NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

    Enne flopi väikest cbeti oli juba idee, et siit c-r tuleb ja sobivate kaartide korral callin maha. On nutsi ja airi/bluffi suhe teie arust piisav?

    Vastane 55 käe põhjal 32/23/11 ja aggfq 73%.

    EDIT: Effective stack on 75bb.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 ($58)
    Hero (CO) ($100)
    Button ($50.90)
    SB ($75.85)
    BB ($152.75)
    UTG ($110.20)
    UTG+1 ($98.20)
    MP1 ($94)
    MP2 ($100)

    Preflop: Hero is CO with K, K
    5 folds, Hero bets $3, 1 fold, SB calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($7) 6, 9, 9 (2 players)
    SB checks, Hero bets $3, SB raises to $9, Hero calls $6

    Turn: ($25) 2 (2 players)
    SB bets $18.35, Hero calls $18.35

    River: ($61.70) 5 (2 players)
    SB bets $45.50 (All-In), Hero calls $45.50

    Total pot: $152.70 | Rake: $3
    Last edited by Pahvak; 07.07.10, 12:38.
    Fullstacks have more fun.
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

    No OESD complete'is, aga frushdraw õnneks kokku ei tulnud. Samas võib ta ka halvema made handiga ena arvates valuebettida.

    Imo üsna mõistlik liin hero poolt.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

      Mulle meeldiks shoveda juba turni pigem sel juhul ..

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Mulle meeldiks shoveda juba turni pigem sel juhul ..
        Arvad, et callib piisavalt tihti kehvemaga?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #5
          Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

          A miks mitte floppil veel otsa kütta

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #6
            Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

            su käsi on jälle rõvedalt underrepped, foldi peale siin küll väga mõelda ei saa ?
            imo perfect liin tt-qq, missed fdraw jms jama käest maxvalue kättesaamiseks.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Arvad, et callib piisavalt tihti kehvemaga?
              esiteks imo meil on siiski migni FE ka .. mulle ei meeldiks 3. masti kaardid + ma ei tea mis muud ime kaardid .. aga ma voin otse loomulikult ka eksida

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                esiteks imo meil on siiski migni FE ka .. mulle ei meeldiks 3. masti kaardid + ma ei tea mis muud ime kaardid .. aga ma voin otse loomulikult ka eksida
                Mulle ka mastikaardid ei meeldi, aga FE-d meil pole vaja ju? Sest pole tugevamaid käsi, mis foldiksid.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                  Et rohkem results oriented olla, siis panen vastase käe ka.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                    No olgem ausad, siukse käega fishid on 1 kord 10st imo :D

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #11
                      Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      No olgem ausad, siukse käega fishid on 1 kord 10st imo :D
                      Kui sedagi. Ma lükkaks siiski floppil rahasid juurde

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                        Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                        Kui sedagi. Ma lükkaks siiski floppil rahasid juurde
                        Miks? Et ta kõik sitemad käed ära foldiks?

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #13
                          Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                          Olen ka AK'lt sellisel floppil all ini saanud. Anyway, selline donk ei viska elusees ülepaari ära, või isegi 77 näiteks ja väga võimalik, et surub ka ülekaartidega. Eino vb on see vale, aga ma ikkagi suruks

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Olen ka AK'lt sellisel floppil all ini saanud. Anyway, selline donk ei viska elusees ülepaari ära, või isegi 77 näiteks ja väga võimalik, et surub ka ülekaartidega. Eino vb on see vale, aga ma ikkagi suruks
                            Milline? Ma küll nii enesekindel ei oleks, et tundmatu nii kergelt ennast ära stackiks.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL100 KK - kas vastase range on piisavalt polariseeritud?

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              No olgem ausad, siukse käega fishid on 1 kord 10st imo :D
                              No kui 1 kord 10st, siis sinu plaan turnis otsa panna on ju veel kehvem?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...