Re: NL10-66 vs nit
ma päev otsa mõtlesin ikka selle käe peale, AA, KK, QQ ta oleks preflop 3bettinud ja jääbki ainuke variant millega ta sulle turnis otsa paneb on sest kui vaadata tema statte, kuid siiski ma ei usu, et keegi siin seda kätt foldiks, sest võimalus on ju tegelikult et ta ka 4 set siin. so siiski wp ja next hand
ma päev otsa mõtlesin ikka selle käe peale, AA, KK, QQ ta oleks preflop 3bettinud ja jääbki ainuke variant millega ta sulle turnis otsa paneb on sest kui vaadata tema statte, kuid siiski ma ei usu, et keegi siin seda kätt foldiks, sest võimalus on ju tegelikult et ta ka 4 set siin. so siiski wp ja next hand
Comment