NL25 AQ (s) multiway ja FD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL25 AQ (s) multiway ja FD

    Saan buttonilt AQ ristid ja kohe tähelepanu laual, et mis saama hakkab - nagu näha , UTG+1 fishiga tahetakse potti mängida , MP1 isoraise ja CO nit on juba potis ees ootamas - tjah, nüüd see AQ ei ole nii hea käsi enam aga maha ka panema ei hakka, kuna button olen, callin, lootes positsiooni eelisele ja et mõni risti maha tuleks. Noh, BB hüppab ka punti. Flop tuli suht hea mulle, setminer nit kadus ka vahelt ära aga MP1 panus annab selgelt märku, et tal on seal TT +. Küsimus, kas flopi panuse call, plaaniga hittida risti ( või üks oma taskupildist ) on väga fishine mäng minu poolt?

    ( Proovisin hiljem pokerstovega ka mässata, sain 30 % endale, aga mängu ajal on vaja kiirelt otsus vastu võtta ja matas ma väga tugev ei ole. )

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($25)
    SB ($17.91)
    BB ($23.80) 20/7/0,8
    UTG ($21.54)
    UTG+1 ($18.03) 42/4/11.0
    MP1 ($25.77) 25/15/7.0 20
    MP2 ($15.61)
    CO ($28.98) 13/11/12.0 12

    Preflop: Hero is Button with A, Q
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, MP1 bets $1.25, 1 fold, CO calls $1.25, Hero calls $1.25, 1 fold, BB calls $1, UTG+1 calls $1

    Flop: ($6.35) 2, 6, 10 (5 players)
    BB checks, UTG+1 checks, MP1 bets $4.76, 1 fold, Hero ?
    Last edited by dabljuu; 02.08.10, 15:25.
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

    Imo raise on parem kui fold ja fold on parem kui call. Kui me turni, ei hiti siis oleme sügaval sitas ja ei oska midagi enam edasi teha oma käega. Min amängiks stackidele siin.

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #3
      Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

      Eino, kui sügavas sitas me ikka oleme, investeerinud 6$, võib maha panna ka ju ilusti, juhul kui turnis meil käsi ei parane.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
        Eino, kui sügavas sitas me ikka oleme, investeerinud 6$, võib maha panna ka ju ilusti, juhul kui turnis meil käsi ei parane.
        Võime küll, aga ikkagi mulle call ei meeldi.. Arvan, et raise peale võivad vastased ka foldida ja saame poti kohe maha, aga vaatame, mis targemad arvavad.

        Comment

        • Tupsik
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 497

          #5
          Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

          Mulle meeldiks 3bet pre, kuna MP1 paned ise ka fishi isoleerimise peale, siis ta range on sealt lai.

          Flopist call ei ole hea, risti hittimine võib vabalt actioni tappa. Raiseks flopi ca 13 peale ja calliks shove.

          Lihtsalt calli saades ja turni missides checkiks järgi (FE'd seal enam pole).

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

            Kui vastane vähegi mõtlev mängija on, siis peaks suur osa ta rangest olema JJ-AA. Betsize tundub just piisavalt suur, et vastased potist välja saada, seega set peaks olema ebatõenäolisem.

            Kui otsa paned ja teised foldivad, siis on küsimus, kas villain suudab overpairi foldida. Nii aggro mängija tihti ei foldi. Seega raise peaks olema suhteliselt halb variant. Lisaks võib teie vahel olla veel UTG+1 või BB käes set.

            Ma ise calliks ja juhul kui UTG+1 või BB veel üle tõstavad, siis ajaks stacki sisse flopil. Kui rohkem kliente ei tule, siis blank turni korral võib villain hakata setti kahtlustama ja checkida. Seega võime saada free cardi ja/või võimaluse bluffida missed draw'd. Ise checkiks turni järgi sel juhul. Kui vastase range on JJ-AA, siis on meil päris tihti 3 outi flushdraw'le lisaks (ässad).

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #7
              Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

              Tolmuahv, aga kui sa paned vastase JJ-AA peale, siis kas me ei flippa mitte JJ-KK vastu ja oleme maas AA vastu? hetkel ei jõua kätt kuhugi toppida, kossu vaja mängima minna, pärast vaatan järgi.

              Imo kui nii on, siis on shove veel parem, kuna ta võib oma ülepaari seal vabalt foldida meie vastu.

              Comment

              • Poku
                Bännitud
                • Mar 2010
                • 295

                #8
                Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                See on kindlasti raisemise koht imo.
                Mitmel põhjusel, üks on see, kui me saame kohe praegu panga kätte, me teeme seda siis pmst drawiga ainult ja keegi kindlasti foldis oma parema käe.

                Teine, MP1 paned sa JJ+ peale, selle range vastu oleme me flipis ja usun kui ta on hea mängija kes tunnistab fold nuppu siis võib ta siin isegi JJ maha panna, kuna ei ole kätt mida ta biidib. See oleks hea jälle - tegi vea.

                Aga mida me sin kõigerohkem ootame on, et fish paneks enda Tx või veel parem, kehvema drawiga rahad sisse, mis on tõenäoline, kui tal on selline käsi, kui pole, siis ta foldib niivõinaa.

                Igaljuhul arvan et mõlemad, fold ja call oleksid siin väga halvad varjandid.
                Siin üle raisedes vaevalt MP1 lihtsalt calliks, ta kas foldiks või paneks AI enamus kordi. Ja põhimõtteliselt ei ole me siin kunagi väga halvas seisus.

                Flopis ma kunagi ei foldi drawi nutsile pmst. Kuna kõige halvemal korral oleme me seti vastas, mis pole ka vääääääääga hull (eriti kui regi vastu mängime, näeb et oled võimeline drawiga rahad sisse panema) ja eq on meil ka olemas pangas + tihti saame panga maha võetud + alati võib meid mõni kehvem draw callida + ülepaarid jne.

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #9
                  Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                  Algselt postitas Poku Vaata postitust
                  Igaljuhul arvan et mõlemad, fold ja call oleksid siin väga halvad varjandid.
                  Siin üle raisedes vaevalt MP1 lihtsalt calliks, ta kas foldiks või paneks AI enamus kordi. Ja põhimõtteliselt ei ole me siin kunagi väga halvas seisus.
                  Aga kui vastane lihtsalt callib su raise ja turn ei tule ei risti ega ka A/Q, mis edasi? Pot on suureks aetud ja kui vastane panustab, kas siis shoveme ja läheme riverit püüdma?

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #10
                    Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                    Kui me tahame reppida ülepaari vastu setti, siis on call tunduvalt usutavam. Kes üritaks blank boardil setiga iga hinna eest teisi välja tõsta?

                    Aggro ja mõtlev vastane paneb meid ka shovedes tõenäoliselt draw peale. sest made hand mängib teisiti. Samas iga raisega committime end ja vastast sisuliselt ära juba. Nii aggro vastane (kuigi üsna olematu hh sample) ei pane eriti tihti oma ülepaari maha siin. Kui ta turnil hakkab (ja vs 4 vastast ülepaariga PEAKS calli kartma) võime sellesama 4.8 taala eest kuni riverini jõuda. Sel juhul on meil juba pot oddsid callida, implied oddsidest rääkimata.

                    Comment

                    • Poku
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 295

                      #11
                      Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                      Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
                      Aga kui vastane lihtsalt callib su raise ja turn ei tule ei risti ega ka A/Q, mis edasi? Pot on suureks aetud ja kui vastane panustab, kas siis shoveme ja läheme riverit püüdma?
                      Seda et nad seal callivad juhtub väga harva, nad kas foldivad või lähevad AI üldiselt. See põhjus et nad saavad seal callida, ei ole minujaoks piisav et jätta muud kasulikud mänguvõtted seal tegemata, nad lihtsalt callivad seal väga harva, seda ei näita mitte ainult minu statistika.

                      Kui me tahame reppida ülepaari vastu setti, siis on call tunduvalt usutavam. Kes üritaks blank boardil setiga iga hinna eest teisi välja tõsta?

                      Aggro ja mõtlev vastane paneb meid ka shovedes tõenäoliselt draw peale. sest made hand mängib teisiti. Samas iga raisega committime end ja vastast sisuliselt ära juba. Nii aggro vastane (kuigi üsna olematu hh sample) ei pane eriti tihti oma ülepaari maha siin. Kui ta turnil hakkab (ja vs 4 vastast ülepaariga PEAKS calli kartma) võime sellesama 4.8 taala eest kuni riverini jõuda. Sel juhul on meil juba pot oddsid callida, implied oddsidest rääkimata.
                      Pigem callides repime me selgelt drawi, mitte setti ja kusjuures nõrka drawi ning ta teab kui risti ei maandu turni siis ta saab meid kenasti käest välja või ühe tänava valuet veel. Set siin ikkagi raiseb, kuna vastaseid on nii palju ja ta tahab rahad sisse saada drawilt/ülepaarilt, kuna kui ülepaariks on JJ/QQ nt ja maandub A/K siis võib actioni tappa jne.
                      Enne kirjutamist võiks mõelda ka natukene. Meil ei ole ju hetkel sisuliselt midagi peale 2 ülekaardi ja nuts drawi, aga flopis on meil väga hea eq olemas, turnis meil enam seda ei ole. Callides paneme me end väga rasketesse olukordadesse, raisedes on kõik ülejäänud (fold/AI) mis juhtub ainult hea (va et meie raise callitakse, aga see juhtub kõige ebatõenäolisemalt). Me loodame siin saada fishi AI nõrgema drawiga või top paariga. Iga risti tapab actioni regulari vastu ja iga kõrge kaart võib tappa actioni fishi vastu ja iga muu kaart tapab selle, et me ise saaksime edasi mängida.
                      Passiivselt callides ei saavuta me siin midagi. Turni tuleb meile sobilik kaart ca 25% kordadest mis pole sugugi palju. ülejäänud (75%) kordadest arvad et suudad võtta regulari vastu panga maha??? I dont think so. Seega Flopis on meil 50/50 situatsioon, et callides saavutada sama situatsiooni... Ma ei viitsi arvutada, aga sa pead väga palju kordi bluffiga panga maha võtma. ja ainuke kaart mis meile ei sobi, aga millega ehk saaks bluffida oleks K. Ja isegi see ei pruugi olla piisab (vastasel võib olle AA ja KK 50% kordadest, kui me paneme ta JJ+ peale), seega ka nendest kordadest kui K tuleb me 50% põletame raha, kuna ta ei pane oma kätt maha. Oeh ma ei viitsi, see arutelu läheb siin pikaks veel. Otsisin välja ühe lõigu mis mul ammusest ajast meeles oli, mind te ei pruugi uskuda, aga ehk aitab natukene sellise mehe sõnad, kes on tõenäoliselt üks parimaid highstake regulare - Dusty Schmidt:


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kõik küll ei kattu, limiidid on totaalselt erinevad, aga põhimõte on sama igal pool.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                        Callin flopis.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                          Algselt postitas Poku Vaata postitust
                          Seda et nad seal callivad juhtub väga harva, nad kas foldivad või lähevad AI üldiselt. See põhjus et nad saavad seal callida, ei ole minujaoks piisav et jätta muud kasulikud mänguvõtted seal tegemata, nad lihtsalt callivad seal väga harva, seda ei näita mitte ainult minu statistika.



                          Pigem callides repime me selgelt drawi, mitte setti ja kusjuures nõrka drawi ning ta teab kui risti ei maandu turni siis ta saab meid kenasti käest välja või ühe tänava valuet veel. Set siin ikkagi raiseb, kuna vastaseid on nii palju ja ta tahab rahad sisse saada drawilt/ülepaarilt, kuna kui ülepaariks on JJ/QQ nt ja maandub A/K siis võib actioni tappa jne.
                          Enne kirjutamist võiks mõelda ka natukene. Meil ei ole ju hetkel sisuliselt midagi peale 2 ülekaardi ja nuts drawi, aga flopis on meil väga hea eq olemas, turnis meil enam seda ei ole. Callides paneme me end väga rasketesse olukordadesse, raisedes on kõik ülejäänud (fold/AI) mis juhtub ainult hea (va et meie raise callitakse, aga see juhtub kõige ebatõenäolisemalt). Me loodame siin saada fishi AI nõrgema drawiga või top paariga. Iga risti tapab actioni regulari vastu ja iga kõrge kaart võib tappa actioni fishi vastu ja iga muu kaart tapab selle, et me ise saaksime edasi mängida.
                          Passiivselt callides ei saavuta me siin midagi. Turni tuleb meile sobilik kaart ca 25% kordadest mis pole sugugi palju. ülejäänud (75%) kordadest arvad et suudad võtta regulari vastu panga maha??? I dont think so. Seega Flopis on meil 50/50 situatsioon, et callides saavutada sama situatsiooni... Ma ei viitsi arvutada, aga sa pead väga palju kordi bluffiga panga maha võtma. ja ainuke kaart mis meile ei sobi, aga millega ehk saaks bluffida oleks K. Ja isegi see ei pruugi olla piisab (vastasel võib olle AA ja KK 50% kordadest, kui me paneme ta JJ+ peale), seega ka nendest kordadest kui K tuleb me 50% põletame raha, kuna ta ei pane oma kätt maha. Oeh ma ei viitsi, see arutelu läheb siin pikaks veel. Otsisin välja ühe lõigu mis mul ammusest ajast meeles oli, mind te ei pruugi uskuda, aga ehk aitab natukene sellise mehe sõnad, kes on tõenäoliselt üks parimaid highstake regulare - Dusty Schmidt:


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kõik küll ei kattu, limiidid on totaalselt erinevad, aga põhimõte on sama igal pool.
                          PM terve su post räägib enda vastu. Meie raise oleks mega tugev ning kui saame calli siis meie equity on ilgelt pask.

                          Mina calliks flopi ja vaataks, mis saama hakkab. Arvesta, et su call annab koheselt vastastele paremaid pot oddse ja seetõttu sitemad käed hakkavad kaasa callima. Kui taga läheb suuremaks paugamiseks pärast meie calli saame käest kergelt loobuda.

                          Kui ei lähe paugutamiseks siis turnis risti on maiustus ning mistahes vastasel nii suures pangas oma kätt foldida on üliraske. Kui ristit ei tule on meil edais lihtne mängida. Probleemiks oleksid ainult Q ja A ning kui vastane laseb uue paugu või checkib aga siin on sitaks palju muutujaid ning tuleks callida ja vaadata, mis juhtub.

                          Comment

                          • Poku
                            Bännitud
                            • Mar 2010
                            • 295

                            #14
                            Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            PM terve su post räägib enda vastu. Meie raise oleks mega tugev ning kui saame calli siis meie equity on ilgelt pask.

                            Mina calliks flopi ja vaataks, mis saama hakkab. Arvesta, et su call annab koheselt vastastele paremaid pot oddse ja seetõttu sitemad käed hakkavad kaasa callima. Kui taga läheb suuremaks paugamiseks pärast meie calli saame käest kergelt loobuda.

                            Kui ei lähe paugutamiseks siis turnis risti on maiustus ning mistahes vastasel nii suures pangas oma kätt foldida on üliraske. Kui ristit ei tule on meil edais lihtne mängida. Probleemiks oleksid ainult Q ja A ning kui vastane laseb uue paugu või checkib aga siin on sitaks palju muutujaid ning tuleks callida ja vaadata, mis juhtub.


                            Eks see on sinu arvamus ja ma austan seda. Sa oled siin vb ka ainukene teistest vastajatest kes oskab peale callimist midagi ka turnis edasi teha kui sobivat kaarti ei tule, arvan et "keskmine" NL25 mängija ei oska ja callimisega pigem kaotuab, kui võidab.

                            Mina ja ka mitu NL1k mängijat (pole mõtet hakata et nad ei tea NL25 dünaamikast midagi, teava ikka küll) soovitavad mängida seda kätt kiirelt.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #15
                              Re: NL25 AQ (s) multiway ja FD

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Imo raise on parem kui fold ja fold on parem kui call. Kui me turni, ei hiti siis oleme sügaval sitas ja ei oska midagi enam edasi teha oma käega. Min amängiks stackidele siin.
                              mway flopis nutFD esimese beti peale foldimine on küll abs. välistatud:) Mina paneks korralikult otsa ja läheks flopis broke, mida rohkem vastaseid kaasa tuleb, seda uhkem.

                              Comment

                              Working...