NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

    See kenasti võitev regular on väga laialivalguv steitment.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #17
      Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

      Miks see regular ei shove riverit? arvab et keegi foldib siin maja?

      Comment

      • Banaanikala
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 34

        #18
        Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

        K-kombodega check-callida turni ja eriti floppi, et seejärel checkida riverit kolmanda bärreli meelitamiseks tundub ajuvaba.
        Calliks riveril.

        Comment

        • Hullapple
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 364

          #19
          Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

          Ma calliks siin igal juhul. Runner runner neliku vastu stackin vabalt ära. Arvan et meie kõigi mängus on sadu kohti mida arendada ja leake otsida ning lappida. Ei vaevaks oma pead sellise käega. Minu jaoks see käsi mängib end ise.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #20
            Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

            kui hea reg siis peaks teadma, et hero ei foldi FH.

            Haistan Paska

            Comment

            • Banaanikala
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 34

              #21
              Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

              No ja mis õige vastus oli siis?

              Comment

              Working...