200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

    BB (squeezer) on tight regular, kes vaevalt light squeeze oskab. MP2 on ilmselge shortstacked fish ja button on ka TAG regular.

    Küsimus:
    1. Mis teete flopil?


    Cake Poker $200.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 555777
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $28.00
    BTN: $271.30
    SB: $256.35
    BB: $219.93
    Hero (UTG): $200.00
    UTG+1: $167.12
    UTG+2: $333.35
    MP1: $438.05
    MP2: $85.40

    Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with J K
    Hero raises to $4, 3 folds, MP2 calls $4, 1 fold, BTN calls $4, 1 fold, BB raises to $12.50, Hero calls $8.50, MP2 calls $8.50, BTN calls $8.50

    Flop: ($51.00) A 4 T (4 players)
    BB bets $25.50, Hero ???
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

    Kuigi standardlahendus on (on või?) alati combodrawsid agressiivselt mängida, siis ma praegu ehk calliks, sest võib-olla tahab keegi tagant veel raha sisse panna.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Kuigi standardlahendus on (on või?) alati combodrawsid agressiivselt mängida, siis ma praegu ehk calliks, sest võib-olla tahab keegi tagant veel raha sisse panna.
      MINU ARVATES (lükake ümber või toetage ja tõenäoliselt järgmise väide on vastus flopi kõigule) combodrawde agressiivne mängimine on õigustatud kui pangas on sitaks surnud raha (näiteks 3betted potis floppad combodraw) või mängijad oskavad käsi lugeda. Viimasel juhul on siis miximiseks, et sind ei saaks alati mega-tugeva käe peale panna.

      Cakes õnneks vett segama ei pea ja seega viimasele põhjusele tõmbaks kriipsu peale.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

        Kas utg avang ja raise callimine on standard v?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

          UTGl-t avang on minu jaoks standard, call üldjuhul mitte aga selles käes pärast UTG squeeze oli pangas $25.5, BB suhtes effektiivsed stäkid $196 ja callida $8.5. See teeb minimaalseks implied oddsideks BB suhtes 221.5 : 8.5 ehk 1:26. Kui shortie tagant läheb all-in siis implied oddsid kaovad (siis foldin anyway, kui teised callivad ja callin shortie maha, kui teised foldivad -- seega implied oddsidele see eriti ei mõju) aga kui keegi peaks veel callima siis tõusevad implied oddsid veelgi.

          Meil on suited-connector, mis floppab mastõmbe 11% ajast (1:8) ja OESD ka miski 6-7% ajast siis ma arvan, et call on kasumlilk.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

            Arvestades vastase tihkust ja tema kuvandit sinust sellises positsioonis antud boardil, kas on üldse reaalne, et ta siin veel multiway potis tõmbega donkama hakkab?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Arvestades vastase tihkust ja tema kuvandit sinust sellises positsioonis antud boardil, kas on üldse reaalne, et ta siin veel multiway potis tõmbega donkama hakkab?
              Kui mina nii konkreetseid vastuseid teaks siis ma ei postitaks kätt. Miks Te vastate küsimusele küsimusega!

              PS! Keegi ei donganudki siin käes.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                Üks loll (praegu mina) jõuab küsida rohkem, kui sada tarka vastata. Luban edaspidi HOOLEGA käe läbi vaadata, enne kui lõuad lahti teen.

                P.S. De Gaulle kunagi ütles, et vastuseid ilma uute küsimusteta leiab kirikust!

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #9
                  Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                  BB (squeezer) on tight regular, kes vaevalt light squeeze oskab

                  Ma ei saa absoluutselt aru... Ütled sellise lause ja siis callid KJs-ga, et mängida 3beted poti, kuigi tead, et vastase range on ülitight. Pluss tõid ise välja statistika enda draw floppamise tõenäosuse kohta, mis pole sugugi suured ja mis on endiselt siiski kõigest drawd, mida ei saa madala SPR-i pärast väga efektiiselt mängida (nagu sa ise antud juhul flopis kogesid, callisid lootes mingit head drawd flopata ja nüüd kui see juhtus, ei oska sa midagi peale hakata). Fold pre.

                  As played, siis ma ei näe mõtet sellel flopil commitida, olles nii multy-way, sest meil pole imo siin erilist fold equityt. Muidugi raise ja get the money in ei saa väga suur viga olla, sest meil on equityt selle eest palju. Peame $50 juurde võitma, et flopil call oleks kasumlik ja arvestades, et turnil oleks pot vähemalt $100, ei tohiks see imo monster probleem olla.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                    Mida sa ajad? 1:26 implied oddsid on ju täpselt sama kui keegi avab 100BB stackidega 4BB. Foldid siis ka KJs w?

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #11
                      Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                      SPR makes all the difference.

                      Flatides on sul võimalus pot stealides maha võtta, ehk siis fold equityt. 3beted potis on aga nii palju raha juba sees, et 100bb stackidega implied oddside algne mõte "panna vähe raha sisse, et võita palju" hakkab uduseks muutuma, kuna post-flop actionid nõuavad reeglina suurt osa su stackist. Rääkimata olukordadest, kus sa kaotad raha flopates mingi paari, sest oled dominated, mistõttu ma ise jah foldin KJs 4bb avangule, kui tean, et vastase range on ülitight. Ma ei väida, et mis ma teen on õige, loon kõigest diskussiooni ja tervitan hea meelega poste, mis mu väite ümber lükkavad.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                        See, et vastase range on ülitight ongi ju suurim faktor, miks callida? KJ on veitsa halb näide oma dominating issuedega, aga kui herol oleks 85s ja keegi, kelle range oleks QQ+,AK avaks 4xbb UTG-lt, siis ju clear call? Point on aga selles, et 2-bet pottides nii tighte rangesid ei kohta, 3-bet potides küll.

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #13
                          Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                          Nagu sa ütlesid, siis 85s on callimiseks parem kui KJs imo.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                            Suurt vahet ei ole, kui sa oled võimeline vastase range'i ka peale floppi endale teadvustama ja top-paare foldima.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: 200NL: Kuningliku Mastireatõmme - kuidas mängite?

                              Usu mind, et Cakes ma suudaks nii kenasti oma käe maha panna.

                              Comment

                              Working...