NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

    vastane regular 14/11/2.4 fold to cbet 53%.. on siin üldse midagi võita? kas keegi kihutaks flopis või turnis otsa? maitea.. ma tunnen juba, et mu seti parakad juba rikuvad mu mängu..

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 794738
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    tti_ms (MP2): $49.20
    alvaro_20 (CO): $126.60
    SYH211 (BTN): $100.20
    NomaNesca (SB): $132.60
    shyman1987 (BB): $100.00
    Hero (UTG): $120.50
    GoodFight.gf (UTG+1): $103.00
    MGabay (MP1): $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $3, 4 folds, SYH211 calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 6 5 T (2 players)
    Hero bets $5, SYH211 calls $5

    Turn: ($17.50) 2 (2 players)
    Hero checks, SYH211 bets $13, Hero calls $13

    River: ($43.50) 4 (2 players)
    Hero checks, SYH211 bets $36, Hero folds

    Final Pot: $43.50
    SYH211 wins $41.40
    (Rake: $2.10)

    Algselt postitas nalg Vaata postitust
    kui küsida tohib siis miks sa turnis checkisid? 2 pole ju scary card või arvasid tal 55/66 olevat?

    imo keerasid sa oma käe blufiks
    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    võimalik jah.. oleks pidanud turnis tõstma ja reraisele foldima või shipima? kuidas riverit mängiks kui turnis saan calli? kui suur peaks turni bet olema?

    kuidas üldse selliseid boarde flope QQ+ kaartidega mängida? mul krdi koguaeg parakad, et set vastas..


    kuidas üldse tuvastada vastased, kes selliseid boarde floativad suht suvalise pasaga ja bluffivad flopis/turnis mind maha?
    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Oleks turnil 2nd barreli veel tulistanud ma arvan. Kuna fold to cbet on ainult 53 siis ilmselgelt ta ei calli ainult setidega. Turni raisile oleksin foldinud. Või kui turni callib, siis riveril veel bet/fold äkki?
    Algselt postitas nalg Vaata postitust
    tahaks juba high stakes mängijate arvamusi kuulda, aga mina oleks samad betsized pannud kui vastane. kui turnis oleks 3beti selga saanud siis fold

    kas vastase ranges võib olla JJ? kui jh kas selline mänguviis temapoolt oleks seljuhul välistatud või loomulik?
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

    Ma usun et hero liin on kehveim, mida võimalik võtta antud olukorras... Nii check-call kui ka bet-fold liinid oleks oluliselt paremad ja suure tõenäosusega ka +EV.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
      Ma usun et hero liin on kehveim, mida võimalik võtta antud olukorras... Nii check-call kui ka bet-fold liinid oleks oluliselt paremad ja suure tõenäosusega ka +EV.
      Riveris check-call peale minna, siis biidib küll vist ainult ühte kätt ja see on 78.
      Bet-fold, siis palju peaks viskama, pakun, et 1/2 ja mitte rohkem, see peaks olema piisav, et võtta vastaselt bluffimise isu ning võib-olla isegi maksab mingi paarikesega. Ja kui nüüd vaadata, siis turni check/call ei tundugi nii jube :)

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

        Algselt postitas levis Vaata postitust
        Riveris check-call peale minna, siis biidib küll vist ainult ühte kätt ja see on 78.
        Bet-fold, siis palju peaks viskama, pakun, et 1/2 ja mitte rohkem, see peaks olema piisav, et võtta vastaselt bluffimise isu ning võib-olla isegi maksab mingi paarikesega. Ja kui nüüd vaadata, siis turni check/call ei tundugi nii jube :)
        Turni check/call on mõeldav kui pole plaanis blank riveri korral check/foldida. Vastu pidi vist isegi, ei mõtle välja river cardi, millele foldi leiaks, kui check/calliks turni. Sellepärast checkida, et loota, et vastane kehvema käega järgi checkib on ... (mõtle siia ise midagi huvitavat). Me kas panustame selleks, et kaitsta kätt drawde eest ja võtta value nõrgemalt made handilt või checkime selleks, et meelitada vastane bluffima nõrgema käega.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

          bet-foldi $12 turnis ja $26 riveris.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

            ma tean, et seda kätt mängisin maksimaalselt halvasti.. imo oleks pidnud turnis ka veel betima ja reraisele vast foldima..

            aga mind huvitavad boldis pantud küsimused..

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

              QQ+ kaartidega betid flopi, betid ka turni ..
              1. jälgin ma kui palju tyyp foldib cbtile (selleks voiks normal sample juba olla)
              2. palju ta foldib 2nd barrelile

              Kui ta ka callib 2nd barreli, siis on juba natukene keerulisem. Üldjuhul antakse 90% ajast alla turnis, kuna nende "floatimine" läheb kalliks. Kui aga ta callib ka turni siis on juba selline tight spot .. Üldjuhul mulle meeldib riverit chckida, mis peaks k2ituma nö "bluff catherina", aga antud board on päris uglyks läinud .. Samas see oleneb ka päris palju notdest ja readiest. Unknow vastu ma ilmselt c/f riveri ..

              Flopist callitud set yldjuhul peaks turnis otsa panema, kuna nad tahaksid potti suurmaks ajada .. Küll aga on selliseid rege, kes callivad ka turni ja paugutavad riveri hirmsasti, kuna nende käsi tundub kani underrepitud, aga see on pigm imo erand.


              Minu "loll arusaam" asjast

              e: samas JJ, QQ voib hetkel samamoodi meil vastas m2ngida kuna nnde k2si on suht underepitud .. sel juhul saaks ilmselt minigt valut ka riverist? Samas checkkides, chekitakse väga tihti järgi

              Ma betiks vist turni miungi 14 ja barreldaks riveri ka mingi 21-22ja foldin shovele? enda jaoks ka kohati keerulised sellised riverid
              Last edited by leits; 09.07.10, 11:02.

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #8
                Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                Imo kui tegu on regulariga, siis peaks nende vastu alati unexploitable liine kasutama. Kaks barrelit oleks sellel juhul peaaegu alati standard, nii nutsi, airi, draw kui ka TPTK tüüpi käega. Ja kui sa riveris veel aegajalt (suht väikse) kolmanda barreli paned (75% value kätega ja 25% airiga), siis sa saad

                1. valuet nõrgematelt kätelt, kes arvavad et järsku sa seekord blufid riverit
                2. turnis juurde FE'd, kuna regularid näevad, et sa betid tihti ka riveril (eriti kui oled IP)
                3. hoiad käes initsiatiivi ja sunnid villainit 'ausalt' mängima.
                4. hoiad oma turni bettimisrange laia ja polariseerid riveri beti (nuts\air) - selle vastu on raske mängida.

                Ja imo standard tag ei bluffraise sind kunagi turnis\riveris - need vennad ei istu enam NL100, vaid on üles liikunud.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #9
                  Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Turni check/call on mõeldav kui pole plaanis blank riveri korral check/foldida. Vastu pidi vist isegi, ei mõtle välja river cardi, millele foldi leiaks, kui check/calliks turni. Sellepärast checkida, et loota, et vastane kehvema käega järgi checkib on ... (mõtle siia ise midagi huvitavat). Me kas panustame selleks, et kaitsta kätt drawde eest ja võtta value nõrgemalt made handilt või checkime selleks, et meelitada vastane bluffima nõrgema käega.
                  Aga me panustamegi riveris 1/2, kes siin check-checkist rääkis?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                    turni c/c on ikka kol kole kole .. nii palju valuet kaotab oma + sa void anda tohutult free carde

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #11
                      Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      turni c/c on ikka kol kole kole .. nii palju valuet kaotab oma + sa void anda tohutult free carde
                      Kui vastane reeglina panustab turnis kehvema käega, aga 2barreli peale foldib või bluffraiseb, kas siis poleks targem check/call peale minna?

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                        turnil kindel bet ja edasi baluga

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          Kui vastane reeglina panustab turnis kehvema käega, aga 2barreli peale foldib või bluffraiseb, kas siis poleks targem check/call peale minna?

                          Imo te motelte asju..ise ka usud palju neid regulare on, kes suudavad adjustida ning turnis bluff riaseda .. lol never ei

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                            IMO liiga vähesed käed biidivad meid, et riverit foldida ja sellel laual sa ootadki sellist kaarti riverisse, mis muudab laua scariks ning vastane hakkab tihti ätega, mida biidid järgi checkima ning bluffidega bluffima. Peale selle riveri panus kisab mulle, et "rage foldi, mul ei ole midagi" ning loogiliselt mõeldes tema rangesse ükski kolm ei sobi v.a. A3 potid või ruutud.

                            Easy call. Kui ta betiks väikselt siis võiksid bluff-shoveda (sest väike bet oleks rohkem vbeti moodi) aga arvesta sellega, et ka sinu ranges ei ole kunagi kolme.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL100 madal board QQ+ handid, kuidas mängida?

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              turnil kindel bet ja edasi baluga
                              Baluga kehtib ainult turnil.

                              PS! Tean, et vana teema.

                              Comment

                              Working...