NL4- Set vs flush draw

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • robert
    Julm Donk
    • Jan 2013
    • 48

    #1

    NL4- Set vs flush draw

    Merge Network $0.02/$0.04 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    MP2: $4.43
    CO: $9.06
    BTN: $3.69
    SB: $6.50
    BB: $4.00
    UTG: $2.48
    UTG+1: $4.10
    UTG+2: $4.57
    Hero (MP1): $3.38

    Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with 6 6
    UTG calls $0.04, UTG+1 raises to $0.12, UTG+2 calls $0.12, Hero calls $0.12, 2 folds, BTN calls $0.12, 3 folds

    Flop: ($0.58) K T 6 (4 players)
    UTG+1 bets $0.42, UTG+2 calls $0.42, Hero calls $0.42, BTN raises to $1.20, UTG+1 folds, UTG+2 folds, Hero calls $0.78

    Turn: ($3.82) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vastane oli TAG. Täpselt andmeid enam ei mäleta, aga käsi oli mul tema kohta üle 100. Tundus igati OK tüüp.

    Minu arvamus on, et ma turnil oleksin pidanud Bettima, ma enam ei mäleta, miks ma seda ei teinud (mingi strateegia oli). Ja Riveri kohta sooviks ka teada, et kas ma käitusin väga valesti? Tänud neile, kes võtavad vaevaks mind aidata.
    Last edited by robert; 16.01.13, 14:43.
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #2
    Re: NL4- Set vs flush draw

    Teretulemast foorumisse Robert!

    Mõni väike küsimus
    Miks sul full stack ei ole?
    Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt?

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #3
      Re: NL4- Set vs flush draw

      Setiga ta oleks turni bettinud ja kui riveril flush ka veel kokku tulei siis foldiks seti siin ära.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: NL4- Set vs flush draw

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Teretulemast foorumisse Robert!

        Mõni väike küsimus
        Miks sul full stack ei ole?
        Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt?
        4way tahad bottom sette jammida ?

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #5
          Re: NL4- Set vs flush draw

          NL4 ITT

          Any K ja FD callib selle ära praktiliselt. TT/KK läheb pre juba sisse.

          NL4 peaks merges kõige madalam limiit ka olema vist

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: NL4- Set vs flush draw

            Multiway limbitud pot ning väga palju tõmbeid on lauas, st peaksid raha ck/r-ga ai ajama vist flopis, kuid nt QdJd vastu on sul väga nigel equity ja oled taga vist.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #7
              Re: NL4- Set vs flush draw

              wat, vandalar sa teed praegu nali? vaata palju dead money on lauas

              Comment

              • robert
                Julm Donk
                • Jan 2013
                • 48

                #8
                Re: NL4- Set vs flush draw

                Tänud vastuste eest.

                Miks sul full stack ei ole? - MMMmm. Ilmselt olen lihtsalt algaja, polegi mingit seletust sellele. Vb, et kardan rohkem raha kaotada??

                Miks sa flopist sisse ei jammi seda kätt lihtsalt? - Ma arvan, et mu plaan oli slowplay, kuna Carbon pokkeris on hirmsad regularid koos siis ma harjunud seda tegema, aga ma täitsa nõustun, et see oleks olnud hea variant.

                To:Mrt1989- Ma üldiselt turnil ise arvasin, et ta ilmselt ajab flushi taga. Riveril ma millegipärast lihtsalt mõtlesin, et aga ÄKKI tal ei ole :D. Ühesõnaga selline korralik algaja värk.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #9
                  Re: NL4- Set vs flush draw

                  NL4´s ei ole hirmsaid regulare, full stacki mitte omamine on ülisuur leak.

                  Välja arvatud kui sa taotluslikult SS mängid, aga mida ma hetkel OP´st ei usu

                  Comment

                  • robert
                    Julm Donk
                    • Jan 2013
                    • 48

                    #10
                    Re: NL4- Set vs flush draw

                    Selge võtan arvesse. Aga jah seal carbonis on päris pahasti tegelt. Hästi läheb kui saad laua, kus on VPIP kõrgem kui 20 :D. Ja istud seal kahes lauas, siis pooled tegelased on vähemalt samad.Ma täitsa pahane enda peale, et seal rakebacki pärast kavatsesin mängima hakata. Nüüd üritan kuidagi 50 peale saada, mis tundub kuradi raske.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #11
                      Re: NL4- Set vs flush draw

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      4way tahad bottom sette jammida ?
                      Mida sa siis teha tahad, quadmineda? Sa kas tahad mängida seda kätt ja lükkad nupud flopis sisse või sa arvad, et su bot set pole piisavalt hea ja sa foldid selle käe.

                      Comment

                      • robert
                        Julm Donk
                        • Jan 2013
                        • 48

                        #12
                        Re: NL4- Set vs flush draw

                        Ütleme, et tuleb samasugune flop. Ja on 2 mängijat. Mine olen siis oop ja pean siis midagi ette võtma. Kas siis oleks ka mõtekas kohe "sisse jammida"? Või paneks näiteks 2/3? Samas kui ma ju hullu panuse teen, siis ma peletan ta kohe minema ja ei võidagi väga midagi? Siis veel vist ei ole vaja karta, et keegi võiks flushi saada?
                        Last edited by robert; 16.01.13, 15:22.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #13
                          Re: NL4- Set vs flush draw

                          Ma paneks ka raha flopil sisse.Kui sa madala setiga raha sisse ajada ei julge,siis hakka väikseid paare preflop foldima.

                          Comment

                          • robert
                            Julm Donk
                            • Jan 2013
                            • 48

                            #14
                            Re: NL4- Set vs flush draw

                            Ei kindlasti ei olnud asi selles, et ma ei julgenud seal raha sisse panna, vaid pigem üritasin ma kuidagi neilt palju raha saada, aga nagu näha suht pahasti läks kõik. Okey ütleme nii, et jah seal oleks pidanud sisse lükkama, aga ikkagist ootan ma oma viimasele küsimusele vastust.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: NL4- Set vs flush draw

                              Algselt postitas robert Vaata postitust
                              Ütleme, et tuleb samasugune flop. Ja on 2 mängijat. Mine olen siis oop ja pean siis midagi ette võtma. Kas siis oleks ka mõtekas kohe "sisse jammida"? Või paneks näiteks 2/3? Samas kui ma ju hullu panuse teen, siis ma peletan ta kohe minema ja ei võidagi väga midagi? Siis veel vist ei ole vaja karta, et keegi võiks flushi saada?
                              Oleneb ju ka sellest, et mis PF action on. Lihtsalt sisse jammida pole mõtet kui pole riidi, et vastas on fish, kes vajutab lihtsalt nuppe. Muidu ikka vähemalt 2/3 bet flopis. Kui foldivad ära, siis pot tuleb ju sulle ja $$$ ilma riskita

                              Comment

                              Working...