NL10-66 vs nit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nummar
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 322

    #16
    Re: NL10-66 vs nit

    ma päev otsa mõtlesin ikka selle käe peale, AA, KK, QQ ta oleks preflop 3bettinud ja jääbki ainuke variant millega ta sulle turnis otsa paneb on sest kui vaadata tema statte, kuid siiski ma ei usu, et keegi siin seda kätt foldiks, sest võimalus on ju tegelikult et ta ka 4 set siin. so siiski wp ja next hand

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #17
      Re: NL10-66 vs nit

      sattusin ise sarnasesse olukorda täna 6/4 venna vastu. Aga foldi ei leidnud siiski, kuigi olin suht kindel.

      Comment

      Working...