Re: NL100 Kõik tänavad
Krt, kus mu silmad on :)
Ega su SN pole juhuslikult A..iP....t ?
Algselt postitas redskruf
Vaata postitust
Ega su SN pole juhuslikult A..iP....t ?
ilus, "rrr" meil ei ole kaugeltki BvB ja see blind defence vaevalt töötab kui ma reisin utg2
Comment