25NL: niti EP 3b vs minu KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #16
    Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

    Veits olen vaadanud jah. Oli see 25NL limiidis w ? Kuskil 400NL-s on hoopis teine lugu obv, vaevalt, et 25NL-s regularid ennast tühjaks barreldavad kuival boardil sitemaga kui kunni paar. Siin ikka vaadatakse enamasti ainult made handi tugevust vms. No nii ei saa üldistada ka, whateva.
    Igatahes Raski videod on sitaks head, ta seletab selle mängu ja handreadingu nii pilbasteks, et isegi mulle hakkab lõpuks midagi kohale jõudma. Suudan ka natuke mängu lahti harutada, mitte ei mängi nagu robot. Aga samas tund pikka videot on mõnikord üliigav kuulata, teen mingi sada pausi vahepeal. Nikachu oma videodes teeb samas igast pulli, neid vaadates ei hakka kordagi igav.



    Käe kohta, obv spewisin flopil nupud sisse ja UTG+1 näitas AA, ning ma lõin omal käe siniseks vastu lauda. Mul on tunne, et täpselt selliste spottide pärast ma ei ole veel limiidist edasi saanud. HH-d vaadates ma mängiks pooled käed teistmoodi kui lauas.
    Last edited by virukunn; 12.07.11, 23:34.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #17
      Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

      Sa saad nii tihti KK vs AA? Ja sina ei saa pooltki nii palju AA vs KK teiste vastu? Või kuidas coolerid saavad su winrate'i nii palju mõjutada, et see limiidis edasiliikumist takistama hakkab?

      Okei ma saan antud käes isegi su murest aru ja ehk on sul tõesti põhjust arvata, et emba-kumbal on see AA. Aga ma küsiks nii...oled sa ise pokkerit mängides kasvõi kordki tilti läinud ja teinud absoluutselt ebaratsionaalseid liigutusi ja otsuseid? Tilt 3bette, tilt all-in jne jne? Oled ju eks?
      No vot ja teised võivad ka teha. Lisaks sellele, võttes aluseks utg+1 3bet range'i seal, mis nagu juba välja toodi on QQ+, AK+, siis mina ei tahaks kohe kuidagi seda kätt foldida. Ma ainult ootangi selliseid spotte kus minul on monster ja enne mind käib korralik action.
      Teiseks...kui sa nüüd flatid selle PF, mis on iseenesest hea, siis miks sa arvad, et villane ei barrelda ennast seal surnuks terve oma 3bet rangega (QQ+, AK)? Minu kogemuste põhjal armastavad väga paljud niimoodi coldcallida mingeid 99+ , AK käsi(mitte et sina ja mina seda teeks, aga see pole point hetkel). Ja nüüd kui villul on ka selline kogemus varasest, siis ta ei pane sind kohe kindlasti ainult monstri peale ja raiub rõõmsalt oma QQ sellisel flopil sisse.
      Nii et cooler ja next hand

      Comment

      • 5gww
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2010
        • 333

        #18
        Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Miks sa arvad et ta stackib ja ei calli hoopis 4betti? Isegi kui shoveb siis see võib olla ka põhjustatud muudest asjaoludest peale tugeva käe a'la biit eelmises lauas vms. Igatahes point siiski selles, et KK ei ole foldimise käsi preflopis. Antud flopil esindab ta muidugi oma tugevat range jõuliselt edas, kuid Seda teeks vabalt ta ka QQ-ga sellisel flopil ning vahel isegi missinud AQs+-ga mis sõltub juba tema cbeti %-st 3betitud potis.

        Nu see, et ÄKKI on ta saanud biidi enne, on küll väga loll argument KK-ga 4bettimiseks. See, et ta üldse pre 3betib QQ ja AK-ga, selles ei saa kindel olla. 3bet: 2,6 võib tulla väga vabalt bvb olukorras või btn vs b, kus ta 3betib veits loosemalt, ning ep ja mp 3bettib ta ainult KK ja AA-ga.

        Täpselt ei mäleta, aga discobisco oma videos KK-ga sai otsa samasuguselt nitilt. Kuna mõlemad olid veits suurema stackiga, siis ta ütles, et ta läheb setminema KK-ga ja callis, flop tuli madal, nit cbettis vist, ja disco viskas oma KK tuimalt ära. Ütles, et see võib veits imelik tunduda, aga sellisel vennal ei saa muud olla kui AA.( loodan, et mäletan õigest, kuna sai suht ammu vaadatud fr videosid)

        Aga ok, ise teate, võite ennast pre ära stackida niti vastu KK-ga, mina teid keelata ei saa:)
        Peace.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

          Herofoldimine on üks osa pokkerist, seda ei maksa eitada. Fullringis on enamusel miljoneid käsi, mida analüüsida, kui HEM näitab antud olukorras foldi, miks siis callida?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #20
            Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
            Nu see, et ÄKKI on ta saanud biidi enne, on küll väga loll argument KK-ga 4bettimiseks. See, et ta üldse pre 3betib QQ ja AK-ga, selles ei saa kindel olla. 3bet: 2,6 võib tulla väga vabalt bvb olukorras või btn vs b, kus ta 3betib veits loosemalt, ning ep ja mp 3bettib ta ainult KK ja AA-ga.

            Täpselt ei mäleta, aga discobisco oma videos KK-ga sai otsa samasuguselt nitilt. Kuna mõlemad olid veits suurema stackiga, siis ta ütles, et ta läheb setminema KK-ga ja callis, flop tuli madal, nit cbettis vist, ja disco viskas oma KK tuimalt ära. Ütles, et see võib veits imelik tunduda, aga sellisel vennal ei saa muud olla kui AA.( loodan, et mäletan õigest, kuna sai suht ammu vaadatud fr videosid)

            Aga ok, ise teate, võite ennast pre ära stackida niti vastu KK-ga, mina teid keelata ei saa:)
            Peace.
            Jep, ise olen siiani veel KK-ga 3betti coldcallides madalal flopil enamasti bustoks l2inud nittide vastu ja AA-le rahad kinkinud, aga tõmban tagasi seda. Üleüldse loll koht kust mikrost raha pigistada, kui sul 2 fishi paremal istub. Ja seda 3betti ma ju kirjutasin 1. posti, et EP ja MP pealt on 850 käe peale 0 ja kui õieti mäletan, siis SB pealt oli 6 ja BB pealt miski 4 vms.

            Tarmonatorile: Kui ma arvaks, et see käsi oli cooler, siis ma poleks postitanud seda. Ja kas poleks tore, kui need KK vs AA saamata jääksid - jääks ju korralik klots alles. Edasi liikumist takistab see, et ma maksan ikka veel lolli peaga nittidele kinni need olukorrad. Ei suuda foldida lihtsalt.
            Last edited by virukunn; 13.07.11, 10:35.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

              lihtsalt ütlen kui ma oleks utg+1 ja mu overall 3bet oleks 2,6% siis antud olukorras oleks mu 3bet range AA

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                Milwaukee2 oma videos ütles ka, et tema sellistes kohtades omajagu foldib KK. Ise armastan ka foldida tihti.

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #23
                  Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                  Edasi liikumist takistab see, et ma maksan ikka veel lolli peaga nittidele kinni need olukorrad. Ei suuda foldida lihtsalt.
                  See, et KK pf foldida ei suuda, kindlasti ei ole takistuseks edasi liikumiseks.

                  ning ma lõin omal käe siniseks vastu lauda.
                  Et selliselt sellele reageerisid, siin on see põhjus pigem.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    lihtsalt ütlen kui ma oleks utg+1 ja mu overall 3bet oleks 2,6% siis antud olukorras oleks mu 3bet range AA
                    Et siis utg+1 pealt ainult callid KK,QQ-ga näiteks?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                      jep

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #26
                        Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                        E: nvm.
                        Sain kinnitust oma arvamusele igatahes.


                        E2: I did it!

                        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1370412
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        MP1: $9.75
                        MP2: $19.25
                        CO: $25.70 9/7/3b: 1.5
                        Hero (BTN): $25.00
                        SB: $27.25
                        BB: $68.65
                        UTG: $25.13
                        UTG+1: $25.95

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K K
                        1 fold, UTG+1 raises to $0.75, MP1 calls $0.75, MP2 calls $0.75, CO raises to $3.75, Hero calls $3.75, 5 folds

                        Flop: ($10.10) 5 J 9 (2 players)
                        CO bets $6, Hero folds
                        Last edited by virukunn; 13.07.11, 17:48.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #27
                          Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                          Äkki paneb AA maha, kui arvab et sa setminesid ja nüüd sisse hakkad laduma?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                            seda teemat vaadates ei saa aru miks keegi peaks tahtma full ring mängida

                            comeon 9/7 3bet 1,5% see pole pokker ju

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #29
                              Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              seda teemat vaadates ei saa aru miks keegi peaks tahtma full ring mängida

                              comeon 9/7 3bet 1,5% see pole pokker ju
                              Endal käivad koguaeg samasugused mõtted peast läbi. Aga millegi riskivabaga on vaja endale roll kokku printida. Tulevikus tahaks kindlasti mingile huvitavale formaadile keskenduda.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #30
                                Re: 25NL: niti EP 3b vs minu KK

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                E: nvm.
                                Sain kinnitust oma arvamusele igatahes.
                                E2: I did it!
                                100 bb ef. stäkkide puhul setminemise eesmärgil 15bb callida on kena rahapõletamine.

                                Comment

                                Working...