NL10-66 vs nit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #1

    NL10-66 vs nit

    Vastane 10/7/20 408 käe peale, agro 3.4

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($10.15)
    MP3 ($4)
    CO ($11.70)
    Button ($3.35)
    SB ($10.01)
    BB ($10.21)
    Hero (UTG) ($12.89)
    UTG+1 ($13.12)
    MP1 ($5.46)

    Preflop: Hero is UTG with 6, 6
    Hero bets $0.40, UTG+1 calls $0.40, 1 fold, MP2 calls $0.40, 5 folds

    Flop: ($1.35) J, 4, 6 (3 players)
    Hero bets $1, UTG+1 calls $1, 1 fold

    Turn: ($3.35) 10 (2 players)
    Hero bets $2.50, UTG+1 raises $5, Hero raises $8.99 (All-In), UTG+1 calls $6.49

    River: ($26.33) 8 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $26.33
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #2
    Re: NL10-66 vs nit

    mis sellega on?

    Comment

    • Peedu
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 179

      #3
      Re: NL10-66 vs nit

      Oli õieti tegutsetud?

      Comment

      • M6niste
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 345

        #4
        Re: NL10-66 vs nit

        Kõik õige.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #5
          Re: NL10-66 vs nit

          mis siin oli vastasel oli JJ/TT?

          Comment

          • nummar
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 322

            #6
            Re: NL10-66 vs nit

            nomaalselt mängitud käsi ju, kui set over set siis cooler, wp ja next hand
            Last edited by nummar; 25.06.10, 06:12.

            Comment

            • 0madis0
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 74

              #7
              Re: NL10-66 vs nit

              Siin foldi ei näe jah, kõik on nii nagu peab kui tt või jj on siis pole midagi teha.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: NL10-66 vs nit

                Algselt postitas 0madis0 Vaata postitust
                Siin foldi ei näe jah, kõik on nii nagu peab kui tt või jj on siis pole midagi teha.
                No foldi nägemiseks peab ikka midagi juhtunud olema inimesega viimasel ajal (trauma vms):D
                Last edited by KristjanLaas; 25.06.10, 09:02.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #9
                  Re: NL10-66 vs nit

                  Loogiliselt mõeldes ei saa vastasel midagi muud peale JJ/TT olla, aga foldima sellegipoolest ei hakka :P

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #10
                    Re: NL10-66 vs nit

                    Ma pakuks, et tal pigem 44

                    Comment

                    • Peedu
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 179

                      #11
                      Re: NL10-66 vs nit

                      Näitas JJ :)

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: NL10-66 vs nit

                        rigged.

                        Comment

                        • Peedu
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 179

                          #13
                          Re: NL10-66 vs nit

                          Ei ütleks, pigem tahtsin teada, kas kuidagi oleks saanud teda seti peale panna.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #14
                            Re: NL10-66 vs nit

                            See on nl10, sul on set, ükski draw turni kokku ei tulnud ---------> NUTS!

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #15
                              Re: NL10-66 vs nit

                              JJ oli küll väga weird seal. Oleks oodanud pf 3beti JJ poolt. Aga nojah, shit happens, ilus käsi ikkagist. GL

                              Comment

                              Working...