NL100 Kõik tänavad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redskruf
    Jube Noob
    • Nov 2010
    • 168

    #1

    NL100 Kõik tänavad

    Sellel ei ole vahet, kas ma võitsin selle käe või mitte, lihtsalt tahaks teada kas mu tegevus on aktsepteeritav?!
    Villain on 14/11 agro 2,3 hands 1,4k

    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1210900
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP1: $36.30
    MP2: $101.50
    CO: $35.50
    BTN: $104.55
    SB: $135.00
    BB: $101.00
    UTG: $78.85
    UTG+1: $107.10
    Hero (UTG+2): $101.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+2 with K K
    2 folds, Hero raises to $3, 5 folds, BB raises to $11, Hero calls $8

    Flop: ($22.50) 2 T K (2 players)
    BB bets $14.00, Hero calls $14

    Turn: ($50.50) J (2 players)
    BB bets $29.00, Hero raises to $76.50, BB calls $47 all in

    River: ($202.50) 5 (2 players - 1 is all in)
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: NL100 Kõik tänavad

    Väga super liin minuarust.Ise callin ka pre siukste vastu suht tihti IP.Nad foldivad sitema nagunii kui sa oleks 4bettinud seal ja jääb value saamata.
    Nice!

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL100 Kõik tänavad

      ei näe paremat liini. ise mängiks täpselt samamoodi.

      Comment

      • armand0
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 358

        #4
        Re: NL100 Kõik tänavad

        Mulle meeldib.

        4betti tehes callib ta seal ainult AA/QQ(selle võib ka ära foldida) ehk hoiad halvemad käed sees. ( ja madalas flopis lähevad nuppud anyway sisse AA vastu )
        Flopis call on hea , sest sa annad talle võimaluse turnis bluffida ja ma ei näe eriti käsi millega ta su 3betti ära callib.
        turn wp.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: NL100 Kõik tänavad

          Miks 4bet/call shove ei sobi? Mingi 1% 3bet villainil?

          Comment

          • redskruf
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 168

            #6
            Re: NL100 Kõik tänavad

            Ma ei usu, et ta 5bet shove, oleks väga palju sitem kui minu KK, ja väga tihti ta ei calli sitemaga ka minu 4beti oop, sellest lähtuvalt otsustasin callida, et nõrgematelt kätelt valuet saada.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: NL100 Kõik tänavad

              See call on täiesti õige preflop siukse vastase vastu olles IP!Täiesti 5+.Muud moodi sa value ei saagi sellelt vennalt.Ta ei shipi lihtsalt kunagi sitemat kui KK/AA seal.

              Ainuke point on see,et mis sa arvad kuidas sina talle lauas tundud?
              Kui sa oled loosem siis võib ta sind halvemaga tõesti 3bettida.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: NL100 Kõik tänavad

                Mille järgi sa seda ütled? 14/11?

                Mida me siis 4betime? Ainult AA? Pole sedagi mõtet ju siis 4bettida.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: NL100 Kõik tänavad

                  AA'dega ei 4betiks ka antud situatsioonis. REM ühesõnaga. Callides pre 3beti on meil võimalus vastase stack võita paljudelt erinevatelt käte kombinatsioonidelt. Lowboardil JJ;QQ, AQ;AJ TPTK laadselt käelt. 4bettides võib ta foldida kõik need käed v.a mõnikord QQ.
                  Last edited by inward; 02.03.11, 23:33.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: NL100 Kõik tänavad

                    ma ei raise turni alati, call parem imo.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: NL100 Kõik tänavad

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Mille järgi sa seda ütled? 14/11?

                      Mida me siis 4betime? Ainult AA? Pole sedagi mõtet ju siis 4bettida.
                      Antud vastase vastu ei 4betiks seal spotis mitte midagi pmst.

                      2.3k käe peale 14/11,see ikka textbook elunit.Peame nii mängima selle vastu,et mingigi value kätte saada.Siukse mängija vastu annab seda teha...me 4betime teda KK/AA-ga siis ta annab meile actionit ainult samade kätega pmst.
                      Siuke vend ei mõtle sekunditki ja paneb oma QQ ja madalamad mucki,kaasaarvatud AK.
                      Seega peaks trickily mängima ja lasta tal ise bettida nii,et ta ise arvaks,et ta on best hand.Muud moodi ma leian value ei saa.Ja selleks ma ei 4beti ka seal spotis siukse mängija vastu.
                      Lisaks veel oleme me kahekesti seal käes.
                      Last edited by qbj0hn; 03.03.11, 00:06.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NL100 Kõik tänavad

                        Kui hands on 1,4K siis minul on eraldi välja toodud blindi defence. Kui see on suur ja postflop agro (mitte agro factor) suur, siis ma laseks tal ennast üles puua. Aga reeglina tõstan mina 4-beti ca 25 peale, seetõttu on tal callida ainult 14 aga samas võib ta ka bluff-shoveda. Blindide kaklus on suht lahtisem kui regulaarne 3-4-bettimine. AK võib pre AI minna aga kui see flopis ei hiti, siis sa ei saa anyway palju rohkem valuet. Liiatigi võid sa niimoodi slowdes tihedamini kaotada ise suure poti.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #13
                          Re: NL100 Kõik tänavad

                          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                          Kui hands on 1,4K siis minul on eraldi välja toodud blindi defence. Kui see on suur ja postflop agro (mitte agro factor) suur, siis ma laseks tal ennast üles puua. Aga reeglina tõstan mina 4-beti ca 25 peale, seetõttu on tal callida ainult 14 aga samas võib ta ka bluff-shoveda. Blindide kaklus on suht lahtisem kui regulaarne 3-4-bettimine. AK võib pre AI minna aga kui see flopis ei hiti, siis sa ei saa anyway palju rohkem valuet. Liiatigi võid sa niimoodi slowdes tihedamini kaotada ise suure poti.
                          Kas sul standardina on ka 4bet to 25$??
                          Kas seda natuke palju ei ole? Ise kasutan 21-23$. Pmst kunagi ei pane rohkem, kui just deep ei ole ja lauas mingit surnud raha maas.

                          Comment

                          • redskruf
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 168

                            #14
                            Re: NL100 Kõik tänavad

                            Mul on ka standard 4bet 24-25$, need on toored vennad kes tõmbavad 4beti 31 peale ja 5betile foldivad ilus, "rrr" meil ei ole kaugeltki BvB ja see blind defence vaevalt töötab kui ma reisin utg2

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: NL100 Kõik tänavad

                              2.2-2.5x 4bet on standard imo.

                              Comment

                              Working...