nl10 KK preflop fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • player
    Räme Fish
    • Jan 2013
    • 16

    #1

    nl10 KK preflop fold?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com
    BB statid vpip 14 pfr 11 3bet 7,5 käsi 106
    BB ($21.16)
    UTG ($10.16)
    Hero (UTG+1) ($12.44)
    MP1 ($10.04)
    MP2 ($11.82)
    MP3 ($7.83)
    CO ($10.10)
    Button ($18.01)
    SB ($9.50)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, K
    1 fold, Hero bets $0.30, MP1 calls $0.30, 5 folds, BB raises to $1.50, Hero raises to $3.70, 1 fold, BB raises to $21.16 (All-In), hero?
    Mis oleks kõige parem mäng, kas call 3bet, 4bet fold, või 4bet call shove?
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2
    Re: nl10 KK preflop fold?

    No liin tundub nii tugev, väga kaheldav,et tal seal midagi peale AA on, arvestades seda,et ta 210bb shoveb.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: nl10 KK preflop fold?

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      arvestades seda,et ta 210bb shoveb.
      lol

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: nl10 KK preflop fold?

        mina ei tea kah, juba 4betid siis go broke

        flat parem vast jah

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: nl10 KK preflop fold?

          call, KK on liiga hea käsi :)
          oleneb palju eff stack on, mitte mitu bb'd tal on
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #6
            Re: nl10 KK preflop fold?

            Never folding 120bb stackiga.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #7
              Re: nl10 KK preflop fold?

              never 4bet folding lol. ära 4beti siis kui arvad, et aint ässade vastu saad stackid sisse.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8
                Re: nl10 KK preflop fold?

                IMO 4b fold kõige mõtetum nendest mängudest, sest sa pöörad väga hea value käe niimoodi täielikuks bluffiks.
                Sample on tegelikult 3b üle otsustamiseks väike ja üldse on 3b range üle otsustamine üks keeruline teema, sest sa ei tea selle sampli peale alati, kas tema 3betid on olnud lihtsalt meeletu hiiter ja value käed kõik, kas seal polariseeritud või depolariseeritud range jne.
                Ise kalduks lihtsalt 4b asemel 3b-i flattima setminemise eesmärgil. Kuna sa ise oled jutu järgi natuke scared money 200 bb deep ju siis on ka alust arvata, et KK ei ole just käsi, millega sa ennast kõige paremini seal tunned, siis miks mitte mängida seda vastavalt ja setmineda, kui mööda läheb ja vastane väga agromaan pole, siis saad vast sobivates olukordades ja vastavalt spr-le seal showdown valuena maha callida- nii hoiad nt. QQ ja vbl ka mingi osa õhku tema ranges.
                4b fold on mõeldav ainult väga kindla readi olemasolu korral, kui sa tead, et muude kätega kui AA ta seda ei teeks, siis on õige foldida kui setminemiseks õiget hinda ei saa. Ning tegelikult kui sa tead, et ainuke käsi, millega ta 4betiks on AA, siis obv ei ole mõtet teda 4bettida, sest ta foldib välja kõik muu kui AA ning jätkab AA-ga ainult ning 4b-ga raiskad raha sisuliselt.
                4b call shove kohta nii palju, et sa pead oletama, kas ta on võimeline 5b bluffima- EI USU, et nl10-s keegi sellise asja üle väga pead vaevaks ning lihtsam lahendus oleks foldida ja edaspidi mitte ennast keerulisse olukorda seada, sest see on üsna mittevajalik IMO.
                Kuigi mul calliti näiteks pre flop open shove KK-ga maha QQ-ga ning ma ei olnud enne seda tilt move ega midagi muud ebakorrapärast teinud mälu järgi. Seega väga palju taandub sellele kui hästi sa oma vastast tunned.
                EDIT: ähh unusta ära, mul jäi mulje, et oled deep. BB-l on siin tavaliselt AA. Vaata ka BB raise size- see on tavalisest oluliselt suurem ja ta on väga usin, et stack sisse saada.
                Last edited by Vandalar; 19.02.13, 20:12.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: nl10 KK preflop fold?

                  Otsi vigu mujalt kui KK foldimist pre.
                  Snap.

                  Comment

                  • Pudgehook
                    Jube Noob
                    • Apr 2010
                    • 190

                    #10
                    Re: nl10 KK preflop fold?

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    pikk jutt
                    ära setmine 3bet pottides
                    3better teeb 90% cbeti ja kui sa ei hiti,siis sa foldid ilmselt
                    seti hittimise tõenäosus on 1/8.5le .Keskmine 3bet on umbes 9-12bb.
                    Kui vastane läheks iga kord AI,siis jääksid ilmselt be,sest ka tema hitib maste,ridu,sete ja quadse,mis saavad su setist jagu
                    aga nüüd arvesta sisse nende 3bet bluffid ja näed kui palju raha sa tegelt kaotad

                    ja nl10s 5bet bluffitakse vahepeal ikka bvb olukorras,kui su 4bet range on suurem kui aa/kk

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #11
                      Re: nl10 KK preflop fold?

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      pikk jutt
                      [ ]200bb deep
                      [x]124bb deep

                      stackin KK preflop 100% ajast

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #12
                        Re: nl10 KK preflop fold?

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        [ ]200bb deep
                        [x]124bb deep

                        stackin KK preflop 100% ajast
                        sellega on kõik öeldud imo

                        Comment

                        • player
                          Räme Fish
                          • Jan 2013
                          • 16

                          #13
                          Re: nl10 KK preflop fold?

                          EI leidnud ka seal foldi, vastu oli ikka AA. Fold on selge viga nagu ma aru saan , aga vahel olenevalt vastasest seal callida 3bet, et saada valuet nõrgematelt kättelt(JJ QQ)? Veel huvitaks , et mis oleksid norm biitiva mängija statid full ringis (lähtudes siis microst), vpip, pfr, 3bet , fold to 3bet, AF, cbet F , cbet T , fold to cbet F, fold to cbet T, winrate?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: nl10 KK preflop fold?

                            Selliseid asju nagu normaalselt võitva mehe statsid ei ole olemas. Võita saab igat moodi väga erinevate stiilidega. Statsid on lihtsalt nende erinevate stiilide statistiline tulem.

                            Edit: va winrate. See katsu hoida seal 10-12bb juures, siis oled omadega mäel nl10 :)

                            Comment

                            • Pudgehook
                              Jube Noob
                              • Apr 2010
                              • 190

                              #15
                              Re: nl10 KK preflop fold?

                              statse pole mõtet väga taga ajada vaid pigem mängi nii,kuidas sa ennast mugavalt tunned.Kui sulle ei meeldi 3 bettida jj ja tt utglt avava niti vastu ,siis ära hakka 3bettima ,sest keegi foorumis ütleb,et 3bet peab olema teatud %.Pigem ürita mängida vähem laudu ja rohkem vastast.Esimene asi on tee selgeks,kas vastane on agressiivne või pasiivne.Vaata pigem vastase 3betti ja fold to 3bet ja cbet.80% cbet tüüpe hakka näiteks checkraisima.Kui pfr steal ja fold to 3bet on suur, siis hakka vastast 3 bettima rohkem.Ühesõnaga kui märkad vastastel nõrkusi ,siis proovi neid võimalikult palju ära kasutada.

                              Comment

                              Working...