NL25 overpair riveris sain reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #16
    Re: NL25 overpair riveris sain reraise

    80 kätt oli umbes
    riveris bettisin ,et jõuda odavalt showdownile,kui ta oleks näiteks 55 või 88 või a9

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #17
      Re: NL25 overpair riveris sain reraise

      T betiks suuremalt (3,5), et tõmmete callimiselt ja top paarilt max valuet saada ja R tulekul check ja kui vastase bet suurus alla 1/2 pot'i calliks ära (3/4 või pot suuruse beti foldiks). Imo fishi vastu oleme selliselt pikemaslõikes keskmiselt rohkem ees kui taga.

      As played - olenevalt vastase eelnevast mängust + antud käe käitumisest, kas coldcallis ja R minraisis insta. Kui ikka automaatselt ei callinud või raisinud, siis calliks ära.
      Last edited by raudtee(EST); 12.10.10, 07:45.

      Comment

      Working...