Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt
gbj0hn, kelle vastu sa siis yldse siin ja sellisel boardil AA jätkad? Ma ei saa tõesti aru. Imo ei ole ideaalsemat floppi, et AA jätkata. Ma tõesti ei saa aru kuidas see on nii sulaselge fold. Vb ma olen loll ja ma ilmselt olengi ja lisaks pole mul mitu erinevat fääncyt välismaa coachi, aga ikkagi...kuidas see saab olla easy ja insta fold flopil.
Annaks jumal Pastilaale või kellegile teisele targale juhatuse siia teemasse...
gbj0hn, kelle vastu sa siis yldse siin ja sellisel boardil AA jätkad? Ma ei saa tõesti aru. Imo ei ole ideaalsemat floppi, et AA jätkata. Ma tõesti ei saa aru kuidas see on nii sulaselge fold. Vb ma olen loll ja ma ilmselt olengi ja lisaks pole mul mitu erinevat fääncyt välismaa coachi, aga ikkagi...kuidas see saab olla easy ja insta fold flopil.
Annaks jumal Pastilaale või kellegile teisele targale juhatuse siia teemasse...
Comment