2 n2dalat bad run ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #16
    Re: 2 n2dalat bad run ?

    miks?
    kui ma mängin netis nl200 ja mul on roll 5k siis ma kaotan sealt meeleldi mingi 2,5k vms ära ja siis ligun nl100. siis hävin veel umbes kilo ja liigun juba nl50. siis mängin seal paar kuud (tase on juba nõrgem), ja hävin veel mingi seitse sotti, siis liigun nl20sse. Sinna jään püsima, sest regularid on nii halvad.

    Comment

    • donkihott
      Jube Noob
      • Mar 2015
      • 118

      #17
      Re: 2 n2dalat bad run ?

      Totaldonk, nimi on sul hästi valitud.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #18
        Re: 2 n2dalat bad run ?

        :)

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #19
          Re: 2 n2dalat bad run ?

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          Sinna jään püsima, sest regularid on nii halvad.
          NL20 Lõpuboss confirmed. :)

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #20
            Re: 2 n2dalat bad run ?

            nl50 nüüd!

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #21
              Re: 2 n2dalat bad run ?

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust

              Kõige pikemad downerid on pool aastat mul olnud
              ROFL,EI BIIDI ON SELLE NIMI :)

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #22
                Re: 2 n2dalat bad run ?

                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                ROFL,EI BIIDI ON SELLE NIMI :)

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #23
                  Re: 2 n2dalat bad run ?

                  Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                  ROFL,EI BIIDI ON SELLE NIMI :)
                  arvan sama :D:D kui sa just ei mänginud 15 kätt päevas

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #24
                    Re: 2 n2dalat bad run ?

                    Liitus 28.01.16
                    Esimene post:12:54
                    Viimase tegevuse aeg 28.01.16 13:33

                    lol.

                    Comment

                    • TrvP
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2012
                      • 409

                      #25
                      Re: 2 n2dalat bad run ?

                      Ma pole väga kaua siia sisse loginud. Aga kui selline special event, siis ütleks ka soovituse:"Kui sa ei suuda mitte kuidagi pokkeriga hakkama saada, siis lihtsam on õppida mõni eriala ja teenida sellega elatist."

                      Minul see on toiminud (usu või ei, aga palka saan tööl rohkem kui nl5-s mängides). Nüüd õnneks tõusis miinimumpalk ka.

                      Aga vahepeal ikka 4fun toksinud kaarte. Eile sain nt KK vs AK peksa, ulme. Vana hittis obvious riverisse krdima A. Mind valdas tol hetkel pettumus ja ilmselgelt Microgaming rigged, aga näed, olen esmaspäeval tööl ja isegi päike tuli välja.
                      Last edited by TrvP; 06.02.17, 10:18.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: 2 n2dalat bad run ?

                        õppisid eriala ja saad min. palka`?

                        Comment

                        Working...