NL10 AK saab limpraise-i

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • talendijaht
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 220

    #1

    NL10 AK saab limpraise-i

    PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 8 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    MP+1: $7.37 45/5/1 20 kätt, 3bettinud ega 4bettinud seni ei ole
    Hero (CO): $15.45
    BTN: $6.47
    SB: $10.05
    BB: $21.24
    UTG: $14.98
    UTG+1: $8.00
    MP: $11.45

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has K A

    fold, fold, fold, MP+1 calls $0.10, Hero raises to $0.40, fold, fold, fold, MP+1 raises to $2.20, Hero teeb mida???
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL10 AK saab limpraise-i

    Sellise stacki vastu küll foldi ei leia. Shove.

    Comment

    • karookas
      Jube Noob
      • May 2010
      • 126

      #3
      Re: NL10 AK saab limpraise-i

      fold:)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: NL10 AK saab limpraise-i

        stacksize - weak
        betsize - weak
        stats - weak

        shoveksin!

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #5
          Re: NL10 AK saab limpraise-i

          Käsi küll väga vähe, kuid shove siin ei tohiks vale olla.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6
            Re: NL10 AK saab limpraise-i

            tegu ilmselgelt fishiga aga nö passfishiga. sellised ei 3b tihtipeale isegi AQ/JJ(AK/QQ) pre. 3b sample puudub(pole alust arvata, et spewib), AF 1, 74bb stack.

            Samas sample vist liiga väike, oleks 100 kätt siis mu argumendid loeks. Keegi ei kaalu foldi?

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: NL10 AK saab limpraise-i

              Algselt postitas con Vaata postitust
              ...Keegi ei kaalu foldi?
              Kui variatsiooni ei kannata siis ju easy fold. Me oleme ainult 0.40$ potti pannud ja muidugi leiaks ka lihtsamaid spotte kus fish tühjaks teha.

              Comment

              • 2ves
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 318

                #8
                Re: NL10 AK saab limpraise-i

                kui pole infot, siis ise foldiksin. Ja kui AA vastas, siis tahab vägisi tilt peale tulla. Ja päris tihti on selliste passive fishidega ka nii olnud.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #9
                  Re: NL10 AK saab limpraise-i

                  SplitSuit rääkis ühes oma videos, et passiivsete fishide tugev 3bet tähendab üldjuhul tugevat ranget. Ma kaaluks selles olukorras calli ja foldi vahel.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #10
                    Re: NL10 AK saab limpraise-i

                    call oleks jube, kui paari või draw-d ei hiti siis foldid?
                    ise foldiksin kinnisilmi

                    sellise 45/5 tüübi vastu saad sealt healjuhul coinflipi

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: NL10 AK saab limpraise-i

                      45/5 küll aga sample on olematu. antud juhul vastane on üsna tundmatu, kuid fish. St shoveksin siin all day long, fishi range on küll kindlasti tugev, kuid fishi jaoks tugev ja standard nitregide jaoks tugev on kaks eri asja. foldida võid siis kui variatsiooni ei kannata vms, ma ei foldiks.

                      Comment

                      • karookas
                        Jube Noob
                        • May 2010
                        • 126

                        #12
                        Re: NL10 AK saab limpraise-i

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Kui variatsiooni ei kannata siis ju easy fold. Me oleme ainult 0.40$ potti pannud ja muidugi leiaks ka lihtsamaid spotte kus fish tühjaks teha.
                        just sellepärast leian foldi

                        Comment

                        • poro
                          Räme Fish
                          • Nov 2010
                          • 19

                          #13
                          Re: NL10 AK saab limpraise-i

                          Sellises kohas fold equitit väga ei leia ja imo peab ikka päris optimistlik olema, et AK villase ulatusest jagu saaks.

                          Comment

                          • rrrr
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 904

                            #14
                            Re: NL10 AK saab limpraise-i

                            Fold. Enamasti on seal KK+, millest oleme mäekõrguselt taga, vähem AK ja madalad pocketid, millega on split. Kõige vähem on seal random crap, mille vastu AK pole sugugi mäekõrguselt ees.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #15
                              Re: NL10 AK saab limpraise-i

                              Selliste statsidega mängija limpraiseb suure tõenäosusega ainult AA või KK. Fishid elavad Tagurpidi Antslas - limpraise tugeva käega on nende jaoks ABC poker.

                              Comment

                              Working...