RUSH poker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #1

    RUSH poker

    Tere!
    Palju siin rush poker mängijaid ka on?
    Proovisin ja hakkas väga meeldima, hea vaehpeal vaheldust tavalisele SH/FR mängule.
    Esimesed sammud hetkel. NL10-NL25, nädala lõpul proovin NL50.
    Ehk on veel selle rushi mängijaid ja saab saaks koos õppida/areneda, kuna strateegiad on suht erinevad võrreldes SH/FR.
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: RUSH poker

    Olen rushi mängija. Puht praktilistel kaalutlustel. Kiirelt sisse, kiirelt välja. Kui laps nina veriseks kukub, siis saab kohe 15 minutit lohutada ilma, et blindides kaotaks. Ehk siis pauside pärast. Kindlasti ka winrate pärast, mis esimese 30K käega tuli hullude bluffijate arvelt ning mis nüüdseks on kadunud kuna mindset ei pidanud vastu (e.g. call - nagunii blufib)

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #3
      Re: RUSH poker

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Olen rushi mängija. Puht praktilistel kaalutlustel. Kiirelt sisse, kiirelt välja. Kui laps nina veriseks kukub, siis saab kohe 15 minutit lohutada ilma, et blindides kaotaks. Ehk siis pauside pärast. Kindlasti ka winrate pärast, mis esimese 30K käega tuli hullude bluffijate arvelt ning mis nüüdseks on kadunud kuna mindset ei pidanud vastu (e.g. call - nagunii blufib)
      Mis limiiti mängid?
      Endal hetkel winrate 5bb/100. Mitte midagi meeletut, aga leian et arenguruumi on seal VÄGA palju veel. Nosd joon kõvasti kõrgemal kui sd joon. Muidugi "õige" pokkeri mängimine see pole ja pigem mängin seda ainult raha ja vahelduse pärast. Aga siiski mängin seda suht palju. Proovin vaikselt ka juba 4tableda.
      Preflopis saab väga easy money.
      Kõige suurem viga mida mängijad seal teevad on see, et LP ei viitsita isegi normaalsete kätega enda korda oodata, vaid võetakse kiirelt järgmine käsi. Mängin väga palju 3bet pot'e keskmiste kätega (keskmised SC, any A, any K, 3betin neid MP3/CO vs BTN ja any PP any A 3betin BvB. Ja isolatsioon on ka väga lihtne raha. Enamus käsi saab preflop kätte või flop/turn, olenevalt flopist ja kas OOP või IP, kas saab cbetida ja kuidas villaini range hitib boardi. Kui ise oled agresiivne ja sulle vastu hakatakse, siis väga straight forward game, TPTK ja overpair on tihti easy fold, ei stäki kindlasti nendega ära.
      Ja lihtne on seal veel bluffi välja meelditada, kuna kui ei cbeti, siis arvatakse, et 3bettisin ainult panga varastamiseks.
      Siis vastased julgen arvata kuskil 30+% kordadest ei cbeti - nende preflop raise EP oli puhtalt et olla esimene kes varastab.
      Põhimõtteliselt on see varguse varguse varguse..... mäng, kuna on VÄGA palju nitte kes lihtsalt kaarte ootavad + vargad, pokkeri mängimisega vähe seost.
      Mis tavalises pokkeris võib õige olla, siis siin vale ja vastupidi.
      Mäng ise on küll FR, kuid julgelt võib mängida SH mängu.
      Mu statid on kuskl 26/17/10, aga vähesed kasutavad seal statte, kuna rege vähe vist (muidu kindlasti nähtaks mu statte ja hakatakse vastu, aga seda pole absoluutselt tehtud veel).
      Üldiselt igav aga hea rahategemis koht, actionit saab üli vähe.
      Täna/homme on puhkepäev pokkerist, ülehomme teen uue sessi rushi, siis vaatan, ehk miskit jääb silma + mõni mainimisväärt käsi.
      Ehk on ka mingeid soovitusi anda, mida oled märganud ja oma mängu sisse tuua?

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #4
        Re: RUSH poker

        Jätsin mainimata muidugi ühe suure eelise mis mulle VÄGA meeldib.
        KUI saab actionit, siis on hea keskenduda ainult sellele ühele käele, mitte 10+ lauda ei karju tähelepanu järgi. Saad kõik otsused ilusti rahus läbi mõelda, alati on see käsi ees, mitte et teed flopi otsuse ära ja siis kaob ta teiste laudade alla. Näed kui insta vastane oma liigutuse teeb jms üliolulist informatsiooni

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #5
          Re: RUSH poker

          NL50 SH.

          Saab ilusti hakkama ABC-ga. Hullude osas nagu sina tuleb muidugi adjustida - mul jooksevad statid lauda ja kohe näha, et mingi vana, kelle 3-bet on 8.0 kuid versus blind steal 3-bet on 25!!!, siis seal saab fantaasial lennata lasta sõltuvalt käest ja boardist. Enamuses mängin siiski fit&fold. Winrate OLI (rõhutan sõna "OLI") 50K käe peale tubli 17bb aga siis muutusin passiivseks callingstationiks, kes ei uskunud kedagi. Lihtsalt need õhuga lahmijad rikkusid mindseti ära. Praegu taas fit&fold ning asi toodab.

          Eks igaüks leiab ise endale tootva ja sobiva stiili. Minu jaoks on oluline, mis rushiga kaasneb - 2x kõrgem rakeback võimalik keskenduda ainult ühele lauale (kokku on mul 4 rushi akent lahti), miskipärast ka parem winrate (ehk on tobusid rohkem), kiirelt sisse, kiirelt välja.
          Last edited by rrrr; 19.05.10, 07:53.

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #6
            Re: RUSH poker

            mis proge rushis statte näitab? hem justkui ei näita ja seepärast olen seal nö pimesi mänginud

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #7
              Re: RUSH poker

              Algselt postitas runnar Vaata postitust
              mis proge rushis statte näitab? hem justkui ei näita ja seepärast olen seal nö pimesi mänginud
              Uenda HEM ära

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: RUSH poker

                NB! Pane kindlasti stattidesse playeri nimi. See on nö kontrolliks. Vahel on nii, et HEM peksab segast (eriti versioon 1.10.10) või ei jõua HEM sinu otsuse tegemise ajaks statte veel uute mängijate vastu vahetada.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #9
                  Re: RUSH poker

                  Viimasel ajal pisut olen ikka mänginud. NL10 - NL25

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #10
                    Re: RUSH poker

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    NB! Pane kindlasti stattidesse playeri nimi. See on nö kontrolliks. Vahel on nii, et HEM peksab segast (eriti versioon 1.10.10) või ei jõua HEM sinu otsuse tegemise ajaks statte veel uute mängijate vastu vahetada.
                    Mul on 1.11.01 beta ver. ja kuidagi ei saa tööle. keegi oskab aidata?

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #11
                      Re: RUSH poker

                      Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                      Mul on 1.11.01 beta ver. ja kuidagi ei saa tööle. keegi oskab aidata?
                      ahh nvm. 1.11.01 hud töötab aint vista/win7-ga. Downgradesin 1.10.06a peale ja funkab, aga siiski on buggine :/

                      Comment

                      • kroko_till
                        Jube Noob
                        • Jan 2009
                        • 121

                        #12
                        Re: RUSH poker

                        Mindseti turgutamiseks proovisin ka rushi ja väga meeldib. Hetkel kõva heater ka ja kaart jookseb nagu muda, aga üldiselt olen nitisem kui tavalises FR-is. Ma muidugi toksin NL5te seal aga ilmselt võib ka NL10 ära proovida. Tulin oma NL10 august madalama limiidi rushiga välja, 10k käe peale 20bb/100. Statid mul 9/7/2,5, varastan ja CBetin kõvasti.

                        Meeldib ka see, et igal hetkel saab mängimise korraks lõpetada, samuti ei pea tegelema tüütu table-selectioniga. Mõne vastase kohta on juba ka omajagu statte kogunenud aga üldiselt mängin ABC-d ja statte väga tõsiselt ei vaata, kui siis ainult stealimiseks ja sellele vastamiseks. Kõik käed näeb lõpuni, see on ka positiivne. Lisaks on seda hea toksida siis, kui tahad samas ka muud tegevust teha - teleka vaatamise kõrvale 1 laud võtta näiteks.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: RUSH poker

                          hehe, just mängisin $24 6-maxi rushi turnat. Päris fun ikka, nii kiirelt kõik edeneb. Kahjuks leidsin otsa TT vs KK kiirelt.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #14
                            Re: RUSH poker

                            Algselt postitas kroko_till Vaata postitust
                            Statid mul 9/7/2,5, varastan ja CBetin kõvasti.
                            lol

                            Comment

                            • kroko_till
                              Jube Noob
                              • Jan 2009
                              • 121

                              #15
                              Re: RUSH poker

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              lol
                              Steal 38%, Cbet 64%, buttonilt 25/17

                              Milles naerukoht? Mängin kas premiume või stealin, see et nitin ei tähenda, et kui ma potti lähen, siis ma suurema osa ajast ei stealiks või cbetiks ja see strateegia on hetkel ka 20bb/100 jooksnud..

                              Comment

                              Working...