NL25 AA vs NIT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #16
    Re: NL25 AA vs NIT

    palun leits, ära levelda, tekitad segadust

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: NL25 AA vs NIT

      mina olen täheldanud selliseid donkbette reg nittide poolt ka mastitõmbega koos ülekaartidega. hetkel võis tal vabalt olla AK-s, AQs, KQs, AJs jne. lisaks mainitud 77.
      ma oleks ka raisinud.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #18
        Re: NL25 AA vs NIT

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        palun leits, ära levelda, tekitad segadust
        polnd level .. kui mul on utnne et tal on set, siis ma foldin ikka

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #19
          Re: NL25 AA vs NIT

          Kui ma tõstaks niti $4le ja ta callib/raiseb siis ma ei teaks ikka mida edasi teha, sellisel boardil stackida oleks veits kahtlane, keegi kahjuks seda ei seletanud. Ma olen ju ainult $1 sisse pannud. Isegi kui ma ees võin olla siis mõistus ütleb, et oleks +EV teadmatuses foldida. :\

          Ma ei kaitse enda seisukohta ega midagi, aga keegi võiks rääkida siis, kuidas ta seda kätt mängiks (kas siis showdownini või mitte)
          Last edited by $Lauri$; 08.03.10, 19:51.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #20
            Re: NL25 AA vs NIT

            Re-raise flopis ja 3betile foldime!?!?

            Comment

            • CheekyMullet
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 232

              #21
              Re: NL25 AA vs NIT

              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
              ? See ju üks sitemaid floppe üldse mulle
              Milline flop on siis sinu arust niti vastu hea?

              Comment

              • Strateeg
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2009
                • 303

                #22
                Re: NL25 AA vs NIT

                Algselt postitas $Lauri$
                Sa mõtled 2beti?
                Tema donkbet- 1bet, sinu raise ehk 2bet ja tema omakorda reraiseb ehk 3betib Sind, nii et ta mõtles 3beti. Preflop loetakse BB postija 1betiks ja kui sina openraised siis see on 2bet ja vastase reraise on 3bet.

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #23
                  Re: NL25 AA vs NIT

                  flopi fold on way too weak, ükskõik kelle vastu

                  flopil raisedes on raske saada nõrgemaid käsi callima, aga samas callides paneme end raskesse olukorda kui ta turnil uuesti betib ning kui ta checkib, siis on jällegi raske väärtust saada niti vastu. Seega raiseks flopi, et saada mõnikord valued TT-QQ-lt ja et korjata surnud raha. Kui ta 3-betib, siis on easy fold.

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #24
                    Re: NL25 AA vs NIT

                    Okei, aitäh kõigile vastanutele.

                    Comment

                    Working...