NL20-NL50 grinderite nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #16
    Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

    Algselt postitas CTXrix
    Tahad ise NL50 kunn olla...vähemalt niikaua, kuni Toweri viimane boonus otsa saab? :)
    Obvious, mulle piisab sellest, et seal niigi kaks-kolm eestlast juba hullavad :D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

      Algselt postitas taipupole
      Obvious, mulle piisab sellest, et seal niigi kaks-kolm eestlast juba hullavad :D
      Koos on lõbusam ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

        tegelt jube naljakas on vaadata :) kaks kuud tagasi antnx pusis ja oli hädas, et ei tule see mäng kuidagi ja nüüd juba 20NL ja $800 roll.

        Üldse väga väga suur areng on toimunud ja kui areng nii jätkub, siis aasta lõpuks on 100NL ja suuremad limiidid täidetud eestlastest ja ehk see on ka verstapuuks, et enam "eestlase" nimega ei seosta donke, mis paraku hetkel nii on.

        Aga edu kõigile ja loodame väga edukat aastat ja juba ootan 1000NL grinderite nurgakest :P

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #19
          Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

          Kui ma selle foorumiga liitusin ei biitinud ma nl4 taset. Oktoobri lõpus panin viimased säästud 25Euri Trio kontole.
          Tänaseks olen saanud mõned sajad $ tubadest kolimistega ning paari cashoutiga pangaarvele, samas peatselt on plaan liikuda NL50sse, rolliga veel 1-2sada $ grindida. Seega tõesti, koos on kergem ning kui millalgi foorumi mingi tants ja trall tuleb, siis minu poolt on Rankale ja Tigranole õlud garanteeritud.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #20
            Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

            +1

            Ja kui ranka joob midagi kangemat siis saab seda ka. Viski ja kaardid, viski ja kaardid :D

            Comment

            • Metsapull

              #21
              Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

              Mul on NL-25 viimasel ajal kõik metsa läinud ning hetkel on küll selline tunne, et üle NL-10 ei suuda ühtegi taset biitida ja kui peaks suutma, siis ma arvan, et üks pikem downsing mõjuks vaimule arvatavasti väga hävitavalt, sest tundub, et allamäge minekut mu vaim ära ei kannata ning kõrgematesse limiitidesse, kus tase veelgi tihedam ei tasu küll ronida.

              Lühidalt öeldes tuju on null ning ainus hea asi on see, et trios olen suutnud väikese bankrolli tekkida, aga seda peamiselt tänu weekend rankingule ning natuke on tulnud ka sit and go-de pealt.

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #22
                Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                Algselt postitas antnx
                +1

                Ja kui ranka joob midagi kangemat siis saab seda ka. Viski ja kaardid, viski ja kaardid :D
                Kas pokkeris pole hooaega?
                Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
                Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
                Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                  Algselt postitas virx747
                  Kas pokkeris pole hooaega?
                  Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
                  Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
                  Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)
                  Lahe, selline tunne, et hakka või kohe pidu organiseerima ;D

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #24
                    Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                    mina joon rummi, kui keegi plaani välja teha

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                      Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                        Algselt postitas -andres-
                        Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.
                        Seda pulli tahaks isegi näha ;D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #27
                          Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                          Algselt postitas -andres-
                          Kui näitad kuidas Opeliga driftida saab, siis on kõik võimalik.
                          see vajab eritingimusi, äärmiselt libe põrand, äärmiselt kerget opelit (kõik kola välja) ja äärmiselt suurt platsi et opel ikka välja keeraks ja purjus vaatajaid et kiirused tunduksid suuremad.

                          annan oma panuse uue video seeriaga, mis keskendub siis madalama limiidi mängijatele ja et asi oleks reaalsem siis proovin enne video 1-2h lauas mängida ja siis video käivitada

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #28
                            Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            see vajab eritingimusi, äärmiselt libe põrand, äärmiselt kerget opelit (kõik kola välja) ja äärmiselt suurt platsi et opel ikka välja keeraks ja purjus vaatajaid et kiirused tunduksid suuremad
                            ;D ;D
                            Lisame vaatajatele rohkem alkoholi ja saab ka raske Opeli ja kerge parklaga hakkama :D.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                              Algselt postitas virx747
                              Kas pokkeris pole hooaega?
                              Siis saaks pidada hooaja lõpetamise ja alustamise pidusid, nagu muudel spordialadel standard.
                              Vähemalt PokkeriProd.comil võiks olla hooaeg.
                              Rankal ja Tigranol pidu pärjad kaelas ja ma arvan, et välja tegijaid jätkub :)
                              No saaksime teha ju mingid suuremad üritused, mis tähistavad hooaja algusi/lõppe. Näiteks foorumi turniir (???) ja see peaks lõppema suve poole ja kes suvel ikka pokkeriga jurada viitsib, siis võiksii olla hooaja lõpetamine :)

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #30
                                Re: NL20-NL50 grinderite nurgake

                                Foorumi kokkusaamised oleksid väga 5+ tegevused, saaks ka reaalselt käe pihku panna ning öelda, et sa kurat oled minust parem. :D

                                Comment

                                Working...