2 n2dalat bad run ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RvR
    Räme Fish
    • Jan 2016
    • 1

    #1

    2 n2dalat bad run ?

    pelan pokerstarsi 0.10/0.25$
    ja nüüd saab varsti pea 2 n2dalat kui ei tule profitid brm langed ja langeb
    mai tea kas otsida uus sait v ei lihtsalt 2ra tydinenud sellest jamast.
    pelan premium k2si ja ikka kaotan p2evast p2eva....

    mul on set temal maja
    mul 2 paari temal k6rgem
    mul ak tal 58 tema v6idab
    KK tal JJ tema v6idab j2lle
    jne

    mida teha t6esti hakata nii j6hkralt foldima k6ike mida mul on read majad setid ?
    või on süsteem nii teinud et ainult "mina" ainukesena kaotaks siin maailmas ? :S

    pole tilti l2inud sellest aga v2ga j6hker on see asi ..

    2kki keegi oskab mind kuidagi aidata ?
  • Maku87
    Räme Fish
    • Mar 2014
    • 14

    #2
    Re: 2 n2dalat bad run ?

    Algselt postitas RvR Vaata postitust
    pelan pokerstarsi 0.10/0.25$
    ja nüüd saab varsti pea 2 n2dalat kui ei tule profitid brm langed ja langeb
    mai tea kas otsida uus sait v ei lihtsalt 2ra tydinenud sellest jamast.
    pelan premium k2si ja ikka kaotan p2evast p2eva....

    mul on set temal maja
    mul 2 paari temal k6rgem
    mul ak tal 58 tema v6idab
    KK tal JJ tema v6idab j2lle
    jne

    mida teha t6esti hakata nii j6hkralt foldima k6ike mida mul on read majad setid ?
    või on süsteem nii teinud et ainult "mina" ainukesena kaotaks siin maailmas ? :S

    pole tilti l2inud sellest aga v2ga j6hker on see asi ..

    2kki keegi oskab mind kuidagi aidata ?

    Kui sa juba sellist juttu ajad, siis 0.10/0.25 on sinu jaoks liiga kõrge. (Ilma naljata)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3
      Re: 2 n2dalat bad run ?

      Lol 2 nädalat on beebi swing :D

      Kõige pikemad downerid on pool aastat mul olnud , see kuu näiteks ~50BI under EV ja ei ole üllatunud isegi

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #4
        Re: 2 n2dalat bad run ?

        Comment

        • lambitont
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1095

          #5
          Re: 2 n2dalat bad run ?

          ikka pillub sitta kodaratesse vahel. ma biitisin 25te soliidselt ja korra käis läbi 80k BE jooks. 400 dollarit kaotasin ka korra.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: 2 n2dalat bad run ?

            Ma kaotasin kunagi rahakoti ära.Mõnel lihtsalt ei vea.Aidata ei oska.

            Comment

            • donkihott
              Jube Noob
              • Mar 2015
              • 118

              #7
              Re: 2 n2dalat bad run ?

              Algselt postitas RvR Vaata postitust
              mul on set temal maja
              Krdi imelikud asjad ikka juhtuvad sukka. Parem loobu pokkerist.

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #8
                Re: 2 n2dalat bad run ?

                downereid juhtub, postita mõned käed ja proovi nl10

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #9
                  Re: 2 n2dalat bad run ?

                  Ma olen kogu aeg rääkinud, et pokerstars.ee-l on EV-d maha keeratud 0,2prossu.

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #10
                    Re: 2 n2dalat bad run ?

                    Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                    Krdi imelikud asjad ikka juhtuvad sukka. Parem loobu pokkerist.
                    Jep, OP enda välja pakutud idee saidi vahetamisest oleks aktuaalne kui sellised asjad juhtuma hakkavad.

                    Comment

                    • anatoli grinder
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 337

                      #11
                      Re: 2 n2dalat bad run ?

                      Foorum oligi juba päris surnud.

                      Comment

                      • r1v0
                        Julm Donk
                        • Jun 2012
                        • 93

                        #12
                        Re: 2 n2dalat bad run ?

                        Väga valus oli lugeda seda postitust. Palun käi emakeele tundides korralikult kohal. Mitte ükski downswing ei saa olla hullem kui täielik kirjaoskamatus.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #13
                          Re: 2 n2dalat bad run ?

                          Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
                          Väga valus oli lugeda seda postitust. Palun käi emakeele tundides korralikult kohal. Mitte ükski downswing ei saa olla hullem kui täielik kirjaoskamatus.
                          Valus huumorkäisid
                          Last edited by ropka11; 29.01.16, 13:33.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: 2 n2dalat bad run ?

                            Sessuhtes, et ilmselgelt tüüp on fish ja ei taju veel matsu.

                            Aga samad soovitused. Mängid liiga kõrgel ning soovitaks back to basic minna. Istu parem 200bi-ga Nl2 kui 15 bi-ga Nl25, mida sa ei biidi.

                            Lihtsalt jutt on fishile vastav, et most likely lased üle oma oskuste/limiitide.

                            Kindlasti tõmba/ost HEM/PT endale , vaata videosid ja õpi veits enne kui suuremaid kui NL5 limiite proovima hakkad :)

                            gl.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #15
                              Re: 2 n2dalat bad run ?

                              Oluline info BRMi kohta on, et see kehtib ainult võitvatele mängijatele.

                              Comment

                              Working...