NL10 QQ, OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: NL10 QQ, OOP

    Näiteks stackime ennast ära kuni Qhigh boardidel?

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #17
      Re: NL10 QQ, OOP

      No aga seda ma ju räägingi, et stackimisest ei pääse me enam kuhugi sellisel boardil. Oleks A/K flopis, siis ehk veel. Aga kas me tahame 3bet potis ennast siin QQ ära stackida? Oleme me piisavalt tihti ees, et see kasumlik oleks? Sügavalt kahtlen...

      Comment

      • Zyklon1939
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 9

        #18
        Re: NL10 QQ, OOP

        Aga millist floppi sa siis näha tahtsid, kui preflop 3beti callisid? Peaks ideaalne flop olema. Vastasel juhul sa ju setmined - ja see pole kasumlik. Vabalt võib preflop foldida

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #19
          Re: NL10 QQ, OOP

          Minu arust mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ära kuni Q-high boardil, on väga vale!
          Siis tuleks nl10-s juba PF ära stackida. Sest mingi 30% tuleb meie jaoks jama flopp, kus ära ei stacki. Ja tuleb madal flopp, siis on tavaliselt vaid JJ millega ta võib seal bustoks minna (millest me ees oleme). Kui ta 3bettis meid AK-ga, siis hittimata saame talt vaid ühe barreli ja vsjo.
          Mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ennast ära wet boardil meeldib rohkem, sest siis võivad vastase ranges mingid draw-d ka olla, aga ka siis flippame tihti (kui tal fd+2overs).


          Antud käes UTG-lt võid rahulikult selle käe PF minema visata kui ei ole reade ega konkreetset +EV plaani!

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #20
            Re: NL10 QQ, OOP

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Minu arust mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ära kuni Q-high boardil, on väga vale!
            Siis tuleks nl10-s juba PF ära stackida. Sest mingi 30% tuleb meie jaoks jama flopp, kus ära ei stacki. Ja tuleb madal flopp, siis on tavaliselt vaid JJ millega ta võib seal bustoks minna (millest me ees oleme). Kui ta 3bettis meid AK-ga, siis hittimata saame talt vaid ühe barreli ja vsjo.
            Mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ennast ära wet boardil meeldib rohkem, sest siis võivad vastase ranges mingid draw-d ka olla, aga ka siis flippame tihti (kui tal fd+2overs).


            Antud käes UTG-lt võid rahulikult selle käe PF minema visata kui ei ole reade ega konkreetset +EV plaani!
            +1000

            Comment

            Working...