NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #16
    Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

    Pidasin pigem silmas, et v'ga tihti imo sellise liiniga nad kinni ei maksa .. ma motlisn eile selle käe üle, mulle tundub siiski turni shove parem. Kui tuleb turni 3. ruutu callid sa shove`? väga raske imo .. pigem juba ise turnis imo lykata .. foldib siis foldib, kuid v2hemaltg ei tule meil endal mingi yli keeruline spot

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

      mulle meeldib hero line, standard on muidugi turnis shippida, aga see tundub pigem selline retardLAG, kes bluffib riverit ilma mõtlemata.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

        Teisi komme ei ole lugenud aga turnil shove

        Comment

        Working...