nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1298884
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP: $25.00
    Hero (CO): $27.02
    BTN: $25.60
    SB: $9.70
    BB: $26.10
    UTG: $30.23
    UTG+1: $30.55

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with A A
    3 folds, Hero raises to $0.75, 2 folds, BB calls $0.50

    Flop: ($1.60) 4 Q 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $4.25, Hero requests TIME

    mu steal on 44%(CO 34) ja F cbet 60.

    vastane:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by con; 06.05.11, 12:58.
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

    Suure osa ta cr range'st peaks moodustama FD'd ja AQ-KQ (lisaks settidele), seega calliksin turni ja non-club/Q/K turnil shoveksin ta beti peale. Flopil 3bettides võib ta ilmselt nt KQ muckida ning FD'l oleks hero vastu samuti korralik equity olemas.

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

      Vastane on flopis väga agresiivne ning kui ta vähegi oskab üle mõelda, siis peaks ta arusaama, et halbade kaartidega me tahaksime teda üle mängida juba flopist ning väga heade kätega callime flopi ning ootame tema turni panust. Mida aga ei pruugi tulla. Seepärast antud käes, ma tõstaksin omakorda 10 peale ning muidugi calliks shove.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
        Vastane on flopis väga agresiivne ning kui ta vähegi oskab üle mõelda, siis peaks ta arusaama, et halbade kaartidega me tahaksime teda üle mängida juba flopist ning väga heade kätega callime flopi ning ootame tema turni panust.
        Puhas leveldamine ju. Miks ta ei või näiteks nii mõelda, et hero callib flopil, et näha kas tema annab turnil alla?

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

          Ta võib ka nii mõelda aga ega meil ka kerge saa olema kui näiteks flush maha tuleb ning villain paneb 2/3 pot beti sisse. Jällegi tuleb safe card ja villain c/f, kas siis saime max value?

          Ma täitsa usun, et leveldan iseennast aga see flopi agg lihtsalt nii õudsalt tõmbab seda tegema :)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

            Cash87 tegemist on 0.10$/0.25$ mitte 25$/50$ pole vaja üle mõelda.

            Antud momendil me biidime ainult AQ-d. ja mingit FD-d.
            Kodanik on blindidelt suht tight ka, millega ta selle flopi c/r-seb seal, õhuga?

            Siukse tüübi puhul on õhk suhteliselt välistatud seal.

            Ja nii agro ta ikka on, et AQ-d 3bettida seal preflop siukselt positsioonilt.Seega tal on seal decent käsi.
            Snap fold on ju see, pole vaja üle mõelda.

            Lagi calliks flopi ja kui turnil paugutab veel siis foldiks kindlalt juba.

            Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
            Ta võib ka nii mõelda aga ega meil ka kerge saa olema kui näiteks flush maha tuleb ning villain paneb 2/3 pot beti sisse. Jällegi tuleb safe card ja villain c/f, kas siis saime max value?
            See mängija ei mõtlegi midagi. Cmon.
            13/8 2% 3bet. See on elav ranka tabel ju kes seal lauas mängib.

            Kui siuke mart sind ikka raiseb seal siis oled oma ülepaariga beat ja finito.
            Sama lugu kui siuke vend lihtsalt callib kuskilt MP-lt või mida iganes või postisioonis raise, callib flopi ja raiseb turni siis oled alati beat pmst.
            Last edited by qbj0hn; 06.05.11, 14:26.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Cash87 tegemist on 0.10$/0.25$ mitte 25$/50$ pole vaja üle mõelda.

              Antud momendil me biidime ainult AQ-d. ja mingit FD-d.
              Kodanik on blindidelt suht tight ka, millega ta selle flopi c/r-seb seal, õhuga?

              Siukse tüübi puhul on õhk suhteliselt välistatud seal.

              Ja nii agro ta ikka on, et AQ-d 3bettida seal preflop siukselt positsioonilt.Seega tal on seal decent käsi.
              Snap fold on ju see, pole vaja üle mõelda.

              Lagi calliks flopi ja kui turnil paugutab veel siis foldiks kindlalt juba.



              See mängija ei mõtlegi midagi. Cmon.
              13/8 2% 3bet. See on elav ranka tabel ju kes seal lauas mängib.

              Kui siuke mart sind ikka raiseb seal siis oled oma ülepaariga beat ja finito.
              Sama lugu kui siuke vend lihtsalt callib kuskilt MP-lt või mida iganes või postisioonis raise, callib flopi ja raiseb turni siis oled alati beat pmst.
              Ja raise CB 30%, 700 käe peale võib siis arvestamata jätta?

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #8
                Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                call, ülemõistuse agro ta flopil ju

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                  Muidugi ei või.

                  Aga ausalt mõtle selgelt. Mida be biidime siin? Pane ennast vastase olukorda.

                  Üks võimalus seda teada saada on muidugi kallis, aga on ka see,et väheke üle raiseda teda ja kui shoveb siis foldida.

                  Vaevalt, et ta siis oma AI-ga blufib seal siis.

                  Ausalt, ma võin oma munad panti anda 90% kordadest siuksel tegelasel on seal lihtsalt sinust parem käsi.

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                    See vend callib cb alla 15%. Nagu sa ütlesid puhas ranka tabel ja ajab oma NSD üles. See ei ole koht kus foldida AA, et küll leiab parema koha kust tal raha ära võtta!

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Muidugi ei või.

                      Aga ausalt mõtle selgelt. Mida be biidime siin? Pane ennast vastase olukorda.

                      Üks võimalus seda teada saada on muidugi kallis, aga on ka see,et väheke üle raiseda teda ja kui shoveb siis foldida.

                      Vaevalt, et ta siis oma AI-ga blufib seal siis.

                      Ausalt, ma võin oma munad panti anda 90% kordadest siuksel tegelasel on seal lihtsalt sinust parem käsi.
                      Et ta raiseb siis igat 3ndat cbetti seti/2 paariga? Päris kuldne run peab siis tal olema..
                      --

                      Kui ta nii agro on, siis ta range'st on setid vaid väike osa ning 2pr combosid tal üldsegi ei ole, seega AQ, vb KQ ja FD käed on palju tõenäolisemad, kui ta niivõrd tihti c-raise'b.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #12
                        Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                        Mida sa foldid siin, sellised agrod maniakid üritavad sind lihtsalt c/r üle mängida, kuna see tundub nii tugev. Ma raiseks ja snapiks shove, kui sett vastas siis joppas tal.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                          Algselt postitas Ints Vaata postitust
                          Ma raiseks ja snapiks shove, kui sett vastas siis joppas tal.
                          Kas sa arvad, et siuke kodanik paneb seal õhuga AI w, et snapid shove?

                          Kõige paremal juhul saad oma rahad sisse nii, et tal on FD miinimum seal.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #14
                            Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                            Ma ei mõelnudgi õhuga, õhu ta foldiks ja AI saad arvatavasti ees sisse.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: nl25 CO vs BB - AA saab flopil c/raise regularilt

                              Ei sa ütlesid, et sa snapid shove kui ta AI läheb.

                              Kuidas ta foldida saab kui ta AI on :D? Sa saad ainult ühe otsuse teha kui sa raised teda ja ta sind omakorda raiseb. Ja see on kas fold või call. Ja sa eeldad, et sa oled ees kui sa callid ta shove?
                              I don't think so tim

                              Comment

                              Working...