NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #16
    Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

    Ma calliks siin 100%. Kui me vastase paneme seti peale, siis on meil 13 outi. Ehk siis nagu eelpool välja toodi, kui hitime, peaksime saama vastaselt $50 veel juurde, et mäng break-even oleks.

    Rankalt: Kui ise oled siin setiga ja river tuleb kolmas mastikaart või rida ja vastane betib nt. $60 riveril $227 potti, kas sa foldid oma seti siin? Kui ei foldi, siis pole antud situatsioonis Herol ju ka mõistlik turni raise peale foldida.

    Lisaks peab vastasele andma mingi tõenäosuse bluffiks ka. Ta võib samamoodi draw'l olla ja kui turnil foldima ei saanud ja riverit ei hiti, siis annab alla (s.t. meie A high võib poti võita). Muidugi on sel juhul vastase ranges ka ristiga mastitõmme, mida me mõnel korral tahame suurelt välja maksta, kui river meile rea ja vastasele masti kokku toob.

    Palju huvitavam küsimus oleks, mida teha kui river tuleb meie jaoks soodne. Kas CR mastiga ja lead-out reaga? Kui riverit ükskõik kuidas hittides lead-outida $200 all-in, kas villain foldib oma seti kui ta peab callimiseks vaid 30% good olema? Minu meelest on riveril max value saamine siin palju raskem kui turnil otsustamine.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
      Ma calliks siin 100%. Kui me vastase paneme seti peale, siis on meil 13 outi. Ehk siis nagu eelpool välja toodi, kui hitime, peaksime saama vastaselt $50 veel juurde, et mäng break-even oleks.

      Rankalt: Kui ise oled siin setiga ja river tuleb kolmas mastikaart või rida ja vastane betib nt. $60 riveril $227 potti, kas sa foldid oma seti siin? Kui ei foldi, siis pole antud situatsioonis Herol ju ka mõistlik turni raise peale foldida.

      Lisaks peab vastasele andma mingi tõenäosuse bluffiks ka. Ta võib samamoodi draw'l olla ja kui turnil foldima ei saanud ja riverit ei hiti, siis annab alla (s.t. meie A high võib poti võita). Muidugi on sel juhul vastase ranges ka ristiga mastitõmme, mida me mõnel korral tahame suurelt välja maksta, kui river meile rea ja vastasele masti kokku toob.

      Palju huvitavam küsimus oleks, mida teha kui river tuleb meie jaoks soodne. Kas CR mastiga ja lead-out reaga? Kui riverit ükskõik kuidas hittides lead-outida $200 all-in, kas villain foldib oma seti kui ta peab callimiseks vaid 30% good olema? Minu meelest on riveril max value saamine siin palju raskem kui turnil otsustamine.
      Implied oddsid kehtivad eeldusel, et me mängime riveri perfektselt. Kui peaks juhtuma "õnnetus", et riveril on mastikaart meile aga maja kaart talle siis kui maksame talle midagi kinni muutuvad meie implied oddsid väiksemaks. Teine asi kui tal floatis floppi 8c9c ning turn on 8 või on tal hetkel käes 78 ning turn 3 siis oleme jälle raskes seisus. Maksame kinni ta panuse ning implied oddsid jälle maas.

      Minule tundub, et me ostame ise omale riveriks probleeme tundmatute implied oddsidega. Ainukesed puhtad kaardid on non-paardunud mastikaardid ning neidki on maksimaalselt 7.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

        kui sa sa ta range str8 drawe paned siis peaks ju kindlalt callima.

        ja imo vastane callib 50%+ poole potise peti kui flushi hitib. = +ev callida
        + imo meil on väga head rea oddsid.. hui vastane paneb meid str8 drawi peale.

        ranka oleta et sul on set ja river on poti8.. vastane callib 75% ~pot size peti imo.(/bet/f samapalju)

        + see muudab meie imaget paremaks.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          kui sa sa ta range str8 drawe paned siis peaks ju kindlalt callima.

          ja imo vastane callib 50%+ poole potise peti kui flushi hitib. = +ev callida
          + imo meil on väga head rea oddsid.. hui vastane paneb meid str8 drawi peale.

          ranka oleta et sul on set ja river on poti8.. vastane callib 75% ~pot size peti imo.(/bet/f samapalju)

          + see muudab meie imaget paremaks.
          Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #20
            Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.
            Nagu ma esimesel lehelgi välja pakkusin, siis reaga leadiks ja bd-flushiga, ehk siis riveril nutsi omades, läheks cr peale. Pot on riveril 227$ ja donkbetime näiteks 90-120, arvad tõesti et vastane foldib kergekäeliselt nii tihti? Ses suhtes et kui vastane pidevalt nii alla annab, siis saab ju abuse'da ja varastada tihti pot talt ära.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #21
              Re: NL 200, turnis reatõmme,mastitõmme ja saame reraise

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma arvan, et kui 4 straight riveris maas ja mul set, siis ma checkiks selle järgi. Betiks ainult bluffiga või siis dongi vastu.
              no ok.. kui sa tõesti arvad et vastane c/f any drawi peale siis on ka meie oudid kõik risitid mida on palju loogilisem repida kui ärtut.

              või mis?

              Comment

              Working...