NL25 AA vs NIT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $Lauri$
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 479

    #1

    NL25 AA vs NIT

    Vastane 9/7/2 800 kätt, cbet ka kesine 40%. Ei osanud midagi teha. Mõtlesin, et odavam foldida. Hiljem hakkasin käe üle mõtlema, aga ei mõelnud midagi välja.

    PokerStars, $0.10/0.25 Hold'em Cash Games, 9 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    machineman11 (SB): $21.85
    drewbabez (BB): $26.75
    Izzzaaa (UTG): $28
    renaldojr (UTG+1): $68.80
    ludwiss (MP1): $15
    Mozman83 (MP2): $5.15
    wallycleaver (MP3): $25
    HERO (CO): $34.30
    Bumsfallara (Button): $12.90

    Dealt to HERO A A

    Pre-flop:
    (5 folds), HERO raises to $1, (2 folds), drewbabez calls $.75

    Flop: ($2.10) 6 8 9 (2 Players)
    drewbabez bets $1.25, (1 folds), drewbabez returns $1.25

    Results:
    drewbabez wins $2
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #2
    Re: NL25 AA vs NIT

    Ma oleks flopid 3betinnud 3.50 peale, kui väga valusalt vastu hakatakse, siis mõtleks vbla foldi peale aga nooo flopis loobuda...vist vara :)

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #3
      Re: NL25 AA vs NIT

      omg, sa paned ta tõesti seti peale kohe ainult seepärast, et ta nit on? Kindlasti 3bet otsa. Ilmselt tal mingi pildipocket või tõmme või mis iganes. Ma olen kindel, et flopis oled sa ees. Kui sa sellisel flopil ässad ära viskad siis miks sa üldse seda kätt mängisid? :o

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL25 AA vs NIT

        sellise niti donkbet on tavaliselt mingi overpair.. TT-JJ antud juhul. Ta ei tea kus ta on ja donkab kohe alguses. Võib ka olla 77 ja tahab ise odavamalt turni näha kui sina seda lubaksid. Igastahes raise otsa ja siis saab edasi vaadata.

        edit: FMY
        Last edited by k2snakalle; 08.03.10, 17:25.

        Comment

        • $Lauri$
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 479

          #5
          Re: NL25 AA vs NIT

          oitarvi: Mis mõttes sellisel boardil? See ju üks sitemaid floppe üldse mulle
          k2sna: pole ju donkbet, tavaline cbet.

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #6
            Re: NL25 AA vs NIT

            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
            oitarvi: Mis mõttes sellisel boardil? See ju üks sitemaid floppe üldse mulle
            k2sna: pole ju donkbet, tavaline cbet.
            Minumeelest eriti pöörfi flopp sinujaoks, eriti veel niti vastu. Oleks mingi fish siis oleks tal kindlasti juba rida või tõmbed vms. Pakun tal ka mingi overpair. Niiet nupud sisse. Kui tõesti tal set? (mis väga kahtlane tegelt) siis cooler.

            Cbet ju on siis, kui tema tõstis ja teeb jätkupanuse. Aga antud juhul tõstsid sina preflop ja tema flopis panustas esimesena siis see on donkbet imo.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: NL25 AA vs NIT

              Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
              k2sna: pole ju donkbet, tavaline cbet.
              sina tõstsid pf ja tema leadis välja flopis ,seega donk bet tema poolt.

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #8
                Re: NL25 AA vs NIT

                Jah, mõtlesin, et donkbet on potsize lead out.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: NL25 AA vs NIT

                  Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                  k2sna: pole ju donkbet, tavaline cbet.
                  Misasja? Ta callib sinu tõste PF ja siis lükkab ise kohe sisse..ehtne donkbet!

                  Selline nit suht kindlalt ei mängi oma setti niimoodi. Ise lükkaksin raise sisse ja kui shoveb, siis ei tea kumb on õige, et kas call või fold. Ise ilmselt siiski pika mõtlemise peale foldiks, kuigi uskuda ei taha, et tal see set.

                  Kui ta callib ning tuleb mingi blank kaart mis talle rida ei anna ja checkib, siis panustaks uuesti.

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #10
                    Re: NL25 AA vs NIT

                    Kui mu 3beti callib/raiseb siis ei paneks enam sentigi sisse. Antud juhul tal väidetavalt oligi set, panigi mõtlema, kas sellisel nitil on alati sellises olukorras set või ainult juhus.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: NL25 AA vs NIT

                      üks käsi mis ma jätsin mainimata.. tal võib olla ka AKs, AQs ja võib mastitõmbel olla

                      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                      Antud juhul tal väidetavalt oligi set.
                      Küsisid chatis?

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #12
                        Re: NL25 AA vs NIT

                        Jah

                        Comment

                        • oitarvi
                          Vana Tegija
                          • Jan 2009
                          • 1231

                          #13
                          Re: NL25 AA vs NIT

                          Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                          Antud juhul tal väidetavalt oligi set, panigi mõtlema, kas sellisel nitil on alati sellises olukorras set või ainult juhus.
                          lol. Pokkerimängijat jah räägivad alati tõtt.
                          Väga vabalt võis tal overpair olla. Sellistes olukordades sellise vastase vastu ei saa lihtsalt AA-d ära visata. 3beti oleks võinud ikka otsa lükata ja kui ta shovenud oleks siis maitsete asi, kas callida või mitte. Kui tõesti tal set siis note külge.
                          Hakkad igakord selliste floppide peale oma KK+ ära viskama, kui nit vastas? -ev pikemas perspektiivis pigem.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: NL25 AA vs NIT

                            Sa õigustad oma staatust siin :D (see ei ole mõeldud solvanguna)

                            Aga käe kohta...raise flop on miinimum mis siin käes teha saad ja pead. Sellised poisid mängivad oma KK ja QQ ka vahest nii. Sellise donkbeti peale võid foldida oma AK ja muu range millega sa PF tõstad, aga kindlasti mitte AA. Kuigi ka selle muu rangega paneks ma suht 100% otsa sellistele donkbettidele. Eriti nittidele, sest nad foldivad veel kergemini kui suvaline lammas.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: NL25 AA vs NIT

                              wp .. ise foldin ka

                              Comment

                              Working...