AKs vs uue ajastu SS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    AKs vs uue ajastu SS

    Kuna tegemist Starsi 40-100bb laudadega, siis tegemist pmst shortiga, kes sisse istus miinumiga (huvitav, kas selliste kohta tasub öelda SS või pooliku stäki vana?)

    Peale 37-38kätt statid tal 16/13/0 3bettinud varem pole.

    Kas call või fold ja millise range peale vastase paned?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 653823
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $16.65
    Hero (MP1): $62.60
    MP2: $51.10
    CO: $23.65
    BTN: $52.20
    SB: $30.70
    BB: $52.00
    UTG: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with A K
    2 folds, Hero raises to $2, 1 fold, CO raises to $23.65, 3 folds
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: AKs vs uue ajastu SS

    Ma pole vist kunagi elus FR cashi mänginud netis, aga kas ma panen mööda kui ma pakuks ta rangeks TT+ AQs+?

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: AKs vs uue ajastu SS

      Mina calliks AKs küll shorti all in. :)

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #4
        Re: AKs vs uue ajastu SS

        Kui sa tahad teaduslikult asjale läheneda, siis võta oma openraise range MP pealt ja pane vastase rangesse kõik käed, millel on vähemalt 52-53% equity sinu range vastu. Teine võimalus on lihtsalt sisetunde järgi aimata.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: AKs vs uue ajastu SS

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Ma pole vist kunagi elus FR cashi mänginud netis, aga kas ma panen mööda kui ma pakuks ta rangeks TT+ AQs+?
          AQs vaevalt. pakun, et range oleks QQ/KK/AA/AK. harvemal juhul JJ. TT ei usu.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: AKs vs uue ajastu SS

            sellised shoved imo suht nutsi l2hedased .. shorty ei oska mudu moodi m2ngida vms. ..
            imho fold

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: AKs vs uue ajastu SS

              Lasin kiirelt stovest läbi ja tulemus üsna lihtne, juhul kui AQ on tal ranges, siis on call kasumlik, kui ei ole, siis on kahjumlik, isegi kui keskmised poketid tal ranges on. Selle info järgi kipuks vist nagu foldima, olgugi et lauas olles vist tahaks nagu callida ilma nii pikemalt järelemõtlemata...

              half stack ka põmst, kisub nagu foldi...

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: AKs vs uue ajastu SS

                no jah...käed võivad olla AA,KK,AK,QQ,JJ AQs ?

                AA taga
                KK taga
                AK split
                QQ coin
                JJ coin

                AQs ees

                seega fold vast

                Comment

                • Strateeg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2009
                  • 303

                  #9
                  Re: AKs vs uue ajastu SS

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Peale 37-38kätt statid tal 16/13/0 3bettinud varem pole.
                  Selle info põhjal imho fold.
                  edit: range paneks JJ+ ja AK

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: AKs vs uue ajastu SS

                    Miks Te kõik nii kindlad olete, et tal tasakaalustatud range on?

                    Näiteks mid pairidega kardab, et 3bet callitakse ja näiteks kui tuleb kõrge flop ei oska midagi teha. AA ja ka näiteks KK-ga 3betib väiksema summa, et "kaasa meelitada".

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: AKs vs uue ajastu SS

                      KK+ on siin pigem väga harva (meil blocker ja milleks KK+ 46bb shoveda?). Tundmatu vastu arvan, et meil on tugeva range vastu ~50% natuke siia-sinna. Näiteks nitise range {AdAh,KdKh,QQ-JJ,AKs,AKo} vastu 47%, aga ta võib vabalt Ax ka shoveda. Kui mindset on hea, siis ma üsna tihti Ax lootuses callin, sest flippi ma ei karda.

                      EDIT: Rake arvesse võtmata on meil vaja 45% eq.
                      Last edited by Pahvak; 23.04.10, 08:56.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: AKs vs uue ajastu SS

                        lets gamble - call
                        isegi kui AQ ta ranges ei ole siis saab short vähemalt normaalseks stackisk

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #13
                          Re: AKs vs uue ajastu SS

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          lets gamble - call
                          isegi kui AQ ta ranges ei ole siis saab short vähemalt normaalseks stackisk
                          Reeglina lasevad nad ju pärast double upi saamist lauast jalga

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: AKs vs uue ajastu SS

                            no seda parem.

                            Comment

                            • Marek
                              Jube Noob
                              • Jan 2009
                              • 110

                              #15
                              Re: AKs vs uue ajastu SS

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              meil blocker
                              Nii palju kui ma olen nl25/50 näind ei loe blockerid sittagi, kui nit shoveb on tal ikkagi AA/KK alati.
                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              ja milleks KK+ 46bb shoveda?
                              Mis küsimus see on? Miks peaks ta üldse midagi shovema? Fakt on see et shovetakse enda AA/KK pre ja väga tihti


                              Isegi kui vastase rangeks panna JJ+, AK oleme maas

                              equity win tie pots won pots tied
                              Hand 0: 42.806% 27.76% 15.05% 51337164 27822786.00 { AKs }
                              Hand 1: 57.194% 42.15% 15.05% 77946096 27822786.00 { JJ+, AKs, AKo }

                              Imo on see fold kuna preflop shoved on nutsid ja liiga harva leiab A2o tüüpi üllatusi

                              Comment

                              Working...