NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Tegelikult on nii, et kui avab reg 3bb ja fish callib, siis on sq to 10bb IP ok, sest regil ei ole oddse callida. Kui avab fish ja reg callib 3bb, siis on miski 13bb ok.
    Hmm. Hea point. Ma mõtlesin ainult fish, reg, mina järjekorra peale. Teistpidi (reg, fish, mina) ilmselt tõesti 90% olukordadest saab odavamalt hakkama, aga siis peab tõesti kindel olema, et reg foldib ka.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

      saan ka lõpuks oma squeeze suurused paika. tänud andres õigele teele juhatamast!
      ma varem ka vast liiga suuri squeezesid teinud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

        Ma callin, ei ole mega häppy aga callin. Minu arvates hulga scarim oleks kui ta teeks 4beti $50 peale.

        Comment

        Working...