NL50 str@flush draw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #16
    Re: NL50 str@flush draw

    Algselt postitas Provoker
    natuke OT aga pealkiri on tiba eksitav

    rida mastitõmbel???

    Sisu vaadates on kõik selge.
    @ asemel pidi olema &

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: NL50 str@flush draw

      Algselt postitas lenC
      fold on halb, pange tähele, et CO pani blindi mängu tulles, ehk on halb mängija, kelle ranges on igasuguseid K6o-sid jne. Samas vist toorelt calliks, lootes, et UTG+1 kütab sisse, mõlemal made handid ja equity oleks 50:25:25 ja saaks 2 stacki kui hitiks. Ehk siis 3-way actioniga monsterdraw fold flopil on crap.
      CO-lt postitamine ei tähenda eriti midagi, seda teevad isegi 2PT/BB+ mängijad kõrgetes limiitides, rääkimata mikrotasemete nittidest.

      Ma kardan seda, et ühest küljest võib su mastitõmme olla domineeritud, teisest küljest kõik su paaride oudid surnud. CO kohta on meil ka statid, kes paistab olevat nit, me ei ole commited ja pannud sisse ainult paar big blindi (tean, et see on vale ütlemine ja see palju me sisse oleme pannud pole oluline aga nii saab paremini tuua välja asjaolu, et pot oddsid ei ole meile piisavad), taga 2 meest lähevad hulluks kui veel 3 mängijat (koos meiega) järel actida - mina ei suuda uskuda, et me kuidagi saame siin long runnis kasumit näidata.

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #18
        Re: NL50 str@flush draw

        Vastas set, see on kindel, kas siis ei ole meil mõtet pushida?
        potis juba ju 18 taala. Kui veel kolmas ka kaasa tuleb, siis on oddsid ju päris head?
        Mina sellist "keerulisemat" matemaatikat siin ei jaga(pigem ei taha jagada), aga kui mängin 12 kauda korraga, siis ei näe siin foldi kohta.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #19
          Re: NL50 str@flush draw

          Algselt postitas ranka
          Ma kardan seda, et ühest küljest võib su mastitõmme olla domineeritud, teisest küljest kõik su paaride oudid surnud. CO kohta on meil ka statid, kes paistab olevat nit, me ei ole commited ja pannud sisse ainult paar big blindi (tean, et see on vale ütlemine ja see palju me sisse oleme pannud pole oluline aga nii saab paremini tuua välja asjaolu, et pot oddsid ei ole meile piisavad), taga 2 meest lähevad hulluks kui veel 3 mängijat (koos meiega) järel actida - mina ei suuda uskuda, et me kuidagi saame siin long runnis kasumit näidata.
          Tõesti nii, pigem fold :o... Kuigi algul vaatasin isegi, et muidugi nuppude panemise koht. Pelgalt set'i vastu jääme siin enam-vähem mänguga tasa(võiduks ~42%+ vaja ja ~42% ka umbes on), aga kui osad oudid surnud või kolmas mängija tuleb kaasa A X , K ,X käega, siis 89s (25-26%) teeb juba selgelt -ev mängu.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: NL50 str@flush draw

            CO-lt postitamine(või ükskõik kust) on täiesti -EV ja kardan, et need 2ptbb vennad, kes nii teevad lihtsalt ei viitsi BB-d oodata :) . Mis tähendab, et ~90% tõenäosusega on tegu fishiga(mina olen palju 50NL-i mänginud ja pole näinud ühtegi head mängijat vabatahtlikult blindi panemas). Ja kuna ta ei raisenud, siis pigem readin CO-i 2-pair handi peale. Teiseks UTG+2 kes minraiseb, on samamoodi tõenäoliselt halb mängija ja enamus halvad mängijad mängivad monsterdrawsid üliagressiivselt tehes oluliselt suuremaid re-raise'e kui muidu.

            Kui mu read on enam-vähem korrektne, siis oleme umbes sellises seisus:

            Hand 0: 45.736% 45.74% 00.00% 413 0.00 { 9c8c }
            Hand 1: 45.626% 45.63% 00.00% 412 0.00 { 7d7h }
            Hand 2: 08.638% 08.64% 00.00% 78 0.00 { Kh6d }

            Ja mees peab oma readi usaldama! :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: NL50 str@flush draw

              EDIT: Esmalt panin posti aga mul endal stoves oli viga sees

              Meil on readid olemas - CO on miski 22/5/3 tüüp ja UTG+1 on fish. Ja mängisin nats stovega ning sain isegi equity veel parema.

              Kuna CO paistab tight-ass olevat, siis ta KÕIGE TUGEVAM range oleks: 77-66,K7s-K6s,76s,K7o-K6o,76o (KK võtsin välja, kuna tõesti ei usu seda). Sama range on ka fishil ja sinna lisasin ka KK, Ac9c, AcKc: KK,77-66,AcKc,Ac9c,K7s-K6s,76s,K7o-K6o,76o

              Selliste rangede vastu nätiab mu stove:
              Kood:
              	equity 	win 	tie 	   pots won 	pots tied	
              Hand 0: 	47.173% 	47.17% 	00.00% 	    306697 	    0.00 { 9c8c }
              Hand 1: 	24.352% 	20.87% 	03.48% 	    135692 	  22638.00 { 77-66, K7s-K6s, 76s, K7o-K6o, 76o }
              Hand 2: 	28.475% 	24.99% 	03.48% 	    162495 	  22638.00 { KK, 77-66, AcKc, Ac9c, K7s-K6s, 76s, K7o-K6o, 76o }

              Seega equityt on meil nagu muda, ranged on neil veel loosemad (mis tegelt eriti enam midagi ei mõjuta) ja tundub, et ikkagi on SHOVE, millega foldime välja drawd, mis meid domineerivad ja käed, mis peaksid pot oddside järgi callima: 67, K6. Seega on see ikkagi SHOVE.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #22
                Re: NL50 str@flush draw

                Algselt postitas lenC
                Kui mu read on enam-vähem korrektne, siis oleme umbes sellises seisus:

                Hand 0: 45.736% 45.74% 00.00% 413 0.00 { 9c8c }
                Hand 1: 45.626% 45.63% 00.00% 412 0.00 { 7d7h }
                Hand 2: 08.638% 08.64% 00.00% 78 0.00 { Kh6d }

                Ja mees peab oma readi usaldama! :D
                Pakun, et reeglina CO ikka foldib 2paari kui hero nüüd edasi prõmmib ja UTG+2 kaasa tuleb.
                Seega jääb 89s vs set, mis on 42% vs 57% ja arvestades pot oddse oleme mänguga enam-vähem nullis.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: NL50 str@flush draw

                  Algselt postitas levis
                  Pakun, et reeglina CO ikka foldib 2paari kui hero nüüd edasi prõmmib ja UTG+2 kaasa tuleb.
                  Seega jääb 89s vs set, mis on 42% vs 57% ja arvestades pot oddse oleme mänguga enam-vähem nullis.
                  See 89s vs set on ju kõige-kõige halvem olukord (worse case), on nii? Kui kõige halvemas olukorras jääme nulli siis ei tohiks enam küsimust olla, sest alati ei ole kõige halvem olukord :)

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #24
                    Re: NL50 str@flush draw

                    Algselt postitas ranka
                    See 89s vs set on ju kõige-kõige halvem olukord (worse case), on nii? Kui kõige halvemas olukorras jääme nulli siis ei tohiks enam küsimust olla, sest alati ei ole kõige halvem olukord :)
                    Ei. A K on 10% rohkem equityt hero vastu.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #25
                      Re: NL50 str@flush draw

                      Algselt postitas lenC
                      Ei. A K on 10% rohkem equityt hero vastu.
                      Jah, igasugune K x või kui ühel set ja teisel K x , selgelt -ev
                      Või kui ees on 2all-in'i, siis CO võib ka A x käega kaasa tulla ning jällegi -ev

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #26
                        Re: NL50 str@flush draw

                        no krt, kui sa mängid rohkem kui 4 lauda korraga, siis on see insta push. lihtsalt raske on selle limbi korral rohkem flopist nõuda...

                        Comment

                        Working...