ZooM NL10 - JJ - vastas tundub olevat vähemalt TT+ või?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #16
    Re: ZooM NL10 - JJ - vastas tundub olevat vähemalt TT+ või?

    pole oluline ju. oluline, mis oleks parim liin tundmatu vastu :)

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #17
      Re: ZooM NL10 - JJ - vastas tundub olevat vähemalt TT+ või?

      call flop siis

      samas kohe foldida pole bad play, aga 2ra ytle kellegile, sest muidu narritakse et oled weak tight

      Comment

      Working...