NL25 riveri otsus fullhousega.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    NL25 riveri otsus fullhousega.

    Cliffs:
    *Stackide missread silmanägemisest tulenevalt.
    *Vastane super nit
    *Omast arust set minesin deep olles IP (loe esimest punkti)
    *Panin AA/KK peale tuimalt.
    *Ise ei reraise UTG raiset tavaliselt QQ/JJ-ga kui nit tõstab ja ma kindlasti nit tema raamatus
    *Read,et kui oma seti taban saan kogu ta stacki
    *Riveril võttis siiski kõhklema kas minna AI või callida.(Foldi ei leia kindlasti)

    Full Tilt Poker $25.00 Pot Limit Hold'em - 5 players - View hand 1069132
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (UTG): $33.07
    CO: $19.62
    BTN: $25.00
    SB: $34.90
    BB: $19.58

    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 2 2
    Hero raises to $0.85, 2 folds, SB raises to $2.80, 1 fold, Hero calls $1.95

    Flop: ($5.85) 2 6 6 (2 players)
    SB bets $4.25, Hero calls $4.25

    Turn: ($14.35) J (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($14.35) Q (2 players)
    SB bets $8.50, HERO???
    Last edited by qbj0hn; 11.12.10, 05:06.
  • Ingvar78
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 117

    #2
    Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

    call. krt kui saigi seti kokku siis raha veits kokku hoitud. aga KK või AA ka reaalne. AI peale viskab KK, AA nagunii maha. nii et call.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

      Sama mõte tglt.
      Ise käituks vastase asemel ka nii.
      Kuna tema arust teoreetiliselt ainukesed käed millega ma seal 3beti calliks vbl olekski ainult JJ/QQ mida teda biidivad seal.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

        ou, miks sa turnis checkid ?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          ou, miks sa turnis checkid ?
          Jõllitasin praegu 3 minutit seda kätt ja head vastust ei oska sulle anda.
          Wannabe trappimine :/,omast arust IP callides ja turnis kohe bettides oleks vbl liiga obvious tundunud mu käe tugevus.Miks ma peaks mingi sitema käega turni bettima.(vastase seisukohapealt mõelduna).

          Kui keegi võtaks minu vastu sellise liini,et betiks selle turni siis ma oleks küll curious ja enamjaolt vist isegi kui mul AA/KK käes on calliks aint turnil ja riveril kaaluks isegi foldimist betile.Sest õhk nitil seal pole enamasti.Ja mingi AJ/AQ seal value ei võta,veel vähem ei calli ta juba pre seda 3betti.

          Lisaks ma lootsin,et ta riveril rohkem panustab ja pot commited oleks suht.

          Kui keegi mu "i know that that he knows what i know that he knows" pointile pihta saab siis tore :D
          Last edited by qbj0hn; 11.12.10, 05:56.

          Comment

          • Ingvar78
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 117

            #6
            Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

            a mis tal siis oli? ja kas callisid või läksid AI? pakun JJ.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

              Ei ole mõtet öelda veel,tahaks teiste arvamusi ka kuulda.
              Vbl ma ei kaotanudki seda kätt :)?
              Just täna mõtlesin,et inimesed postitavad enamjaolt ainult selliseid käsi kus nad kaotanud on.
              Aga on ka tonn käsi mis on sitasti mängitud ja võidetud,aga sellele ei pöörata eriti tähelepanu.Aga vot kui keegi tõmbab bad biidi või midagi siis märgitakse käsi kohe ära ja postitakse mingeid marginaalseid käsi kus tehti õige otsus,aga kaotati..
              Last edited by qbj0hn; 11.12.10, 06:03.

              Comment

              • M6niste
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 345

                #8
                Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                Call tundub kõige reaalsem tõesti, sest ei näe nõrgemat kätt, mis calliks su shove.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                  Pidid ju terve stacki saama kui hitid. Range JJ-AA vastu peaks siis valueshovema, sest sette on vähem kui ülepaare.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                    Tahad kogu ta stäkki, shove juba flopis. KK+ callib iga ilmaga.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                      bet turn ja get it in

                      Comment

                      • 5lehte
                        Jube Noob
                        • Apr 2009
                        • 126

                        #12
                        Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                        Riveriks asja ise keeruliseks teinud aga call.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #13
                          Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                          ma ei mõista, miks sa flopis ei re-raisenud, eriti veel kui paned villase KK+ peale... ta oleks su reraise võtnud kui ülepaari tõenäoliselt ja kui tal tõesti oleks käes KK+ saaksite rahad flopis sisse... vaevalt ta su 22 või 66 peale paneb kui sa flopis re-raised... slowtades nagu sa seda tegid muutub iga pildiga kaart sulle ju scared kaardiks põhimõtteliselt ja tekib olukord nagu tekkis, mis omakorda võib viia eksimusele...

                          aga kui paned ta õhule või mingi ime läbi ka muudele broadwaydele kui AK, siis peaks vast bluffi püüdma (turnis checkima nagu sa tegid) ja riveris callima, kuna blufiga ta sinu tõstet nagunii ei calli enam

                          igaljuhul minule tundub et see käsi igatepidi valesti mängitud antud info põhjal, mis sa andsid... aga olles sellises olukorras nagu sa oled, siis call
                          Last edited by lypsja; 11.12.10, 12:41.

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #14
                            Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                            Flopis tuleks nuppe panna siin, kui tal KK+ siis maksab kohe välja, mingil trikitamisel pole siin mõtet. Shove pigem näitabki nõrkust/bluffi ja saad calli suurema tõenäosusega kui trikitama hakates.

                            Aga tuleb tunnistada, et selline spot meelitab vägisi slowplaytama ja ise oleks ka sama moodi ehk mänginud.
                            Last edited by janek174; 11.12.10, 13:25.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #15
                              Re: NL25 riveri otsus fullhousega.

                              Okay,tänud.
                              Nõustun,et halvasti mängitud ja oleks pidanud flopil juba nupud sisse ajama (tõenäoliselt oleks saanud ka)

                              Comment

                              Working...