nl10 AA vs niti flatitud 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    nl10 AA vs niti flatitud 3bet

    PokerStars - €0.10 NL (9 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: €5.75
    CO: €10.84 10/9/3/433
    Hero (BTN): €10.00
    SB: €9.35
    BB: €2.99

    SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

    Pre Flop: (€0.15) Hero has A A

    UTG calls €0.10, CO raises to €0.40, Hero raises to €1.20, fold, fold, fold, CO calls €0.80

    Flop: (€2.65, 2 players) Q 9 K
    CO bets €1.60, Hero raises to €4.00, CO calls €2.40

    Turn: (€10.65, 2 players) 3
    CO checks, [color=red] Hero ?
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #2
    Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

    2.Barrel ?!?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

      ma checkiks ja vaataks riverit.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

        nagunii oleme commititud, pot 10 ja meil taga 5.

        ärme anna talle tasuta kaarti ja shoveme siin

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #5
          Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

          ja see tasutakaardi andmine võib vabalt lõppeda vastase flushiga ...

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6
            Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

            Palju selle niti ranges on masti drawsid ? kui siis JTs, aga seljuhul oleme juba drawing dead, aga kardan, et ta range on palju kitsam siin...
            Last edited by K2snakas; 02.07.11, 22:56.

            Comment

            • N1x0n
              Jube Noob
              • Jun 2011
              • 155

              #7
              Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

              QQ,KK oleks preflop tõstnud.. ainus loogiline seletus siis KQ =?

              Edit... lasin equilatoriga ka üle ja equity-t on meil momendil 65% ... niiet puht shove..
              PS: ma donk veel niiet kindlasti suudan mingeid tähtsaid nüansse tähelepanuta jätta. . . a profid plis parandage :D
              Last edited by N1x0n; 02.07.11, 23:21.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #8
                Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                QQ,KK oleks preflop tõstnud...
                QQ ei 4beti tänapäeval mikrolimiidis küll mitte üksi nit...

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                  klete või...bet all-in ja asi tahe. Pange lisaks QQ ja KK'le range ka AK ja ongi teil shove olemas. Kui kardad QQ või KK, siis ei ole vaja juba flopis tõsta. Kui tõstsid, siis ikka selleks, et stackid sisse saada ju. Ja mina tahaks sellises 3betitud potis küll stacke sisse saada ja teen seda suurima rõõmuga turnis. Eriti kui meil on pot 10$ ja alles 5$.

                  Comment

                  • N1x0n
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 155

                    #10
                    Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    QQ ei 4beti tänapäeval mikrolimiidis küll mitte üksi nit...
                    Hah .. . sry .. Vaatasin ennem kogemata UTG preflop tegemisi . . mai bäd - -

                    aga et QQ ei tõsta keegi preflop ``?= --- v aint nit-e pidasid silmas ?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #11
                      Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      klete või...bet all-in ja asi tahe. Pange lisaks QQ ja KK'le range ka AK ja ongi teil shove olemas. Kui kardad QQ või KK, siis ei ole vaja juba flopis tõsta. Kui tõstsid, siis ikka selleks, et stackid sisse saada ju. Ja mina tahaks sellises 3betitud potis küll stacke sisse saada ja teen seda suurima rõõmuga turnis. Eriti kui meil on pot 10$ ja alles 5$.
                      OMG this.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                        arvan, et isegi nii nitine vend saab aru, et hero ei raise/foldi seda floppi praktiliselt kunagi, nii et ma eeldaks, et ta setid(ja KQ/JT) enamasti shoveb flopil. Most likely AK või mingi fancy paar+gutshot(mida ta riveril bluffiks kunagi ei keera ja c/f-b hittimata kõik peale KX-i), shove.

                        Sellistes olukordades tuleks öelda ka seda, kuidas vastane herot näeb ja kuidas hero buttonilt 3-bettimisele üldse läheneb, see stuff on päris oluline sellistes kätes.

                        Comment

                        • 2ves
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 318

                          #13
                          Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          arvan, et isegi nii nitine vend saab aru, et hero ei raise/foldi seda floppi praktiliselt kunagi, nii et ma eeldaks, et ta setid(ja KQ/JT) enamasti shoveb flopil. Most likely AK või mingi fancy paar+gutshot(mida ta riveril bluffiks kunagi ei keera ja c/f-b hittimata kõik peale KX-i), shove.

                          Sellistes olukordades tuleks öelda ka seda, kuidas vastane herot näeb ja kuidas hero buttonilt 3-bettimisele üldse läheneb, see stuff on päris oluline sellistes kätes.
                          mis on fancy paar (sry rookie küsimus)?
                          kuidas sa shoved, lükkad turnil nupud sisse?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                            Algselt postitas 2ves Vaata postitust
                            mis on fancy paar (sry rookie küsimus)?
                            kuidas sa shoved, lükkad turnil nupud sisse?
                            Mingi QJs tüüpi käed (fancy polnud üldse vajalik sõna selles lauses), turnil shoven.

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #15
                              Re: nl10 AA vs niti flatitud 3bet

                              mina ka shoven seal.

                              Comment

                              Working...