NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

    vastase kohta 20 handi ainult 18/19 tüüpi

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Poloten4ik (MP1): $110.80
    Gerissimo (MP2): $125.45
    easabe (CO): $156.10
    mattini (BTN): $84.05
    bbmac (SB): $101.00
    Hero (BB): $210.35
    SBruno (UTG): $198.00
    3IB00wb0mb (UTG+1): $200.00

    Pre Flop: ($3.10) Hero is BB with K K
    SBruno raises to $3, 1 fold, Poloten4ik calls $3, 2 folds, mattini calls $3, bbmac calls $2.50, Hero raises to $19.60, SBruno raises to $197.80 all in, 3 folds, Hero ???
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

    easy call 200bb-ga. Siin on nii palju tegureid, et mille pärast ta võib seal loosemalt shoveda kui AA, KK
    1. Potis on väga palju pappi
    2. sinu raise võib tunduda kui squeeze ja tahab palju FE saada, kuna teab, et sa ilmselt lähed seal broke vaid AA, KK...aga sinu 3bet range on sul seal palju laiem.
    Last edited by k2snakalle; 27.07.10, 21:50.

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #3
      Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

      Kahtlustan millegi pärast AK sealt. Aga ise vist foldiks

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
        Kahtlustan millegi pärast AK sealt. Aga ise vist foldiks
        Ise kahtlustad halvemat kätt kui meil, aga tahad foldida... palun seleta mulle täpsemalt oma foldimise argumente, Ja mitte tuua välja, et ei taha seal 200b kaotada jne. (kui ei ole seda valmis premium käega tegema, siis ära mängi 200bb deep lauas)

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #5
          Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

          Mängin deep laudades ise ka 100bb :P Ning jah, ma ei tea täpselt mida ma teeks. Ma ei ole näinud tema eelnevaid liigutusi ju :P Ning jah, ma olen argpüks

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

            Su sqs suurus on natukene liiga suur imo, mis võib villainile anda märku, et sul on tugev käsi, aga ma ise küll ei foldiks, samas ma mängin ka 100bb deep laudades ja väga tihti sellist asja ette ei tule.

            AK-ga paneksid sama palju? Bluffiga?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #7
              Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

              Kas tõesti tahaks AA (ainuke käsi, mis meid pf biidib) sellist shove teha?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                Kui algne avaja pole donk, siis tee squeez miski max 14-15 antud olukorras.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Kui algne avaja pole donk, siis tee squeez miski max 14-15 antud olukorras.
                  aga shove vastu ikkagi KK'd ju ei foldiks?

                  maitea.. ma panen koguaeg squeeze 3x esialgne tõste + kõikide callijate chipid + 1-2BB

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                    no see muudab minu arust not for value squeezimise väga kalliks ja -EV otsuseks.
                    Ma paneks just niimoodi, et 3x esialgne tõste.. iga callija puhul+1bb ja olen OOP, siis veel 1bb otsa. Kui palju donke veel mängus siis lisaks 1-2bb ehk veel, aga kindlasti mitte rohkem

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                      ok.. proovin oma squeeze suuruse paika ajada...

                      enivei kommenteerijate hulgas eriti scared money inimesi ei olnud.. ise pidasin ka shove puhul ranget laiemaks.. kirusin korra chati ja callisin ära.. AA vastas, lauast abi ei tulnud

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #12
                        Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                        .

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          no see muudab minu arust not for value squeezimise väga kalliks ja -EV otsuseks.
                          Ma paneks just niimoodi, et 3x esialgne tõste.. iga callija puhul+1bb ja olen OOP, siis veel 1bb otsa. Kui palju donke veel mängus siis lisaks 1-2bb ehk veel, aga kindlasti mitte rohkem
                          Ma arvan, et kui üks avab 3bb ja teine callib, siis 10bb IP on natukene vähe, sest neil ainult 7bb callida. Aga kui panna mingi 4x ja 1-2bb otsa siis oleks 13-14bb, mis tähendab, et neil callida 10-11bb. Mu arust point ongi selles, et mõelda kui palju neil callida on ja eriti selle mõttega, et kui üks otsustab callida, siis teine ei saaks oddse.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #14
                            Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                            nu mis sa siis Rage antud käes squeeze sizinguks paned?
                            Su sizingus on pointi ja saan hästi aru mida sa mõtled. Olen ilmselt kinni starsi nl50 nitikarjas kus 10bb squeeze IP teeb sama töö, mis 13-14bb squeeze

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: NL100 deep laud, KK squeeze saab shove. stackid sisse?

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Ma arvan, et kui üks avab 3bb ja teine callib, siis 10bb IP on natukene vähe, sest neil ainult 7bb callida. Aga kui panna mingi 4x ja 1-2bb otsa siis oleks 13-14bb, mis tähendab, et neil callida 10-11bb. Mu arust point ongi selles, et mõelda kui palju neil callida on ja eriti selle mõttega, et kui üks otsustab callida, siis teine ei saaks oddse.
                              Tegelikult on nii, et kui avab reg 3bb ja fish callib, siis on sq to 10bb IP ok, sest regil ei ole oddse callida. Kui avab fish ja reg callib 3bb, siis on miski 13bb ok.

                              Siin käes tegid oma elu ise keeruliseks, sest kui reg näeb, et sa teed mega strong sq, mis seal to 19bb+ ei ole pmst mitte kunagi bluff, on tal seal väga hea overshoveda, sest su range on seal pea alati isegi KK+, AK.

                              Comment

                              Working...