Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.
ma ei öelnud ka et turnis raise oleks õige, lihtsalt seda et seal on käsi mis calliksid. ma ise ka calliksin siin turni ja laseksin villainil veel paugutada, teeb ta seda siis ala JJ-ga või random õhuga.
ma ei öelnud ka et turnis raise oleks õige, lihtsalt seda et seal on käsi mis calliksid. ma ise ka calliksin siin turni ja laseksin villainil veel paugutada, teeb ta seda siis ala JJ-ga või random õhuga.
Comment