NL25 overpair riveris sain reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #1

    NL25 overpair riveris sain reraise

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($8.97)
    CO ($44.04)
    Button ($23.55)
    SB ($17.29)
    BB ($13.30)
    Hero (UTG) ($25)
    UTG+1 ($41.94)
    MP1 ($29.04)

    Preflop: Hero is UTG with 10, 10
    Hero bets $0.75, UTG+1 calls $0.75, 6 folds

    Flop: ($1.85) 9, 7, 2 (2 players)
    Hero bets $1.25, UTG+1 calls $1.25

    Turn: ($4.35) 6 (2 players)
    Hero bets $2.75, UTG+1 calls $2.75

    River: ($9.85) 4 (2 players)
    Hero bets $3.75, UTG+1 raises to $8,

    Total pot: $17.35 | Rake: $0.86

    Kas tasub selliseid väikseid reraise ära callida?tegemist 27/10 vastasega.midagi muud tavaliselt peale nutsi näinud ei ole riveri reraise peale
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL25 overpair riveris sain reraise

    ma ei betiks enam turni ja kindlasti mitte riverit.

    as played fold

    Comment

    • Pudgehook
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 190

      #3
      Re: NL25 overpair riveris sain reraise

      miks turni mitte bettida?turni mitte bettides jääb ju paljudelt kätelt value saamata.

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #4
        Re: NL25 overpair riveris sain reraise

        Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
        miks turni mitte bettida?turni mitte bettides jääb ju paljudelt kätelt value saamata.
        +1

        Ise betin siin turni 100%. Riveris ch/cl (olenevalt beti suurusest). As played tuleb foldida.

        Nagu sa ise ytled et riveris on siin nuts vastas siis fold ja next hand.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: NL25 overpair riveris sain reraise

          Miks riveril selline pedebet? Kui tahad valuet, siis beti rohkem, kui kardad, siis check/call. Aga antud juhul ei näe küll ühtegi kätt, mida sa biidid. Ise mängiks vist check/call, check/foldi peale.

          Ei ole mõtet tühja paugutada, kui sa endas kindel pole.
          Last edited by janek174; 11.10.10, 18:57.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: NL25 overpair riveris sain reraise

            Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
            miks turni mitte bettida?turni mitte bettides jääb ju paljudelt kätelt value saamata.
            nimeta mõni nõrgem käsi mis tahaks sinuga riveris suurt potti mängida?

            sõnastame natuke ümber. kas me tahame oma õblukese ülepaariga riveris suurt potti OOP mängida kui ainuke asi mida me seal biidime on busted draw. mina valiks väikse poti ja ma arvan, et turnil c/f ei ole ka paha.
            Last edited by Tarmonator; 11.10.10, 19:03.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: NL25 overpair riveris sain reraise

              tarmonator üks asi on 12/10 niti vastu mängides, teine asi 27/10 vastu. ma laseks turnis ka kindlasti bulleti, calli ootaks iga 9x käest + FD-d + A7. turn completes mõne rea, kui valuebettima peaks ikka IMO

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #8
                Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                üks asi on 12/10 niti vastu mängides, teine asi 27/10 vastu.
                IMO ei ole siin ju üldse erilist vahet, 10/10 PF bettimise range on ju üks ja sama ja ma arvan, et kehvemat kätt ei ole siin küll never vastas. Riveril ei pane sulle küll kumbki vend kehvema käega reraise otsa.

                Edit: Turni vb veel betiks, aga selline riveri pedebet on küll endale häda kaela toomine rohkem.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                  ma ei räägi ju riverist

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    ma ei räägi ju riverist
                    Nojaa, aga siin pigem mängikski ikkagi väikest potti, sest riveril on nii palju ohtlike kaarte tulemas, et ei ole siin mingit mõtet potti suureks ajada. Ja kui villane siiani ei foldinud, siis ei tee ta seda ka edaspidi. Ja siis on endal juba raske mängida.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                      kas sa lased second barreli ainult nutsiga? (set või siis flopatud rida, mast).
                      Sellistel vanadel on tavaliselt pf coldcall range nii lai, et ülepaariga saad 3 tänavat valuet.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #12
                        Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        kas sa lased second barreli ainult nutsiga? (set või siis flopatud rida, mast).
                        Sellistel vanadel on tavaliselt pf coldcall range nii lai, et ülepaariga saad 3 tänavat valuet.
                        Ma tahangi seda öelda, et ükski riveri kaart meid ei aita ja kui vastane pole siiani foldinud, siis ei tee ta seda ka nüüd. Ja mis iganes river tuleb, on meil oma TT-d ikka üsna raske mängida, ja sellepärast hoikas ma poti pigem väiksena.


                        See jutt ei pretendeeri muidugi kusagilt otsast absoluutsele tõele.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #13
                          Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                          pikk su jutt on kõik õige. aga ma isiklikult ei betiks ikkagi ja loodaks odavat showdowni.

                          mitme käe peale see tegelane oli 27/10?

                          Comment

                          • cypher
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 143

                            #14
                            Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                            Turn 100% bet ju. Nii palju on draw käsi mis meid callivad. River c/c c/f olenevalt kaardist ja betsizest. As played fold.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #15
                              Re: NL25 overpair riveris sain reraise

                              .

                              Comment

                              Working...