NL10 Turnitud trips suures hädas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL10 Turnitud trips suures hädas.

    Vastas ilmselt reg 30 kätt in. 27/17 3bet 7.1

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 1717264
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $15.97
    BB: $9.92
    Hero (BTN): $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with J K
    Hero raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

    Flop: ($0.65) 9 8 K (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.46, BB raises to $1, Hero calls $0.54

    Turn: ($2.65) K (2 players)
    BB bets $2.00, Hero calls $2

    River: ($6.65) T (2 players)
    BB bets $6.62, Hero ???

    Biidin ma siin üldse midagi?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

    Ilmselt pole reg sellise stäkiga 30 käe peale imo. Kurat raske koht, fold pole väga halb vist, aga ei suudaks tihti foldida siin.. vastane pigem agrom tundmatu. Su J ja maha tulnud T vähendab ka rea võimalust.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

      calliks maha illmselt,oleme 3handed ka

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

        No sõltub sellest kas on bluffhappy või mitte, default play võib olla küll fold ja see poleks väga halb ilmselt.

        Comment

        • absoluutselt
          Julm Donk
          • Dec 2011
          • 71

          #5
          Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

          Miks sa üldse flopil selle naeruväärse ck/minr ära callid, kui turnil hittides oma nutskaardi sa stackida ei julge? Teisisõnu, mida muud sa turnilt veel ootaksid?

          Teisisõnu, mina stackiks ära ja noteks..
          Last edited by absoluutselt; 06.04.12, 14:22.

          Comment

          • bestbefores
            Julm Donk
            • Sep 2010
            • 28

            #6
            Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

            Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
            Miks sa üldse flopil selle naeruväärse ck/minr ära callid, kui turnil hittides oma nutskaardi sa stackida ei julge? Teisisõnu, mida muud sa turnilt veel ootaksid?

            Teisisõnu, mina stackiks ära ja noteks..
            Jah, ma ei saa kah aru miks turnil juba ära ei stakkinud ,väga drawine board ja turni call halb minu arust,sest mis muud kaarti veel oodata turni ja stackida

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

              Algselt postitas bestbefores Vaata postitust
              Jah, ma ei saa kah aru miks turnil juba ära ei stakkinud ,väga drawine board ja turni call halb minu arust,sest mis muud kaarti veel oodata turni ja stackida
              Milline nõrgem käsi mu turni AI ära callib?

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #8
                Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Milline nõrgem käsi mu turni AI ära callib?
                any K. any J10,xh9h. slowtatud JJ,1010. käsi suht palju tglt. tegu button vs blind mänguga. sa ei saa vastast nutsi peale panna ju koguaeg.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                  mis nõrk K ta ranges on? nõrgad suited K-d ju head 3-bet handid. mis JJ, TT ta allinni turnis callivad?

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                    arvad tõesti et ei calli button vs blind mängus 3 handed KK98 boardil? buttoni avangu range on siin üüratu ja miks sa arvad et vastane seda ei peaks teadma ja second paariga su stacki kinni ei maksa? see on 3 handed mitte mingi fullring kus kõik nitivad võidu.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      arvad tõesti et ei calli button vs blind mängus 3 handed KK98 boardil? buttoni avangu range on siin üüratu ja miks sa arvad et vastane seda ei peaks teadma ja second paariga su stacki kinni ei maksa? see on 3 handed mitte mingi fullring kus kõik nitivad võidu.
                      Vastane ei pruugi siin adjustida 3handed mänguga. Neil sageli range sama, olgu HU või 6max või mis iganes. Just saying...

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #12
                        Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                        ok sellisel juhul ma parem ei kommenteeri. nitimere vastu kogemused puuduvad.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          arvad tõesti et ei calli button vs blind mängus 3 handed KK98 boardil? buttoni avangu range on siin üüratu ja miks sa arvad et vastane seda ei peaks teadma ja second paariga su stacki kinni ei maksa? see on 3 handed mitte mingi fullring kus kõik nitivad võidu.
                          vaata nyyd uuesti käe kulgu, ta teeb sulle minraise flopis ning betib 70% potist turnis......ning siis calliks TT, JJga turnis raise?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                            aga miks ei võiks kala oma JJ nii mängida?

                            E: tema jaoks safe turn ja võtab A8-lt A9-lt valuet. aga üldiselt ma ei kommenteeri seda kätt sest ma ei jaga seda nittimist eriti. ma võtsin seda kui hu potti sest see on 3 handed ja button avab 3 handedis üli laialt ja JJ võib vabalt trappida seal pre ja K on tema jaoks safe(vähendab hero K võimalust). aga mulle juba tehti selgeks et see on võib vale suhtumine olla ja ma nõustun sellega nii et võite rahus mu kommentaari ignoreerida ja pikk anna enda soovitused siis talle.
                            Last edited by udikaz; 12.04.12, 21:15.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: NL10 Turnitud trips suures hädas.

                              ei ignoreeri. kõigile tuleb kasuks kätt veidi laiemalt vaadata ning su poindid on ju väga head. ma lihtsalt annan edasi *monsterid voodi all* arvamuse :).
                              aga ma ikka ei raise turni :) random bluffe võib oma jagu ranges olla

                              Comment

                              Working...