Re: NL4- Set vs flush draw
Väike offtopic, aga üldse Carbonis mängitakse jõhkralt Slowplayd. Lihtsalt väga julm, mis käed tulevad välja ja tüübid lihtsalt ei panusta. Ma mujal pole seda märganud, aga tundub, et need ameeriklased mängivad teisiti. Päris tihti ma kaotan raha top pairiga kui lõpus tuleb välja, et tüübil on set kohe flopist. Ja mina rahulikult vaikseltpanustan. Keegi kuskil kaasa tuleb, siis on alati midagi jõhrat tekib juba tunne.
Väike offtopic, aga üldse Carbonis mängitakse jõhkralt Slowplayd. Lihtsalt väga julm, mis käed tulevad välja ja tüübid lihtsalt ei panusta. Ma mujal pole seda märganud, aga tundub, et need ameeriklased mängivad teisiti. Päris tihti ma kaotan raha top pairiga kui lõpus tuleb välja, et tüübil on set kohe flopist. Ja mina rahulikult vaikseltpanustan. Keegi kuskil kaasa tuleb, siis on alati midagi jõhrat tekib juba tunne.
Comment