NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #16
    Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

    equityt on piisavalt, IMO foldides kaotme rohkem raha kui callides.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

      Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
      equityt on piisavalt, IMO foldides kaotme rohkem raha kui callides.
      Math pls palju foldides kaotab.

      EDIT: Aga käsi ise on nii debiilne. :( Foldiks vist ilma readita.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

        kas 18/5/1-300 ei olegi enam fishy statid? :)

        Comment

        Working...