Re: NL10 probleemsed handid
Aga kas ma mitte sedasama just ei küsinudki? Äkki selle ammuse ajaga võrreldes on mikrolimiitides ka midagi vahepeal muutunud?
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust
Comment