NL50 str@flush draw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    NL50 str@flush draw

    Mida teeksite siin? Fold,nupud või call?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($6.76)
    Hero (UTG+1) ($58.55)
    UTG+2 ($53.57) 44/13/3 400 kätt
    MP1 ($51.78)
    MP2 ($169.32)
    MP3 ($48.75)
    CO ($50.50) 22/5/3 400 kätt
    Button ($48.95)
    SB ($93.11)
    BB ($40)

    Preflop: Hero is UTG+1 with 8, 9
    1 fold, Hero calls $0.50, UTG+2 calls $0.50, 3 folds, CO (poster) checks, Button calls $0.50, SB calls $0.25, BB checks

    Flop: ($3) 6, K, 7 (6 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, UTG+2 raises $3, CO raises $11, 3 folds, [color=#666666][i]Hero??

  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: NL50 str@flush draw

    obv nupud.

    Comment

    • peokuningas
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 444

      #3
      Re: NL50 str@flush draw

      Sul on nuts ja sa tahad foldida ???

      Ship it baby

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL50 str@flush draw

        Nupud muidugi, ideaalne flopp 89s jaoks.

        Uhh, ja mina isiklikult ei limbiks, iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija saab pika peale aru, et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.

        Ja mina isiklikult oleks flopis rohkem bettinud (kuskil 2,5 näiteks), aga eks see on ka maitse asi.

        Seti vastu oled küll veits taga, aga vabalt võivad mõlemad vennad kaasa tulla ja seega tekib lisaraha potti.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL50 str@flush draw

          utg+1 89s limp .. AIAIAIAI
          flopilt obv nupud

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: NL50 str@flush draw

            Algselt postitas Vapsik
            Uhh, ja mina isiklikult ei limbiks, iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija saab pika peale aru, et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.
            Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
            Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
            Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #7
              Re: NL50 str@flush draw

              set on raudselt vastas, aga ikkagist nupud. raha on potis.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL50 str@flush draw

                Algselt postitas levis
                Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
                Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
                Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.

                89s-iga ei tasugi ju iga kord tõsta.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: NL50 str@flush draw

                  Algselt postitas Vapsik
                  Nupud muidugi, ideaalne flopp 89s jaoks.
                  ...et Sa limbid väikese pocketiga ja/või siis SC-dega ning sellisel juhul ei ole väga rakse Sinu vastu mängida, kui näiteks hilisemalt positsioonilt tõsta. Aga see on maitse asi ja eks ta sõltub ka lauast.
                  Miks sa arvad et ma limbin väikese poketiga?
                  Selle kindla käe kohta võin öelda, et üldiselt nii ei mängi aga hetk nõudis natuke süsteemi tegema

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL50 str@flush draw

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    Miks sa arvad et ma limbin väikese poketiga?
                    Selle kindla käe kohta võin öelda, et üldiselt nii ei mängi aga hetk nõudis natuke süsteemi tegema
                    Ei olegi kindel selles, seepärast paningi ja/või :)
                    Ära pahanda :)

                    Lihtsalt on selline mulje jäänud starsist, et sc limpijad teevad sama pp-dega.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #11
                      Re: NL50 str@flush draw

                      mis siis juhtus, ega sa ei foldinud ju?

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #12
                        Re: NL50 str@flush draw

                        kuna olin saanud haledaid biite terve päeva siis olin paigast ära ja foldisin see pärast panin ka selle käe siia üles. Muideks turni kaarti nägin kah ja see oli K

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: NL50 str@flush draw

                          Ma läpparis puudub stove jne aga sisetunne ütleb, et see on fold.

                          EDIT:

                          Algselt postitas levis
                          Samas kui tõsta UTG+1 nii laia rangega, siis iga HUDi kasutaja ja tähelepanelikum laua uurija 3betib sind lightilt ;D
                          Endale mul meeldib võimalikult palju miksida mängu ja seda just EP-st mängides, et mingi % limp, mingi % raise ja seda kõigega mida otsustab EP mängida. Nüüd kui mõni 3bet lover tõstab, siis limp korral pole pot veel suur ja võib minna ka 89s-ga limp/raise peale ja sama saab teha ka monsteriga, võtku vastane siis kinni, et mis sul parasjagu on :)
                          Aga kui open raised näiteks 89s-iga ja keegi 3betib, siis on väga raske seda kätt edasi mängida.
                          Selle mehe jutt on õige :) See limpimine ja ka open-limpimine ei ole halb, kui seda õigesti teha aga open-raise on eelis on see, et on FEd + ei pea hakkama mixima.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: NL50 str@flush draw

                            fold on halb, pange tähele, et CO pani blindi mängu tulles, ehk on halb mängija, kelle ranges on igasuguseid K6o-sid jne. Samas vist toorelt calliks, lootes, et UTG+1 kütab sisse, mõlemal made handid ja equity oleks 50:25:25 ja saaks 2 stacki kui hitiks. Ehk siis 3-way actioniga monsterdraw fold flopil on crap.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: NL50 str@flush draw

                              natuke OT aga pealkiri on tiba eksitav

                              rida mastitõmbel???

                              Sisu vaadates on kõik selge.

                              Comment

                              Working...