Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD
olen just kuulnud et unl zoom t2iega nitine
hero tegi suht suure 3bet arvestades et bvb ja ta ip + 120bb deep vb pole comfortable qq/ak 2ra stakkida seal tal niiet ma kyll midagi ei v2listaks
Algselt postitas fyte
Vaata postitust
hero tegi suht suure 3bet arvestades et bvb ja ta ip + 120bb deep vb pole comfortable qq/ak 2ra stakkida seal tal niiet ma kyll midagi ei v2listaks
Comment