NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

    Vastase line vihjab küll setile aga see on ju nii väike range.


    Full Tilt - $1 NL - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $97.00
    UTG: $116.15 18/5/1-300
    Hero (UTG+1): $100.00
    MP: $103.20
    MP+1: $108.90
    LP: $21.65
    CO: $32.50
    BTN: $121.75
    SB: $63.15

    SB posts SB $0.50, BB posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has K K

    UTG calls $1.00, Hero raises to $4.00, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $3.00

    Flop: ($9.50, 2 players) 2 5 Q
    UTG checks, Hero bets $6.00, UTG raises to $12.00, Hero calls $6.00

    Turn: ($33.50, 2 players) 5
    UTG bets $10.00, Hero calls $10.00

    River: ($53.50, 2 players) 9
    UTG bets $55.00
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #2
    Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

    peale seti pole ju ühtegi teist mõistliku kätt millega ta nii teeks. see on neil ju üldjuhul standard, miniraised ja väiksed betid, ja siis lõpuks riveril lajatada suurelt.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

      vastase kohta informatsiooni? kui mingi fish siis easy call imo

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

        ainult UTG: $116.15 18/5/1-300

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

          Algselt postitas 5gww Vaata postitust
          peale seti pole ju ühtegi teist mõistliku kätt millega ta nii teeks. see on neil ju üldjuhul standard, miniraised ja väiksed betid, ja siis lõpuks riveril lajatada suurelt.
          jh see on standard seti liin.. aga point ongi selles et vahest lähevad fishid out of the line ja teevad igast imelike lollusi jms..
          näiteks kui ta range oleks 22,55,AQ siis oleks meie Equity 75%.
          aga preagult me vajame ainult 33% eq.

          Comment

          • 5gww
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 333

            #6
            Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            jh see on standard seti liin.. aga point ongi selles et vahest lähevad fishid out of the line ja teevad igast imelike lollusi jms..
            näiteks kui ta range oleks 22,55,AQ siis oleks meie Equity 75%.
            aga preagult me vajame ainult 33% eq.
            kui nad vahest out of line lähevad, siis me võime tema range lisada ka QQ ja AA.
            oleks ta aggro maniac, siis ei oleks tõesti küsimust, easy call, kuid tema peaks olema siiski pasiivne fish, kes ei blufi üldjuhul ja ei lähe lolliks nõrga käega.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

              Algselt postitas 5gww Vaata postitust
              kui nad vahest out of line lähevad, siis me võime tema range lisada ka QQ ja AA.
              oleks ta aggro maniac, siis ei oleks tõesti küsimust, easy call, kuid tema peaks olema siiski pasiivne fish, kes ei blufi üldjuhul ja ei lähe lolliks nõrga käega.

              Board: 2h 5s Qc 5c 9s
              Dead:

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 48.000% 48.00% 00.00% 12 0.00 { KcKd }
              Hand 1: 52.000% 52.00% 00.00% 13 0.00 { AA, QQ, 55, 22, AQs, AQo }

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                turn imo hea kaart, vähendab seti variante. ma callin riveri maha 100%

                loogilineon nagu 22, 55 .. kahtlen et ta QQ limbib utg
                kuigi siukste vitueopade pot bet riveril on siuke nö "tunde v2rk".. samas AQga on kaheldav et ta nii paneks ... tra nii mõeldes voib see sett p2ris reaalne olla :/

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                  Betsizingud on tal väga imelikud seti või tripsi jaoks, ma calliks ja näeks 55 või 34s.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                    mulle hakkab call ühe rohkem meeldima.
                    vastase range peale 22,55 veel panna 3c4c(üks 12st kogu 34 rangest) ja AdQd.

                    aga tahaks teada mida need ment52 ja teised prod arvavad :)

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #11
                      Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Betsizingud on tal väga imelikud seti või tripsi jaoks, ma calliks ja näeks 55 või 34s.
                      sa tõesti arvad, et nii pasiivne vend paneb riveris pot bet bluffi 34s-ga?

                      aga ok, ei ütle enam midagi, ootan mida targemad räägivad:)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                        Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                        sa tõesti arvad, et nii pasiivne vend paneb riveris bot bet bluffi 34s-ga?
                        vastase sample size on ebanormaalselt väike et ta river agg factoriti peale mõelda.

                        jh pres on tüüp tõesti passive.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                          Lõhnab pocket kümnete järgi.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Lõhnab pocket kümnete järgi.
                            Järjekordne solid post. Good job - päev kirjas!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL100: kas tõesti paneme vastase 4combo peale?

                              betsizing lõhnab küll täpselt nutsi järgi. väike minraise, meelitusbet ja siis maximum value bet. see viis on seal **** kaart ma ütlen. ühest küljest vähendab settide tõenäosust, teisest küljest debiilne betsizing ütleb, et miks peaks nii nutsiga tegema.

                              oleks fish oleks snap call, nüüd ma ei tea. crying call vist :(

                              Comment

                              Working...