NL10 probleemsed handid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #16
    Re: NL10 probleemsed handid

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    aga millegi pärast need neverever foldijad on kõik ammu kõrgemale liikunud
    Aga kas ma mitte sedasama just ei küsinudki? Äkki selle ammuse ajaga võrreldes on mikrolimiitides ka midagi vahepeal muutunud?

    Comment

    Working...