NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

    Vastane 18/15/2 350kätt, Fold to PF 3bet 100
    3bet PF 7, fold to cbet 80%
    Käes olles teadsin, et vastane on võitev regs

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $50.00
    SB: $47.90
    BB: $51.50
    Hero (UTG): $50.75

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has A A

    Hero raises to $1.50, fold, fold, BB calls $1.00

    Flop: ($3.25, 2 players) 6 K 4
    BB checks, Hero bets $2.25, BB calls $2.25

    Turn: ($7.75, 2 players) K
    BB checks, Hero bets $5.50, BB calls $5.50

    River: ($18.75, 2 players) K
    BB checks, Hero bets $14.00, BB raises to $42.25 and is all-in, HERO??

    Palun mõelge käsi korralikult läbi ennem kui vastate.
    Siiani pole ma nl50-s ühegilt regularilt näinud bluff c-shove riveris
    fold tundub jah ulmena, aga no millega ta seal nii teeb. eriti kui ma veel nii strong välja näen - nii norm regs paneb mind väga kergelt seal käe peale ja seega millega ta shoveb seal siis? Isegi kui ta cc pf QQ, JJ, siis kas ta paneks seal otsa?? Aga ilmselt ta QQ, JJ oleks siiski 4handed mängus ju 3bettinud?
    Kui ta ise paneb mu rangeks juba seal Kx, AA,QQ, JJ siis ta ilmselgelt ju ei hakkaks seal bluffima
    Last edited by k2snakalle; 25.10.10, 07:12.
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #2
    Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

    Oleneb ka sinu imagost kas ta shipib TT for value või mitte. Üldiselt ma kehitaks õlgu, kobiseks midagi a la, et top of my range ja calliks.

    Comment

    • lambiain
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 101

      #3
      Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

      Siin tuleb foldida. Samas ei tea kedagi, kes suudaks siin maha panna.

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #4
        Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

        ühe buy ini kaotaks silmi pilgutamata ka neliku vastu-

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

          Selles suhtes et hero on juba omajagu raha sisse ka pannud ning riveril on vaja ca 40% kordadest võita, et oleks +EV move, nii et ise calliksin.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #6
            Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

            Uffff.. IMO siin väga palju võimalusi ja väga raske spot tegelikult kui kokkuv6ttes lykkaks vist sisse ikkagi.
            1) kui vastane arvab et sa stealid seal väga laia rangega v6ib ta sul seal TT+ callida, et sult flop, turn, river bluffi saada ja riveris teeb sellise liigutuse sind K või k6rge pocketi peale mitte pannes, kui samas millega sa panustad k6ik t2navad?
            2) vastane callib Kx PRF, callib callib ja nutsuga C/Shoveb aga samas kas sellist nutsi riveril checkida pole -EV ? (dno ma olen loll)
            3) FD mis riveriks kokku ei tulnud ja kolmanda K hittides bluffib AI teades et sul on seal v2ga lai PF range mille sa riveril maha paned...

            aga mis mina NL50 tean.. ägiseks ja calliks vast... järgmine kord targem

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #7
              Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

              Ägiseks ja calliks maha, seda enam et sa juba riveril ise panustasid. Kui on biit siis meil oli ikkagi väga hea käsi. Check shove on küll tugevus. aga kui me jobistame niimoodi neliku siis ise vist first actina pushiks ise riverit. Vägev käsi on ta küll iseenesest. Ise pakuks et tal hititud poket mida ta ei suutnud maha panna ja läks hulluks :D või siis TT+ .

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #8
                Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Selles suhtes et hero on juba omajagu raha sisse ka pannud ning riveril on vaja ca 40% kordadest võita, et oleks +EV move, nii et ise calliksin.
                k2snakalle:
                arvad, et 40% ta bluffib seal? Minu silmis ta ei shipi seal oma pocketit 22-JJ. Kui ma ise näen nii strong ja repin QQ, Kx, AA ja ma ei usu, et nl50 regsid on nii head, et leveldavad ennast mõtlema, et äkki vastane paneb siin nüüd oma fulleri maha.
                Ja usun, et JJ-AA oleks ta seal ise 3bettinud PF.

                Comment

                • armand0
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 358

                  #9
                  Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                  paneks silmad kinni ja calliks.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                    peaks ära viskama küll, ise ei suudaks küll 2nd nutsi maha visata :D
                    keskmiste pocketitega ta ei shoveks vaid lihtsalt calliks riveri maha

                    samas mida enam neid K tuli, seda vähem on tõenäosus, et sul on K, ehk äkki ta tõesti migni JJ-QQ teeb seda? kuigi siis oleks preflop tõstnud.

                    kokkuvõttes peaks foldima, ise kägiseks ja calliks

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                      Mitu Kx combot tal ranges on? AK 3b pf? KQo/KQs flatib? KTs ka? Sealt saaks ehk edasi vaadata.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #12
                        Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                        k2snakalle:
                        KQo/KQs, KJs, KTs (KJo on kahtlane, aga 4handed mängus võib ka seda flattida)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                          6 kombot ilma KJo-ta ja 9 kombot koos KJoga.

                          Ega midagi tarka ei oskagi öelda. Kui tal on 6 Kx valuecombot ranges, siis oleks vaja 9-t spewi/nõrgema maja combot, sest siis võidame 6/(6+9)=0.4 ehk 40% kordadest. 9 komboga on vaja 13 spewikombot talt, et tuleks 9/(9+13)=41%. Kas tal need ranges on, seda peab ise teadma (a la weird QQ-JJ, missed draw, mis meeleheitlikult püüab sind TT-JJ pealt maha saada vms readipõhine kraam).

                          Sellessuhtes, et ma ise ei annaks selle kätearvu puhul väga palju respekti talle. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #14
                            Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                            nagu esimeses käes mainisin, siis teadsin, et antud venna puhul on tegu kenasti võitva regulariga. Korra olen teda varem ptr-ist otsinud ja graafik on muljetavaldav, seega respekt on suht põhjas :D

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: NL50 runner-runner nelik? hero otsus..

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              nagu esimeses postis mainisin, siis teadsin, et antud venna puhul on tegu kenasti võitva regulariga. Korra olen teda varem ptr-ist otsinud ja graafik on muljetavaldav, seega respekt on suht põhjas :D
                              .

                              Comment

                              Working...