Tere!
Palju siin rush poker mängijaid ka on?
Proovisin ja hakkas väga meeldima, hea vaehpeal vaheldust tavalisele SH/FR mängule.
Esimesed sammud hetkel. NL10-NL25, nädala lõpul proovin NL50.
Ehk on veel selle rushi mängijaid ja saab saaks koos õppida/areneda, kuna strateegiad on suht erinevad võrreldes SH/FR.
Palju siin rush poker mängijaid ka on?
Proovisin ja hakkas väga meeldima, hea vaehpeal vaheldust tavalisele SH/FR mängule.
Esimesed sammud hetkel. NL10-NL25, nädala lõpul proovin NL50.
Ehk on veel selle rushi mängijaid ja saab saaks koos õppida/areneda, kuna strateegiad on suht erinevad võrreldes SH/FR.
Comment