Re: NL10 AK saab limpraise-i
Miks kõik nendest stattides selliseid järeldusi teevad? Need on vaid 20 käe põhjal ikkagi. Lisaks on herol KK-AA'le blockerid, seega kui ta peaks mingi AQ, JJ vm kätega samuti limp-reraise'ma, siis on ta range kallutatud nende poole.
Miks kõik nendest stattides selliseid järeldusi teevad? Need on vaid 20 käe põhjal ikkagi. Lisaks on herol KK-AA'le blockerid, seega kui ta peaks mingi AQ, JJ vm kätega samuti limp-reraise'ma, siis on ta range kallutatud nende poole.
Comment