NL10 probleemsed handid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #1

    NL10 probleemsed handid

    Niisiis, panen siia 2 handi koos resultiga ja küsimus oleks - kas standard või leiab kuskilt foldi?


    Esimese handi panin suht pimesi all-ini, ning peale losti i realized et ma ei biitinud pmst mitte midagi sel hetkel.
    Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1358864
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $2.36 - VPIP: 48, PFR: 0, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 40
    UTG: $10.00 - VPIP: 10, PFR: 6, 3B: 3, AF: 1.8, Hands: 144
    UTG+1: $10.44 - VPIP: 33, PFR: 7, 3B: 0, AF: 2.6, Hands: 57
    Hero (UTG+2): $16.48 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 3, AF: 3.8, Hands: 1184
    MP1: $6.00 - VPIP: 19, PFR: 2, 3B: 1, AF: 2.9, Hands: 419
    MP2: $9.59 - VPIP: 23, PFR: 8, 3B: 0, AF: 2.5, Hands: 26
    CO: $10.00 - VPIP: 12, PFR: 8, 3B: 0, AF: 4.3, Hands: 91
    BTN: $2.89 - VPIP: 70, PFR: 8, 3B: 4, AF: 1.2, Hands: 112
    SB: $4.00 - VPIP: 48, PFR: 0, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 40

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG+2 with 3 3
    2 folds, UTG+1 calls $0.10, Hero calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, BTN calls $0.10, 1 fold, BB checks

    Flop: ($0.55) 5 3 9 (5 players)
    BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.55, CO raises to $1.40, BTN folds, BB folds, UTG+1 folds, Hero raises to $4.75, CO raises to $9.90, Hero calls $5.15

    Turn: ($20.35) 5 (2 players)

    River: ($20.35) 4 (2 players)

    Final Pot: $20.35
    Hero shows 3 3
    CO shows 9 9
    CO wins $19.34
    (Rake: $1.01)

    Märgiks ära, et olin just laudu avamas ja tegin autolimpi miskipärast.

    Pacific $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1358866
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP1: $9.89 - VPIP: 18, PFR: 3, 3B: 1, AF: 1.7, Hands: 304
    MP2: $5.58 - VPIP: 27, PFR: 5, 3B: 22, AF: 1.0, Hands: 44
    Hero (CO): $10.10 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 3, AF: 3.8, Hands: 1184
    BTN: $11.04 - VPIP: 18, PFR: 6, 3B: 3, AF: 4.2, Hands: 132
    SB: $17.43 - VPIP: 9, PFR: 6, 3B: 0, AF: 2.6, Hands: 218
    BB: $1.30 - VPIP: 41, PFR: 4, 3B: 8, AF: 1.1, Hands: 46
    UTG: $10.75 - VPIP: 16, PFR: 11, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 88
    UTG+1: $13.26 - VPIP: 18, PFR: 3, 3B: 1, AF: 1.7, Hands: 304

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K K
    UTG calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.45, BTN raises to $1.60, 3 folds, Hero raises to $5.05, BTN raises to $11.04, Hero calls $5.05 all in

    Flop: ($20.45) 7 2 A (2 players - 1 is all in)

    Turn: ($20.45) 3 (2 players - 1 is all in)

    River: ($20.45) K (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $20.45
    Hero shows K K
    BTN shows A A
    BTN wins $18.49
    BTN wins $0.94
    (Rake: $1.02)
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #2
    Re: NL10 probleemsed handid

    Standart,ei leia kusagil siin foldi

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL10 probleemsed handid

      Algselt postitas Carl Vaata postitust
      Esimese handi panin suht pimesi all-ini, ning peale losti i realized et ma ei biitinud pmst mitte midagi sel hetkel.
      No sinu "realize" on väga mööda... sa biitsid seal väga väga palju käsi. Taga olid vaid 55 ja 99.

      Teine käsi on ka standard.


      + Palun loe käe postitamise reegleid! 1käsi teema kohta!

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: NL10 probleemsed handid

        nice hands, next please

        Comment

        • Carl
          FPP Pro
          • Jul 2010
          • 213

          #5
          Re: NL10 probleemsed handid

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          No sinu "realize" on väga mööda... sa biitsid seal väga väga palju käsi. Taga olid vaid 55 ja 99.

          Teine käsi on ka standard.


          + Palun loe käe postitamise reegleid! 1käsi teema kohta!
          Olgu, aga ma mõtlesin, et millega see enamvähem viisakas vana limpida võib? Pocketiga setminemiseks? Kuigi tundub kahtlane liin. Aga aitäh vastuste eest.

          Lihtsalt liiga palju on tõmmatud analoogsetes situatsioonides kott pähe. KK PF AI full stäckiga vanade vastu põhimõtteliselt alati ässad vastu olnud. Peab siis ära harjuma?

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #6
            Re: NL10 probleemsed handid

            Vaata kelle vastu stäkid,uuri vastaste 3betti enne kui AI lükkad

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: NL10 probleemsed handid

              Esimeses käes leiaks foldi nupu ka aga teine käsi suht standard cooler.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL10 probleemsed handid

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Esimeses käes leiaks foldi nupu ka aga teine käsi suht standard cooler.

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #9
                  Re: NL10 probleemsed handid

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Esimeses käes leiaks foldi nupu ka aga teine käsi suht standard cooler.
                  Never ei foldiks nl10-s flopatud setti.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: NL10 probleemsed handid

                    ROFL, OK:D norm siis.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL10 probleemsed handid

                      Millal te neverever foldijad viimati starsis (tundub et ega mujalgi parem pole) NL5/10 mängisite? Hullemaid nitilimiite pole vist maailmas olemaski.
                      Last edited by janek174; 01.07.11, 15:47.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: NL10 probleemsed handid

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Millal te neverever foldijad viimati starsis (tundub et ega mujalgi parem pole) NL5/10 mängisite? Hullemaid nitilimiite pole vist maailmas olemaski.
                        LOL.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: NL10 probleemsed handid

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Millal te neverever foldijad viimati starsis (tundub et ega mujalgi parem pole) NL5/10 mängisite? Hullemaid nitilimiite pole vist maailmas olemaski.
                          mitu setti sa p2evas foldid .. 4+?

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: NL10 probleemsed handid

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            mitu setti sa p2evas foldid .. 4+?
                            Ega ei mäletagi, millal viimati juhtus (paar korda olen ikka foldinud). Jutt polnudki seti foldimisest, vaid sellest vanast heast steitmendist, et kui on NL10, siis NEVER EI FOLDI midagi. Ma arvan et see väide on juba ammu ajale jalgu jäänud.
                            Last edited by janek174; 01.07.11, 20:43.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: NL10 probleemsed handid

                              Ma ausalt öeldes väga ei süüdistaks kedagi, kui mõlemad need käed foldiks. Samas tegemist siiski mikroga ning tight regid suudavad ka aeg-ajalt üllatada. Teoorias niimoodi foorumis vaadates paistab küll, et midagi ei biidi. Aga vastase mindset võib mõjutatud olla või mõni muu tegur, mida me ei saa ega oska täpselt arvata.

                              Sry kui liiga teen, aga millegi pärast need neverever foldijad on kõik ammu kõrgemale liikunud, aga Sina maadled ikka Nl-25/NL-10s ning raiult toorelt sama rida.

                              Comment

                              Working...