NL10 QQ, OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL10 QQ, OOP

    17/11/6.0 (47kätt sample)

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Hero ($10.36)
    UTG+1 Player7 ($9.81)
    MP Player8 ($10)
    CO Player1 ($10)
    BTN Player2 ($11.72)
    SB Player4 ($10.28)
    BB Player5 ($17.94)

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG Q Q
    Hero raises to $0.30, 2 folds, Player1 raises to $0.90, 3 folds, Hero calls $0.60

    Flop: 4 9 7 ($1.95, 2 players)
    Hero checks, Player1 bets $1.20, Hero ???

    Paluks abi, kuidas mängida sellist kätt.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL10 QQ, OOP

    call ja vaataks edasi. tõstega jätkab ta vaid valuekätega. hetkel hoiame blufid sees.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #3
      Re: NL10 QQ, OOP

      NL10 oleks vast lihtsam QQ ära visata 3beti peale, eriti just OOP. Pole vaja üldse mõelda micros. as played calliksin. blank turni korral foldin 2nd barrelile, kui tundub sama kindlalt edasi barreldavat. Regide ja nittide vastu foldi rohkem.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #4
        Re: NL10 QQ, OOP

        Imo ka lihtsam QQ maha visata sealt, tundub et vastane ikka mõtleb ka(statside järgi vähemalt) ning teab ka seda et sinu UTG range pole väga nõrk, kui mängida siis väiksem 4bet siis juba on pilt selge alguses, tal võib seal ka JJ, AK olla.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #5
          Re: NL10 QQ, OOP

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          Imo ka lihtsam QQ maha visata sealt, tundub et vastane ikka mõtleb ka(statside järgi vähemalt) ning teab ka seda et sinu UTG range pole väga nõrk, kui mängida siis väiksem 4bet siis juba on pilt selge alguses, tal võib seal ka JJ, AK olla.
          QQ maha visata ?

          Täiesti loll jutt MINU jaoks ! Ta ei 3betti meid ainult AA&KKd ehk ta range on seal palju laiem ja me oleme rohkem ees ,kui taga.Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.

          preflop 4bet on ka mõttetu ,sest siis ta shoveb KK/AA ja vahest ka AK ehk ja foldib halvemad käed.
          Aga calli flopis ja turnis otsusta edasi.
          Last edited by con; 09.03.11, 16:44.

          Comment

          • suitsutihane
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 286

            #6
            Re: NL10 QQ, OOP

            pre 4betida ei saa, ma chk/call flop, chk/fold turn kuna TAVALISELT mõtlev mängija teab et sa ei calli 3beeti OOP eriti, va QQ AK, ja valuetownib sind, harva barreldab turnis halvemaga, seega weak play peaks hea olema. see on ebameeldiv koht alati riveris, kuna pot läheb väga suureks stackidega võreldes, kui turni ka callida, ehk siis kui turni ka callida siis loodad et ta teeb midagig imelikku ja barreldab JJ või AK ja commitid ennast ära, mis väga halb

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #7
              Re: NL10 QQ, OOP

              47 kätt on vähe,et vastase kohta midagi arvata.Kas see 6,0 on AF või 3bet.Ma calliks ja vaataks turnis edasi.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #8
                Re: NL10 QQ, OOP

                Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.
                Veitsa vastuoluline jutt ei ole või? Paned 47 käe kohta vastase sellise range peale?

                Edit: Ja oma kogemus starsi NL10 übersuper nitiringis ütleb, et isegi keskmisest loosem fish ei 3beti TT,JJ, ammugi veel mõni mõtlevam mängija. Nii et see väide, et me siin rohkem ees, kui taga oleme, minu arvates küll paika ei pea.
                Last edited by janek174; 09.03.11, 19:31.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: NL10 QQ, OOP

                  Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                  QQ maha visata ?

                  Täiesti loll jutt MINU jaoks ! Ta ei 3betti meid ainult AA&KKd ehk ta range on seal palju laiem ja me oleme rohkem ees ,kui taga.Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.

                  preflop 4bet on ka mõttetu ,sest siis ta shoveb KK/AA ja vahest ka AK ehk ja foldib halvemad käed.
                  Aga calli flopis ja turnis otsusta edasi.
                  Point on see, et NL10 tuleb teha lihtsat ABC game. On muidki asju mille peale keskenduda. Meil ei ole mingeid riide. Pealegi ülekaardid meile ei meeldi, aga protsent et ta sinna tuleb oli kuskil peaaegu ~30 ligi ? Sa oled OOP, mida sa leiutad seal ? Eriti enesekindel olla, siis miks mitte. Oletame et range ongi selline nagu sa välja pakkusid, ei viitsi arvutada on equity on peaaegu 50%. Positsioon siiski kallutab foldi poole.

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #10
                    Re: NL10 QQ, OOP

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Veitsa vastuoluline jutt ei ole või? Paned 47 käe kohta vastase sellise range peale või?

                    Edit: Ja oma kogemus starsi NL10 übersuper nitiringis ütleb, et isegi kes
                    kmisest loosem fish ei 3beti TT,JJ, ammugi veel mõni mõtlevam mängija.
                    Ma olen mänginud NL10 nii starsis ,kui ka FT's ja ma küll ei ole sinuga samal arvamusel.

                    Ja see on üldine range ehk ma ei järeldanud seda 47 käe pealt.

                    Mis sa tõesti nõustud ja foldid QQ pf ? No ime ka ,et sa NL25s veel nühid.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #11
                      Re: NL10 QQ, OOP

                      Mis see minu NL25 siia puutub (kui iga kuu peab ~1000$ cashoute tegema, siis on raske üles liikuda)? Ja reeglina oleneb vastasest, kas foldin või lükkan otsa, callida küll ei taha. Ei viitsi endal elu keeruliseks teha, eriti kui 10+ lauda mängida. Mingi sada statti läbi analüüsida aega on, siis pole muidugi probleemi igal tänaval õiget otsust teha. Kas ABC mäng on sinu arvates siin ennast flopil (või edaspidi) ära stackida või?

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #12
                        Re: NL10 QQ, OOP

                        No mina mõtlesin statsi all 17/11 ja juba 50 käe põhjal näitab see seda, et tohmaniga päris tegu pole. Juhtisin ka tähelepanu sellele, et hero asub UTG ja arvatavasti teda mingisuguse AQ, TT kaardiga sealt ei 3betita. Oleneb muidugi palju sellest, mis seal laual eelnevalt toimunud on.

                        Comment

                        • armand0
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 358

                          #13
                          Re: NL10 QQ, OOP

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Mis see minu NL25 siia puutub (kui iga kuu peab ~1000$ cashoute tegema, siis on raske üles liikuda)? Ja reeglina oleneb vastasest, kas foldin või lükkan otsa, callida küll ei taha. Ei viitsi endal elu keeruliseks teha, eriti kui 10+ lauda mängida. Mingi sada statti läbi analüüsida aega on, siis pole muidugi probleemi igal tänaval õiget otsust teha. Kas ABC mäng on sinu arvates siin ennast flopil (või edaspidi) ära stackida või?
                          Ma ei rääkinud ,et me peaks ära stackima ennast.

                          Ma lihtsalt juhtisin ,et QQ pf 3beti peale foldida on lihtsalt väga weak.

                          Ja kõik oleneb mis ta järgmistel tänavatel teeb ja kuidas vastane eelnevalt mänginud on.

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #14
                            Re: NL10 QQ, OOP

                            47 käe kohta pole sul halli aimugi kuidas ta mänginud on, statsidest näeme et inimene ei ole päris loll, seega peaksime võtma teda ikkagi standard regularina. Ja regulari vastu on foldin siin igaljuhul, sest tema 3bet range on üldjuhul parem (eriti kui arvestada et sa oled UTG) ja vastasel on positsioon. End of story.

                            EDIT: Ja ma ei saa aru mis krdi weak ? mina olen viimasel ajal isegi kunne hakanud foldima seal teatud vastase vastu, sest neid KK vs AA coolereid on niivõrd palju. Nüüd tahame veel QQ-st ka kinni hoida ? Bullshit imo.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #15
                              Re: NL10 QQ, OOP

                              Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                              Ma ei rääkinud ,et me peaks ära stackima ennast.
                              Räägi mulle, kuidas 3bet potis, kus vastane on agressiivsem pool, on võimalus, et me ennast ära ei stacki? Küsimus on ainult millal. Mänguplaan tuleb ikka preflop/flop juba konkreetselt valmis mõelda.

                              Comment

                              Working...