NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #16
    Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

    Ma siis ei ole siia maani aru saanud. Callimine avab mu lucky väravad?

    Comment

    • Kloonike
      Grinder
      • Nov 2008
      • 898

      #17
      Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

      /facepalm

      3bet pre on räme leak, sest pushib fishi potist välja ja kuna hero mängib NL25 BB pealt vs SB OOP fish isolation, siis tõenäoliselt ta ei 3beti siin balanseeritud rangega ehk teisisõnu tema perceived range on väga tugev ning ta saab keskmise tasemega mängijate käest raha ainult siis kui ta neid "coolerdab".

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #18
        Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

        Palju viisakam.
        Selleks strat teemad ongi, et oma lolluse nahas targemaks saada.
        Tänud.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #19
          Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

          fakt nr 1 - mitte ühegi oma limiidi regulari üle pole sul edge readless

          fakt nr 2 - pokkeris sa võidad raha endast halvemate mängijate vastu mängides

          miks? sest nad teevad rohkem vigu obv

          fakt nr 3 - pokker ei ole lühikeses perpektiivis mängitav mäng

          näiteks

          sa 3betid ja lähed pre flop broke selles situatsioonis jj+,ak, vastane on aga tight ja läheb ainult broke kk+

          selles käes sa võid aa-ga pre all in saada aga pikas perspektiivis saad ta range käest rämedalt kotti

          niiet "AGA ME VÕIME STACKIDA PRE FLOP KK" jne argumendid on invalid

          fakt nr 4 - sb-l on 100bb stack, "normaalsed" statsid so far ja raiseb pre flop

          selle info põhjal ei ole MITTE ÜHTEGI põhjust arvata et tegu EI ole regulari

          fakt nr 5 - kuna sb on regular siis SUL EI OLE EDGE TEMA VASTU, ehk vahetage oma käed ära ja break even mäng

          fakt nr 6 - utg on fish, limp pre ja mingi random stack

          fakt nr 7 - unlis tuleb raha fishidelt, regularidega mängid break even, KUI SA EI MÄNGI REGULARIDEGA BREAK EVEN SIIS GRINDI 1 NÄDAL JA LIIGU JUBA SELLEST 25NL VÄLJA, SEE PEAKS EZ OLEMA SEST SA OLED HIGH SKILLED ja omad kõiki regulare rämedalt

          fakt nr 8 - kuna regulariga break even ja fishiga mitte, siis obv teed kõik et fishiga pot mängida, ja mitte regulari

          NIIET SELLES KÄES SUL PPPPPUUUUUUUDDDDDDDUUUUUUUUUUBBBBBBBBB 3BET RANGE AND IT IS NOT EVEN CLOSE

          sest 3bet siis fish foldib, kui sa flatid siis fish VÄGA TIHTI overcallib ja pmslt kui ta mingi paar hitib on stack sinu


          ja post flop pead samamoodi arvestama, kuna action läheb siis

          reg, sina, fish

          siis nt reg cbetib k87ss siis sa flatid lihtsalt JA MITTE KUNAGI EI RAISE MITTE ÜHTEGI KÄTT sest sa tahad et fish overcallib

          LOE SEE 100X LÄBI, TEE OMALE SELGEKS JA HAKKA NIIMOODI MÄNGIMA JA MA GARANTEERIN ET WINRATE TÕUSEB (ja mitte vähe)

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #20
            Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            /facepalm

            3bet pre on räme leak, sest pushib fishi potist välja ja kuna hero mängib NL25 BB pealt vs SB OOP fish isolation, siis tõenäoliselt ta ei 3beti siin balanseeritud rangega ehk teisisõnu tema perceived range on väga tugev ning ta saab keskmise tasemega mängijate käest raha ainult siis kui ta neid "coolerdab".
            aga 3bettimine eesmärgiga SB isolation range väiksemaks teha?

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #21
              Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Foorumis on keelatud:
              10. keelatud on postitada hiiglasliku värvilise fondiga

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #22
                Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                aga 3bettimine eesmärgiga SB isolation range väiksemaks teha?
                Milleks? Mis me siin võidame?

                Praktikas on meie elu lihtne, sest meil on siin positsioon regulari üle, samas meil ei ole readi kuidas UTG limper postflop mängib ja kuidas SB mängib. Me võime ainult eeldada, et SB-st isoleerimine on tightim kui hilisest positsioonist. Ofc kui meil on mingi dünaamika, kus SB-l olev mängija kogu aeg isoleerib ja stealib, siis tekib meil olukordi, kus tema 3bettimine on mõistlik mingi rangega (alguses bluffides kuni ta vastu mängima hakkab ja alles siis value), kuid premiumiga tuleks sarnases olukorras ikka fish sees hoida, sest temalt saadav value on suurem kui meie 3bet mäng vs reg. Kui me teaks kuidas meie vastased mängivad, siis saaks vabalt ka callida (laiema rangega) ja postflop vastu mängida, kuid ilma detailse ülevaateta rangedest on mõistlikum pre flopis 3bettida, mitte mängida multiway potti ja mängijate tendentse endale ette kujutada, teeme palju vigu (nt kui me teame, et fish limp callib palju ja foldib palju floppe, siis peaks SB range olema oluliselt erinev olukorrast, kus fish limp callib palju ja nt callib palju ka postflop ja ei anna väga kergelt alla. Esimesel juhul võib SB range olla ATC, kuid teisel juhul rohkem broadway heavy, mis hitib rohkem equityt postflop ja saab stackide peale mängida [40bb vms]). Samuti teeb AA slowplay siin spotis meie pre flop calling range tugevamaks ja maskeerib handi tänu millele saame ka regularilt post flop rohkem valuet ja kui ta näeb meiega showdowni saame omakorda enda bluffing range expandida, sest meie value range on nüüd laiem (pre flop flattides).
                Last edited by Kloonike; 30.09.11, 09:48.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #23
                  Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                  Krt, tegin sama õpetuse järgi ja sain KJ käest peeru vahele fullstackiga. Tuleb muidugi tõdeda seda fakti, et K hititi floppi ja J riverisse, nagu standard on.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Krt, tegin sama õpetuse järgi ja sain KJ käest peeru vahele fullstackiga. Tuleb muidugi tõdeda seda fakti, et K hititi floppi ja J riverisse, nagu standard on.
                    LOL ja siis öeldakse et ma trollin strati?

                    full retard

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #25
                      Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      LOL ja siis öeldakse et ma trollin strati?

                      full retard
                      kes sa oled selline? kas sa ikka mõistad, et strat teemades ei pruugi olla läbinisti õigeid ja valesid vastuseid tulenevalt mittetäiuslikust informatsioonist? mis sa räuskad, postita parem normaalne arutlus, mitte "fakte" stiilis "mitte ühegi oma limiidi regulari üle pole sul edge readless".

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #26
                        Re: NL 25, AA, B vs B. Mida teha flopil?

                        Nutaks ja foldiks ära sellisel flopil. Liiga vähe oleme investeerinud, et selline overshove ära callida imo.

                        Comment

                        Working...