nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #31
    Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

    gbj0hn, kelle vastu sa siis yldse siin ja sellisel boardil AA jätkad? Ma ei saa tõesti aru. Imo ei ole ideaalsemat floppi, et AA jätkata. Ma tõesti ei saa aru kuidas see on nii sulaselge fold. Vb ma olen loll ja ma ilmselt olengi ja lisaks pole mul mitu erinevat fääncyt välismaa coachi, aga ikkagi...kuidas see saab olla easy ja insta fold flopil.
    Annaks jumal Pastilaale või kellegile teisele targale juhatuse siia teemasse...

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #32
      Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

      Btn vs blind, drawine flop, agro vastane. Kindel re-raise ja callime shove. Ykskoik, mis limiidil, kui oleme 100bb deep.
      Last edited by Kotkas1000; 07.05.11, 11:48.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #33
        Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

        Suitsutihase liin on rahapõletamine imo, ning qbjohn, 2% 3beti sisse ei mahu AQ.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #34
          Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

          Vastase 3bet on 2, mina usun küll, et OOP ta VÕIB AQ-ga pf järgi callida. Ja enivei ei leia mina ka mitte kuskil foldi siin.

          John, sa viskaks 44 ka maha siin? Põhjenda.:)

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #35
            Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

            Oleks tegu rushiga siis oleks väga easy fold seal isegi kui mul oleks 44. Ainult sette näeb seal vastas .

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #36
              Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

              Kõik muu on ok, lihtsalt ma arvan, et kui me shove flopil callime oleme taga enamus kordadest.
              NL25 siuke mängija ei lähe lihtsalt õhuga seal AI. Suht harva on tal FD kui ta nuppe paneb. Ok ta raiseb tihti c-bette, aga ütleme kui ma reraisen teda ja ta läheb all in siis mina igatahes seda all in ära ei calli.

              Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas siin enamus inimesed broke lähevad, ajuvaba imo. Ei kujutanud ette, et siuke response sellele teemale tuleb wow
              Last edited by qbj0hn; 07.05.11, 12:49.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #37
                Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Kõik muu on ok, lihtsalt ma arvan, et kui me shove flopil callime oleme taga enamus kordadest.
                Kui sa tähelepanelikumalt teemat loeksid, siis näed, et on pakutud call flop, raise-allin safe turn liin, mis on imo optimaalseim.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #38
                  Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                  con kui viitsid postita see käsi 2+2 ka ja ütle tulemused ka siin.

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #39
                    Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                    alinni flopil ei paneks aga foldida ka ei saa. Milliseid kohti see tegelane veel siis raiseb ja milliste floppide pealt sellised af numbrid tulevad?

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #40
                      Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      con kui viitsid postita see käsi 2+2 ka ja ütle tulemused ka siin.
                      Ma panin:
                      http://forumserver.twoplustwo.com/78.../#post26468789
                      ja nagu näed, siis hakkavad tulema sarnased vastused.
                      Last edited by levis; 07.05.11, 18:07.

                      Comment

                      Working...