Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?
Pidasin pigem silmas, et v'ga tihti imo sellise liiniga nad kinni ei maksa .. ma motlisn eile selle käe üle, mulle tundub siiski turni shove parem. Kui tuleb turni 3. ruutu callid sa shove`? väga raske imo .. pigem juba ise turnis imo lykata .. foldib siis foldib, kuid v2hemaltg ei tule meil endal mingi yli keeruline spot
Pidasin pigem silmas, et v'ga tihti imo sellise liiniga nad kinni ei maksa .. ma motlisn eile selle käe üle, mulle tundub siiski turni shove parem. Kui tuleb turni 3. ruutu callid sa shove`? väga raske imo .. pigem juba ise turnis imo lykata .. foldib siis foldib, kuid v2hemaltg ei tule meil endal mingi yli keeruline spot
Comment