              Absoluutselt nõus. Ja tunnistan natuke seda pattu, aga räme jooks, paneb nii vahel tegutsema, ära ütle, et sul ei juthu.
                              Antud olukorra ja antud levelil on siiski kasulik AJ+ shoveda raise peale, sest nad väga lightilt callivad ragimate ässadega ja muu prahiga vahel. Ma leian.
                              Ma ei vaadanudki seda kätt posti kirjutamise ajal ja ei süvenenud sellesse. ühesõnaga ei öelnud konkreetse käe kohta midagi - näed jälle sul result oriented mõtlemine

                              aga mis ma peaksin siis tegema nendega seal levelis, kui kätt ootama ja siis kütma. Olen Alaskaga täiesti nõus, et seal bluffida pole absoluutselt mõtet, seda ma olen omal nahal ära katsetand.
                              HUSNG pole võimalik soliidselt biitida bluffimata, tuleb lihtsalt õiged kohad valida ja õigetes kohtades barreleid panna. Olen kindel, et alaska ei möelnud, et üldse pole mõtet bluffida absoluutselt. Aga mitte ühegi pokkerisituatsiooni argumendiks ei ole kunagi - päeva/turniiri parim käsi, see on lihtsalt meganaljakas mu meelest

                              Comment

                              • räim
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 135

                                #2220
                                Re: HUSNG üldine arutlusteema

                                öelge kuidas on võimalik, et iga tõmme, kasvõi ühe kaardiga tuleb neil ära ja endal nagu kuuvarjutus? Kas keegi on seda kogenud?

                                Comment

                                Working...