nl10 AA vs niti flatitud 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #16
    Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

    aa ei vaadanud,et meil 0,5pot alles... siis easy shove,sry :)

    Comment

    • 2ves
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 318

      #17
      Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

      timm:)

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #18
        Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

        Paremat turni kaarti oleks raske tahta. Samas mind paneks ikkagi muretsema vastase DB nii märjal boardil. Enda mõte oleks selline, et kuna ta kardab, et sa ei c-beti piisavalt sellist märga boardi siis leadib välja mistahes paariga/setiga. As played ta aga callib sellisel laual raise (siin slowplay on üli halb ja seda teab iga nitt). Turnis ma shoveks ja eeldaks vastas näha paar+draw käsi, vahel ak sette obv.

        Comment

        • 2ves
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 318

          #19
          Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Paremat turni kaarti oleks raske tahta. Samas mind paneks ikkagi muretsema vastase DB nii märjal boardil. Enda mõte oleks selline, et kuna ta kardab, et sa ei c-beti piisavalt sellist märga boardi siis leadib välja mistahes paariga/setiga. As played ta aga callib sellisel laual raise (siin slowplay on üli halb ja seda teab iga nitt). Turnis ma shoveks ja eeldaks vastas näha paar+draw käsi, vahel ak sette obv.
          tänud analüüsi eest. turni shove on päris hea mõte tõesti.

          Comment

          Working...