RUSH poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #16
    Re: RUSH poker

    mulle on see rush, küll plo8 50 & seriously under-rolled, toonud ainult halle karvu, sest setupid on olnud väga võimsad.

    Ehedam käsi, mis meelde jäi oli, kui mõlemad 200bb deep, 5532s avan kuskilt keskel, see vist 6max oli ja flop solid 544, nii et rahakotid hakkavad tulema. 2 callerit tuli pf
    flopis panen pot, 1 caller, turn 2, check vastane bet pot, ma raise, ta call
    River magic A. 3rd nut high ja nut low. Rahad sisse, et ilmselt quarterdan teist , er low läheb splitti, või scoop isegi.
    F off, vastane näitab AA23 solid god-made handi ja saan ise korralikult põske quarterdatud.

    siis mingi teine tore oli kus oli 3rd flush Qh-ga ja backdoor solid low tuli, et siiis oli oodata, kas splitti või scoopi, kui high ka hea on, obv vastas nut flush ja backdoor ühe võrra parem low ka selle Ah-le tänu.

    solid gamble. Oleks rolli ka, siis seda lasekski ainult. Õnneks pole juukseid mida kaotada ja rolli ka mitte, mida kaotada.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #17
      Re: RUSH poker

      proovisin ka madalaimat limiiiti, TT allin shortstacki vastu ja hiljem AK latest allin. 8usd lasin 5-10min õhku :-(

      kokkuvõttes võib siis öelda, et tuleb olla kõvasti nit'im?( kas VPIP 14 on loose selle jaoks?)
      millegipärast cbet OOP flopis oli alati üle poti (110). lisaks cbet tehti 90% juhtudest.
      mis see VPIP peaks siis umbes olema?

      rohkem nagu tähelepanekuid ei teinud. steal tundub suht produktiivne kuna blindid pannakse check/fold suht kiirelt.
      Last edited by con; 10.07.10, 11:12.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #18
        Re: RUSH poker

        Algselt postitas con Vaata postitust
        kokkuvõttes võib siis öelda, et tuleb olla kõvasti nit'im?( kas VPIP 14 on loose selle jaoks?)
        Kuna rush on suht nitine värk, siis ise tuleks just LAG stiili kasutada. Palju pole mänginud, ei ole minu cup of tea, aga lasin mingit 26/23 stiili ja tootis küll. Kõik muudkui foldisid. Kui hakkas keegi vastu, siis ise lolliks ei läinud, järgmine laud ning läks lammutamine edasi. Ei ole mingit vajadust end TT või AK-ga ära stäkkida. Raha tuleb lihtsamalt.

        Edit: ei pannud tähele, et rääkisid madalaimast limiidist. Tegelt ma ei tea kuidas seal mängitakse, seega ei maksa mu juttu kullana võtta :)
        Last edited by ristijeesus; 10.07.10, 11:45.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #19
          Re: RUSH poker

          rushis õpid vähemalt varastamise korralikult selgeks ja blindidest "kerglase kolmpanustamise"
          muudmoodi väga võimalik seal kasumit näidata pole

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #20
            Re: RUSH poker

            Algselt postitas con
            Tooksin veel ühe asja välja. Tehes cbeti flopis mitte millegagi peab KINDLASTI arvestama, et 90% juhtudest see callitakse
            see on igal pool NL5s nii IMO.
            kui ma paar-kolm kuud tagasi rushi lasin (ja ikka mehemoodi) siis olin meeldivalt üllatunud kui HÄSTI seal tegelased cbetile allusid. jutt siis rush NL25-50 ja võrdluseks starsi NL25

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: RUSH poker

              Algselt postitas con

              Antud vastase kohta olid väga tugevad readid. Pikk mõtlemisaeg turnil peegeldas ebakindlust. Riveril jätkasin kiirelt tugeva jätkupanusega.
              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (MP3) ($4.83)
              CO ($5)
              Button ($2.31)
              SB ($5.13)
              BB ($0.94)
              UTG ($3.16)
              UTG+1 ($8.62)
              MP1 ($4.84)
              MP2 ($5)

              Preflop: Hero is MP3 with Q, A
              4 folds, Hero bets $0.15, CO calls $0.15, 3 folds

              Flop: ($0.37) 8, 5, 8 (2 players)
              Hero bets $0.25, CO calls $0.25

              Turn: ($0.87) J (2 players)
              Hero bets $0.60, CO calls $0.60

              River: ($2.07) J (2 players)
              Hero bets $1.55, 1 fold

              Total pot: $2.07 | Rake: $0.13
              [/SPOILER]
              Said tõenäolisemalt sitema käe foldima riveris.

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #22
                Re: RUSH poker

                olen mänginud hetkel 10k kätt kasum on üle 300 ja kuii vaadata reiki siis näitab see ligi 180$ kas see on reaalne et nii palju reiki saan 10k käelt tagasi?

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #23
                  Re: RUSH poker

                  Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                  olen mänginud hetkel 10k kätt kasum on üle 300 ja kuii vaadata reiki siis näitab see ligi 180$ kas see on reaalne et nii palju reiki saan 10k käelt tagasi?
                  tagasi saad sa rakebacki, mis FTP-s on 27% makstud rakest

                  Ja rakebackist saad ülevaate siit

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #24
                    Re: RUSH poker

                    jep. sellest saan aru. aga HEMis sai panna reigi protsendi. panin sinna 27. ja siis sessioni alt näitab 180$ kas see on summa mis reaaleslt kätte või sealt summast 27% ? :)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: RUSH poker

                      HEMi ära küll usu

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #26
                        Re: RUSH poker

                        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                        jep. sellest saan aru. aga HEMis sai panna reigi protsendi. panin sinna 27. ja siis sessioni alt näitab 180$ kas see on summa mis reaaleslt kätte või sealt summast 27% ? :)
                        Sealt 180 nest saad 27%, see % mis HEMI sisestad kajastub graafiku all kui enableda Rakeback option , vähemalt minule tundub nii .

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #27
                          Re: RUSH poker

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Sealt 180 nest saad 27%, see % mis HEMI sisestad kajastub graafiku all kui enableda Rakeback option , vähemalt minule tundub nii .
                          sa ei eksi

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #28
                            Re: RUSH poker

                            Keegi RUSH nl50 ühissessist huvitatud on?
                            100k nl25 kätt sai tehtud ja läksin nüüd nl50, aga kõik statistilised näitajad on nii sitad ja raha aina läheb. Coolerid cooleriteks, aga ma lihtsalt ei näe kohta kus ma seal raha võiks saada. Seega võiks kellegagi sessi koos teha ja vaataks kas mul on üldse asja seal olla.

                            Comment

                            • H2O
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 362

                              #29
                              Re: RUSH poker

                              Proovisin kah NL10 rushi alguses insta 5BI plussi 300 käega, siis mõtlesin WTF mis toimub, aga no järgmise 300 käega tõmmati riverisse nii mis vähe ja lõpp oli -1 BI :d. Ei muifu on suht OK, et nagu eelnevalt öeldud siis see on hea, et saad ühele lauale keskenduda. Aga mul hakkas siiski igav niiet 2-3 lauda rushi erinevat limiiti oleks isegi OK.

                              Comment

                              • Iphica
                                Räme Fish
                                • Dec 2009
                                • 7

                                #30
                                Re: RUSH poker

                                kas keegi oskab aidata?
                                miks mul HEM rushis mängitud käsi ....HEMi ei lae.
                                lauas HUD töötab, aga kui tahan analüüsi veits teha, siis ühtegi rushis mängitud kätt ei näe?

                                Comment

                                Working...