ZOOM NL 25 Top pair + OESD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    ZOOM NL 25 Top pair + OESD

    Tra, see turnist otsa panek on 99,9% alati nuts.
    Preflop on standard, kuna siin varastatakse nii palju ja 4-beti peale folditakse. Flop peaks ka standard olema. Kas turnis peaks ohukellad silme ees lööma hakkama?


    PokerStars - $0.25 NL (6 max) ZOOM - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    poker@luffyD (BTN): $23.40
    Biffo888 (SB): $29.35
    Svenza (BB): $37.58
    RomanPolylak (UTG): $25.00
    Chief_kz (MP): $26.11
    harrykara (CO): $24.19

    Biffo888 posts SB $0.10, Svenza posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Svenza has Q K

    fold, fold, fold, fold, Biffo888 raises to $0.75, Svenza raises to $2.75, Biffo888 calls $2.00

    Flop: ($5.50, 2 players) T Q 3
    Biffo888 checks, Svenza bets $3.93, Biffo888 calls $3.93

    Turn: ($13.36, 2 players) J
    Biffo888 checks, Svenza bets $6.38, Biffo888 raises to $22.67 and is all-in,
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2
    Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

    Väga harva kohtab siin bluffi, kui on solid või tundmatu full stack mängija. Zoomis on bluffi % veel väiksem. Biidid pm ainult mastitõmmet.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

      Regi vastu on flopil ca $3 cbet standard, pole mõtet poolkõva käega nii suurelt bettida, kui pole readi, et lightilt bluffcatchib. As played turnil ei saa foldida jah, kui 26% equityt vaja ainult..

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

        Üldiselt kui 3bet potis turni draw tuleb, betiks nii suurelt et kui vastane shoveb saad oddid maha callida aga flopi cbet tundub küll burning money 3bet potis, eriti IP. Ei paneks elusees üle 3$, va kui tead et vastane väga suur vaal on ja A-high, ja mingi random kätega floatib/callib ja ei foldi kunagi...

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Üldiselt kui 3bet potis turni draw tuleb, betiks nii suurelt et kui vastane shoveb saad oddid maha callida aga flopi cbet tundub küll burning money 3bet potis, eriti IP. Ei paneks elusees üle 3$, va kui tead et vastane väga suur vaal on ja A-high, ja mingi random kätega floatib/callib ja ei foldi kunagi...
          see kyll 6ige ei tundu

          ja hero 120bb deep niiet natuke suurem cbet prob fine

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            ja hero 120bb deep niiet natuke suurem cbet prob fine
            Millelt valuet loodad saada? See on väga küsitav, et QJ üldse callib pre ja isegi kui callis, siis pärast flopi suure beti callimist on turnil pot juba piisavalt suur, et kompetentne villain suudab seal oma bluffcatcherist top pairi foldida..

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

              t2pselt samalt rangelt millelt sa $3 betiga

              qtxss boardil on 97r98593 drawi, villain callis readless 3beti oop, m2ngib 25nl, prob pole v2ga competent, meil bvb tpgk, 120bb deep

              sul 0 read ja v6imatu teada mis bet size parem, jne, ma lihtstalt ytlen et see 3.9 on prob fine

              4 ma ei betiks, aga 3.9 on psyholoogiselt v2iksem summa, nt kui ma tahaks 3 betida betiks pigem 2.95
              Last edited by q_q; 26.05.12, 15:36.

              Comment

              • BeYo
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • May 2012
                • 17

                #8
                Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                ei saa turnil foldida? imo ez fold

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                  turni bet/call on jh spew

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                    JT vastu nt be call. QJ/AQ vastu slightly kaotav, kuid jällegi - peaaegu et breakeven. Piisab kui tal on üsna vähesed drawd ranges, et see call selliste oddsidega +EV oleks.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                      ei betiks turn yldse

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                        ja pre teeks v2iksema 3beti et mugavam 4bet callida v6i flatiks yldse

                        aga ei ole seda zoom m2nginud vb seal teistsugused dynaamikad

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          JT vastu nt be call. QJ/AQ vastu slightly kaotav, kuid jällegi - peaaegu et breakeven.
                          Ja settide vastu 18% ning AK vastu võib issameiet lugema hakata. Üle 20% ei pigista ta range vastu kuidagi välja ja seega call on kaotav liigutus.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #14
                            Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                            Flopatud settidelt ootan juba flopil raise' sellisel drawisel boardil, enamus rege ei slowta seal minu kogemustel. Ja mis ajast AK flatib bvb OOP? Paar üksikut combot ehk paneks ta range'i, kui sedagi... QQst eemaldaks ka üle pooled combod rangest, kuna 4bet on standard pre.

                            Muidu jah, turni check ei ole halb, kuid ise eelistan väiksemalt bettida siiski.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #15
                              Re: ZOOM NL 25 Top pair + OESD

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              a mis ajast AK flatib bvb OOP? Paar üksikut combot ehk paneks ta range'i, kui sedagi... QQst eemaldaks ka üle pooled combod rangest, kuna 4bet on standard pre.
                              Tegu on zoomiga, seal ei ole midagi standard.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...